Meny
  Veckoöversikt vecka 15  
2021
  Mån 12/4 Tis 13/4 Ons 14/4 Tor 15/4 Fre 16/4 Lör 17/4 Sön 18/4
6:00
06:00 - 06:45
Styrka/Kondition


06:00 - 06:45
TRX

06:00 - 06:45
Styrka/Kondition

06:00 - 06:45FULLT
TEAMBEAT



7:00






8:00
08:30 - 09:15
Easy Line Step 8 deltagare

08:30 - 09:15
Senior Easy Line 8 deltagare

08:30 - 09:15
Cirkelträning

08:30 - 09:15FULLT
Senior Easy Line 8 deltagare




9:00
09:20 - 09:50
Core

09:30 - 10:15FULLT
Senior Easy Line 8 deltagare

09:20 - 09:50
Rörlighetsträning

09:30 - 10:15FULLT
Senior Easy Line 8 deltagare

09:00 - 09:45FULLT
Stationsträning

09:00 - 09:45FULLT
TEAMBEAT
09:00 - 09:45
TEAMBEAT


10:00
10:00 - 10:45
Easy Line Step 8 deltagare
10:00 - 10:45
Utomhuspass


10:00 - 10:45
Utomhuspass


10:00 - 10:45
Utomhuspass
10:00 - 10:45
Stationsträning

10:00 - 11:00FULLT
TeamWod
10:00 - 10:45FULLT
Easy Line
10:00 - 11:00
Barngympa 3-7 år

10:00 - 14:00FULLT
Salen Bokad

11:00






12:00
12:00 - 13:00
Functional training

12:00 - 13:00FULLT
Functional training

12:00 - 13:00
Ass and legs

12:00 - 13:00
Functional training

12:00 - 12:45
Mikko´s Triangle



13:00




13:00 - 17:00FULLT
Salen Bokad


14:00






15:00






16:00
16:50 - 17:35FULLT
Tabata






16:00 - 17:00FULLT
Funktionell ungdomsträning 11-12 år

17:00
17:00 - 18:00FULLT
Functional training
17:00 - 17:45
Utomhus - Teambeat
17:40 - 18:10FULLT
Core

17:00 - 18:00FULLT
Functional training
17:00 - 17:30
Zumba
17:15 - 18:00
KlubbTusen
17:30 - 18:00FULLT
Step

17:00 - 18:00FULLT
Ass and legs
17:00 - 17:45FULLT
Mikko´s Triangle
17:30 - 18:30
Löpgrupp - Nybörjare

17:00 - 18:00FULLT
Functional training
17:00 - 18:00
Body Pump
17:00 - 18:00
Utomhus-Tabata Styrka

17:00 - 17:45FULLT
Fredagsmix


17:00 - 17:45
Söndagsmix
17:00 - 18:00FULLT
Funktionell Ungdomsträning 13-16 år

18:00
18:10 - 19:10
Functional training
18:15 - 19:00
TEAMBEAT
18:30 - 19:30
Yin Yoga via zoom

18:10 - 19:10
Functional training
18:15 - 19:00
KlubbTusen

18:00 - 18:45FULLT
Easy Line
18:15 - 19:00FULLT
TEAMBEAT
18:30 - 19:30
Löpgrupp - Intervall
18:55 - 19:25
Core

18:10 - 19:10
Functional training
18:10 - 19:10
Zumba
18:15 - 19:00
TEAMBEAT



18:00 - 19:00
Yoga

19:00
19:20 - 20:05
TEAMBEAT

19:00 - 20:00FULLT
PINK GLOVES
19:15 - 20:00
Cykel

19:00 - 20:00FULLT
Viktresan

19:00 - 19:45
Cykel
19:00 - 20:00FULLT
PINK GLOVES




20:00






21:00






22:00






23:00