Meny
  Veckoöversikt vecka 17  
April 2019
  Mån 22/4 Tis 23/4 Ons 24/4 Tor 25/4 Fre 26/4 Lör 27/4 Sön 28/4
6:00
06:30 - 07:15
Cycling

06:30 - 07:00
Circuit

06:30 - 07:15
Cycling

06:30 - 07:25
YinYoga



7:00

07:00 - 07:30
Functional Core





8:00





08:30 - 10:00
Women Muay Thai

9:00
09:00 - 09:30
Cycling
09:45 - 10:15
Indoor Walking

09:00 - 09:45
Crossgym

09:30 - 10:30
Yoga

09:00 - 09:30
Sprint
09:00 - 09:55
Senior Circuit
09:35 - 10:05
Functional Core

09:00 - 09:45
Cycling

09:00 - 09:55
Crossgym
09:00 - 09:45
Cycling

09:15 - 10:00
Indoor Walking

10:00
10:00 - 10:30
Yoga
10:30 - 11:00
Senior Circuit (utan frukost)

10:00 - 10:45
Mamma/barnträning, 45min
10:00 - 10:55
Senior Wellness



10:00 - 10:55
Senior Circuit


10:15 - 10:40
Tabata

11:00
11:00 - 11:30
Crossgym
11:30 - 12:00
Indoor Walking






11:00 - 11:30
MRL
11:35 - 12:05
Bodypump

12:00
12:00 - 12:30
HIIT Performence
12:15 - 12:45
Tabata




12:00 - 12:45
Crossgym



13:00
13:00 - 13:30
Functional Core







14:00
14:00 - 14:30
Sprint
14:00 - 14:30
Bodypump teknik
14:30 - 15:00
Bodypump
14:45 - 15:15
Circuit







15:00
15:30 - 16:00
Tabata







16:00
16:00 - 16:30
YinYoga
16:00 - 16:55
Gymintro- Beginners
16:15 - 16:45
Maxpulstest
16:45 - 17:15
Functional flexibility






16:10 - 17:05
Bodycombat

17:00
17:00 - 17:30
Indoor Walking
17:00 - 17:30
Bodycombat
17:15 - 17:45
Functional hardcore training
17:15 - 17:45
HIIT Performence
17:45 - 18:15
Sprint
17:45 - 18:15
Zumba Fitness

17:30 - 18:00
Sprint

17:00 - 17:30
Functional Training
17:00 - 17:30
Sprint
17:00 - 18:00
Gymintro- Stronger
17:20 - 18:15
Bodypump
17:30 - 18:00
Functional Core

17:00 - 17:45
PT i grupp: Weight Trainer
17:15 - 17:45
Tabata
17:45 - 18:30
SomaMove

17:00 - 17:30
Sprint
17:45 - 18:15
Indoor Walking


17:15 - 18:10
Bodypump

18:00
18:00 - 18:45
PT i grupp: Weight Trainer
18:00 - 18:30
TRX
18:00 - 18:30
Föreläsning: Mental träning
18:30 - 19:00
Crossgym
18:30 - 19:00
Cycling
18:30 - 19:00
YinYoga

18:00 - 18:55
Circuit
18:00 - 19:15
Yoga
18:10 - 19:05
Cycling
18:15 - 18:40
Tabata

18:00 - 18:25
Stretch and Mind
18:00 - 18:55
Crossgym
18:00 - 18:45
Indoor Walking
18:30 - 19:15
Zumba Fitness
18:30 - 19:25
Bodycombat

18:00 - 18:55
Crossgym
18:00 - 18:30
Sprint
18:45 - 19:15
Indoor Walking
18:45 - 19:40
Bodypump



18:15 - 19:30
Yoga
18:30 - 20:00
Cycling

19:00
19:00 - 20:00
PT i grupp: Weight Trainer
19:15 - 19:45
Functional Training

19:05 - 20:00
Bodypump
19:10 - 19:55
PT i grupp: Weight Trainer
19:20 - 20:05
Indoor Walking

19:00 - 19:45
PT i grupp: Weight Trainer
19:30 - 20:00
Sprint
19:40 - 20:35
YinYoga

19:15 - 20:15
Bokad för idrottsförening
19:30 - 20:15
Circuit
19:30 - 20:45
Yoga




20:00






21:00






22:00






23:00