Meny
  Veckoöversikt vecka 39  
September 2020
  Mån 21/9 Tis 22/9 Ons 23/9 Tor 24/9 Fre 25/9 Lör 26/9 Sön 27/9
5:00
05:30 - 06:25
Bodybalance Virtual


05:30 - 06:25
Bodypump Virtual




6:00
06:00 - 06:30
Sprint Virtual
06:30 - 07:15
Bodypump

06:30 - 07:15
Cycling

06:00 - 06:45
The Trip Virtual
06:30 - 07:00
Crossgym

06:30 - 07:15
Cycling

06:00 - 06:30
Sprint
06:30 - 07:25
YinYoga



7:00
07:00 - 07:30
Bodypump Virtual
07:45 - 08:30
Bodybalance Virtual

07:00 - 07:30
Functional Core

07:00 - 07:30
Bodypump Virtual
07:40 - 08:10
Bodycombat Virtual


07:00 - 07:55
Bodypump Virtual

07:30 - 08:15
Bodypump Virtual

8:00
08:30 - 09:25
Bodypump Virtual

08:45 - 09:30
Bodypump Virtual

08:00 - 08:50
RPM Virtual
08:00 - 08:55
Bodypump Virtual

08:30 - 09:00
Sprint Virtual

08:30 - 09:25
Bodypump Virtual

08:00 - 08:30
Sprint Virtual

08:00 - 08:50
RPM Virtual
08:30 - 10:00
Women Muay Thai

9:00
09:00 - 09:45
Cycling

09:00 - 09:45
Crossgym

09:00 - 09:45
Indoor Walking
09:30 - 10:30
Bodybalance Virtual

09:00 - 09:30
Bootylicious
09:00 - 09:55
Senior Circuit
09:30 - 10:00
Functional Core

09:00 - 09:45
Cycling

09:00 - 09:55
Cycling
09:00 - 09:55FULLT
Crossgym

09:15 - 10:00
Indoor Walking

10:00
10:00 - 10:45
* Senior Circuit

10:00 - 10:55
Senior Wellness
10:00 - 10:45
Mamma/barnträning, 45min

10:00 - 10:45FULLT
Senior Circuit
10:00 - 10:30
* Tabata


10:00 - 10:45
Senior Tabata
10:00 - 10:55
Bodybalance Virtual

10:00 - 10:55
Bodypump

10:15 - 10:45
Tabata

11:00
11:30 - 12:25
YinYoga


11:30 - 12:15
Bodypump Virtual

11:30 - 12:15
The Trip Virtual

11:00 - 11:50
RPM Virtual
11:30 - 12:15
Bodypump Virtual

11:00 - 11:55
Bodybalance Virtual
11:15 - 11:45
GRIT Cardio

11:00 - 11:30
Sprint
11:30 - 12:00
GRIT Strength Virtual
11:30 - 12:15FULLT
Crossgym-Kids

12:00
12:45 - 13:15
GRIT Strength Virtual

12:00 - 12:30
Sprint Virtual
12:00 - 12:55
Bodycombat Virtual


12:00 - 12:55
Bodypump Virtual

12:00 - 12:45
Crossgym
12:30 - 13:15
The Trip Virtual

12:30 - 13:25
Bodypump Virtual

12:00 - 12:45
The Trip Virtual
12:30 - 13:15FULLT
Crossgym-Kids
12:45 - 13:40
Bodybalance Virtual

13:00
13:00 - 13:50
RPM Virtual

13:00 - 13:45
The Trip Virtual

13:00 - 13:45
The Trip Virtual


13:00 - 13:55
Bodycombat Virtual

13:00 - 13:45
The Trip Virtual

13:30 - 14:15FULLT
Crossgym-Kids

14:00


14:00 - 14:50
RPM Virtual


14:00 - 14:45
Bodycombat Virtual

14:00 - 14:45
Outdoor HIIT Training

15:00



15:00 - 15:50
RPM Virtual


15:00 - 15:55
Gymintro- Beginners
15:00 - 15:45FULLT
PT i grupp: Weight Trainer
15:30 - 16:00FULLT
Bokning för personlig träning
15:30 - 16:00
Sprint Virtual

