Meny
  Veckoöversikt vecka 38  
2021
  Mån 20/9 Tis 21/9 Ons 22/9 Tor 23/9 Fre 24/9 Lör 25/9 Sön 26/9
6:00
06:00 - 06:45
Styrka/Kondition Cirkel


06:00 - 06:45
Styrka Underkropp


06:00 - 06:45
Teambeat



7:00






8:00
08:30 - 09:15FULLT
Easy Line step 12 deltagare

08:30 - 09:15FULLT
Senior Easy Line

08:45 - 09:30FULLT
Cirkelträning

08:30 - 09:15FULLT
Senior Easy Line


08:30 - 09:30
Teamwod Nivå 1


9:00
09:20 - 09:50FULLT
Core

09:30 - 10:15FULLT
Senior Easy Line

09:40 - 10:10FULLT
Rörlighetsträning

09:30 - 10:15FULLT
Senior Easy Line

09:00 - 09:45FULLT
Stationsträning
09:00 - 09:45
SENIOR Functional Training

09:30 - 10:30
Teamwod Nivå 2
09:30 - 10:15FULLT
Easy Line
09:30 - 10:30
Barngympa 3-7 år


10:00
10:00 - 10:45
Easy Line step 12 deltagare
10:00 - 10:45
Utomhuspass

10:30 - 11:15FULLT
Senior Easy Line

10:00 - 10:45
Utomhus - Zumba Gold

10:30 - 11:15FULLT
Senior Easy Line

10:00 - 10:45
Utomhuspass


10:00 - 11:15
Yin Yoga via zoom

11:00






12:00
12:00 - 13:00
Functional Fitness

12:00 - 13:00
Functional Fitness

12:00 - 13:00
Ass and legs

12:00 - 13:00
Functional Fitness

12:00 - 12:45
Teambeat



13:00






14:00






15:00
15:45 - 16:45FULLT
Slalomklubben



15:45 - 16:45FULLT
Slalomklubben




16:00






17:00
17:00 - 18:00
Bootcamp Utomhus
17:00 - 17:45
PULS - Core
17:00 - 18:00
Functional Fitness
17:00 - 17:45
Easy Line

17:00 - 18:00
Functional Fitness
17:00 - 17:45FULLT
PULS - Överkropp
17:30 - 18:00FULLT
Zumba

17:00 - 18:00
Ass and legs
17:00 - 17:45
Mikko´s Triangle
17:30 - 18:15FULLT
Easy Line

17:00 - 18:00
Styrka/kondition
17:00 - 17:45FULLT
Teambeat
17:00 - 18:00
Functional Fitness

17:00 - 17:45FULLT
Fredagsmix


17:00 - 17:45FULLT
Söndagsmix

18:00
18:10 - 19:10
Functional Fitness
18:15 - 19:00
Box ´N Burn

18:00 - 18:30
Step
18:10 - 19:10
Functional Fitness
18:20 - 18:50
Rodd

18:00 - 18:50FULLT
PT-Smallgroup
18:05 - 19:05FULLT
Teamwod Nivå 1
18:20 - 18:45
Core

18:10 - 19:10
Zumba
18:10 - 19:10
Functional Fitness
18:15 - 19:00
PULS - Underkropp
18:15 - 19:00
Cykel



18:00 - 19:00
Yoga

19:00
19:20 - 20:05FULLT
Teambeat

19:00 - 19:45
Cykel
19:15 - 20:15FULLT
PINK GLOVES

19:00 - 19:50FULLT
PT-Smallgroup

19:15 - 20:15FULLT
PINK GLOVES




20:00






21:00






22:00






23:00