LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 0 st.
(exklusive passdeltagare)
Nuvarande besökare: 0 st.
(exklusive passdeltagare)
MENY
Webbshop
Logga in
Kalender
22
OKTOBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
39
1
40
2
3
4
5
6
7
8
41
9
10
11
12
13
14
15
42
16
17
18
19
20
21
22
43
23
24
25
26
27
28
29
44
30
31
Aktiviteter
26:an
Abs & Arms
Abs & Ass
AFTERWORK PÅ SPILL
BODYBALANCE
BODYCOMBAT
BODYPUMP 30
BODYPUMP 60
Bootcamp
Crosstraining
Föreningspass
Företagspass
Generations
GRIT strength
HIIT 'N' HEAVY AW-EDITION
HIIT ´n´ HEAVY
Les Mills CORE
SHBAM
Spinning 30
Spinning 40
Spinning 45
Spinning 60
Spinning Hooja va kul!!!
SPRINT
Strenght Development
STYRKEPASS AW-EDITION
Tabata
Tabata +
THE TRIP AW-EDITION
The TRIP live
Instruktör
Alex Araya
Anna Persson
Anna Påve
Anna-Karin Gunillasson
Barbro Yng
Cecilia Strandenhed
Ebba Ranestål
Emil Kågström
Emilia Lindmark
Jean Younan
Kristin Kågström
Linda Bjurholt
Malin Brask
Maria Fjellborg
Nadia Sandström
Paulina Sikku
Sara Eriksson
Sofia Magnusson
Theresa Lundgren
Veronica Fredriksson
Webshop
Logga in
Nuvarande besökare: 0 st.
(exklusive passdeltagare)
X
Kalender
22
OKTOBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
39
1
40
2
3
4
5
6
7
8
41
9
10
11
12
13
14
15
42
16
17
18
19
20
21
22
43
23
24
25
26
27
28
29
44
30
31
Visa dagsschema
Webshop
Logga in
Nuvaranded besökare: 0 st.
(exklusive passdeltagare)
Välj anläggning
EnerQi
EnerQi
<
VECKA
VECKA
42 2023
22
OKTOBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
39
1
40
2
3
4
5
6
7
8
41
9
10
11
12
13
14
15
42
16
17
18
19
20
21
22
43
23
24
25
26
27
28
29
44
30
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Instruktör:
Alla
Alex Araya
;
Anna Persson
;
Anna Påve
;
Anna-Karin Gunillasson
;
Barbro Yng
;
Cecilia Strandenhed
;
Ebba Ranestål
;
Emil Kågström
;
Emilia Lindmark
;
Jean Younan
;
Kristin Kågström
;
Linda Bjurholt
;
Malin Brask
;
Maria Fjellborg
;
Nadia Sandström
;
Paulina Sikku
;
Sara Eriksson
;
Sofia Magnusson
;
Theresa Lundgren
;
Veronica Fredriksson
;
Lokal:
Alla
Sal 1
;
Ute
;
Spinning Sal 3
;
_Gym
;
Sal 2
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
16/10
TIS
17/10
ONS
18/10
TOR
19/10
FRE
20/10
LÖR
21/10
SÖN
22/10
Inga pass att visa