16:00
16:30 - 17:25
Bodypump Virtual

16:30 - 17:20
RPM Virtual


16:00 - 16:45
Bodybalance Virtual
16:30 - 17:15
The Trip Virtual

16:00 - 16:45
Bodypump Virtual

16:00 - 16:50
RPM Virtual

16:00 - 16:45FULLT
PT i grupp: Weight Trainer
16:10 - 17:05
Bodycombat

17:00
17:00 - 17:45
Camp Bollekollen
17:00 - 17:45FULLT
PT i grupp: Weight Trainer
17:00 - 17:30
Tabata Core
17:15 - 18:00
The Trip Virtual
17:40 - 18:10
* Bootylicious
17:45 - 18:40
Yoga

17:00 - 17:45
Bodycombat Virtual
17:00 - 17:45
Outdoor HIIT Training
17:30 - 18:00
GRIT Strength

17:00 - 17:30
Functional Training
17:00 - 17:45
The Trip Virtual
17:00 - 18:00
Gymintro- Stronger
17:30 - 18:00
Functional Core
17:45 - 18:15
Bootylicious

17:00 - 17:45FULLT
PT Group Bootcamp
17:00 - 17:30
GRIT Strength
17:30 - 18:25
Tabata-Box
17:45 - 18:15
Sprint
17:45 - 18:15
Tabata

17:00 - 17:55
Bodybalance Virtual
17:00 - 17:30FULLT
Sprint
17:45 - 18:15
* Tabata

17:00 - 17:55
Bodypump Virtual

17:00 - 17:30
GRIT Strength Virtual
17:15 - 18:10
Gymintro- Shape up
17:15 - 18:10
Bodypump

18:00
18:15 - 18:45
GRIT Cardio
18:15 - 18:45FULLT
Indoor Walking

18:00 - 18:55
Bodybalance Virtual
18:00 - 18:45
Outdoor Circuit
18:00 - 18:45FULLT
PT i grupp: Weight Trainer
18:10 - 18:40FULLT
Sprint
18:15 - 18:45
Tabata
18:50 - 19:45
Cycling

18:00 - 18:25
Stretch and Mind
18:00 - 18:55FULLT
Crossgym
18:00 - 18:45
Indoor Walking
18:30 - 19:25
Bodycombat
18:45 - 19:15
GRIT Cardio Virtual

18:00 - 18:55FULLT
Crossgym
18:30 - 19:15
Cycling
18:30 - 19:15FULLT
Zumba Fitness
18:40 - 19:35
Bodypump



18:15 - 19:30FULLT
Yoga
18:30 - 19:25FULLT
Cycling

19:00
19:00 - 19:30
Bodypump
19:00 - 19:55FULLT
Crossgym
19:00 - 19:30FULLT
Functional Training
19:00 - 19:55
Cycling
19:30 - 20:00FULLT
Functional Core

19:00 - 19:45FULLT
PT Group Bootcamp
19:00 - 19:55
Bodypump
19:30 - 20:15FULLT
Zumba Fitness

19:00 - 19:55
Cycling
19:00 - 19:45FULLT
PT i grupp: Weight Trainer
19:40 - 20:35
YinYoga

19:00 - 19:45FULLT
PT i grupp: Weight Trainer
19:30 - 20:25
Yoga

19:00 - 19:45
The Trip Virtual


19:45 - 20:30
The Trip Virtual

20:00
20:15 - 20:45
Sprint Virtual

20:00 - 20:45
The Trip Virtual
20:30 - 21:25
Bodybalance Virtual

20:00 - 20:30
Sprint Virtual




20:00 - 20:55
Bodypump Virtual

21:00

21:00 - 21:55
Bodypump Virtual





22:00






23:00