LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
03
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
4
5
45
6
7
8
9
10
11
12
46
13
14
15
16
17
18
19
47
20
21
22
23
24
25
26
48
27
28
29
30
Aktiviteter
BJJ
BJJ Knatte 7-9år
BJJ Ungdom 10-13år
Standup Striking / Thaiboxning
Submission Wrestling
Ungdom Striking
Öppen Matta
Instruktör
Anders Eklund
Anders Zetterberg
André Holmberg
Andreas Åslin
Erik Nymann
Henrik Koppla
Magnus Lehto
Niklas Sääv
Victor Åström
Logga in
X
Kalender
03
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
4
5
45
6
7
8
9
10
11
12
46
13
14
15
16
17
18
19
47
20
21
22
23
24
25
26
48
27
28
29
30
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
VECKA
44 2023
03
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
4
5
45
6
7
8
9
10
11
12
46
13
14
15
16
17
18
19
47
20
21
22
23
24
25
26
48
27
28
29
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
BJJ
;
BJJ Knatte 7-9år
;
BJJ Ungdom 10-13år
;
Standup Striking / Thaiboxning
;
Submission Wrestling
;
Ungdom Striking
;
Öppen Matta
;
Instruktör:
Alla
Anders Eklund
;
Anders Zetterberg
;
André Holmberg
;
Andreas Åslin
;
Erik Nymann
;
Henrik Koppla
;
Magnus Lehto
;
Niklas Sääv
;
Victor Åström
;
Lokal:
Alla
Övervåning
;
Judon
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
30/10
TIS
31/10
ONS
1/11
TOR
2/11
FRE
3/11
LÖR
4/11
SÖN
5/11
17:30
BJJ Ungdom 10-13år
90 MIN
19:00
BJJ
90 MIN
18:00
BJJ Knatte 7-9år
60 MIN
19:00
Standup Striking / Thaiboxning
90 MIN
17:30
BJJ Ungdom 10-13år
60 MIN
18:30
BJJ
90 MIN
20:00
Öppen Matta
90 MIN
17:30
Ungdom Striking
90 MIN
19:00
Standup Striking / Thaiboxning
90 MIN
18:00
Standup Striking / Thaiboxning
90 MIN
10:00
Submission Wrestling
90 MIN
10:00
Standup Striking / Thaiboxning
90 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här