LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 0 st.
(exklusive passdeltagare)
Nuvarande besökare: 0 st.
(exklusive passdeltagare)
MENY
Webbshop
Logga in
Kalender
25
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
4
5
45
6
7
8
9
10
11
12
46
13
14
15
16
17
18
19
47
20
21
22
23
24
25
26
48
27
28
29
30
Aktiviteter
Abs & Arms
BODYCOMBAT
BODYPUMP 30
BODYPUMP 60
Core
Generations
GRIT strength
HIIT ´n´ HEAVY
Les Mills CORE
LKAB-pass
SHBAM
Spinning 30
Spinning 40
Spinning 45
Spinning 60
SPRINT
Strenght Development
Tabata
The TRIP live
Yinyoga
Instruktör
Anna Persson
Anna Påve
Anna-Karin Gunillasson
Barbro Yng
Cecilia Strandenhed
Ebba Ranestål
Emil Kågström
Emilia Lindmark
Inge Lindmark
Jean Younan
Kristin Kågström
Linda Bjurholt
Malin Brask
Maria Fjellborg
Nadia Sandström
Paulina Sikku
Sara Eriksson
Sofia Magnusson
Veronica Fredriksson
Webshop
Logga in
Nuvarande besökare: 0 st.
(exklusive passdeltagare)
X
Kalender
25
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
4
5
45
6
7
8
9
10
11
12
46
13
14
15
16
17
18
19
47
20
21
22
23
24
25
26
48
27
28
29
30
Visa dagsschema
Webshop
Logga in
Nuvaranded besökare: 0 st.
(exklusive passdeltagare)
Välj anläggning
EnerQi
EnerQi
<
VECKA
VECKA
47 2023
25
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
4
5
45
6
7
8
9
10
11
12
46
13
14
15
16
17
18
19
47
20
21
22
23
24
25
26
48
27
28
29
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Abs & Arms
;
BODYCOMBAT
;
BODYPUMP 30
;
BODYPUMP 60
;
Core
;
Generations
;
GRIT strength
;
HIIT ´n´ HEAVY
;
Les Mills CORE
;
LKAB-pass
;
SHBAM
;
Spinning 30
;
Spinning 40
;
Spinning 45
;
Spinning 60
;
SPRINT
;
Strenght Development
;
Tabata
;
The TRIP live
;
Yinyoga
;
Instruktör:
Alla
Anna Persson
;
Anna Påve
;
Anna-Karin Gunillasson
;
Barbro Yng
;
Cecilia Strandenhed
;
Ebba Ranestål
;
Emil Kågström
;
Emilia Lindmark
;
Inge Lindmark
;
Jean Younan
;
Kristin Kågström
;
Linda Bjurholt
;
Malin Brask
;
Maria Fjellborg
;
Nadia Sandström
;
Paulina Sikku
;
Sara Eriksson
;
Sofia Magnusson
;
Veronica Fredriksson
;
Lokal:
Alla
Sal 1
;
Ute
;
Spinning Sal 3
;
_Gym
;
Sal 2
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
20/11
TIS
21/11
ONS
22/11
TOR
23/11
FRE
24/11
LÖR
25/11
SÖN
26/11
11:30
Spinning 30
30 MIN
17:30
Spinning 60
60 MIN
17:45
Strenght Development
45 MIN
18:15
HIIT ´n´ HEAVY
45 MIN
18:40
Tabata
50 MIN
18:45
Spinning 30
30 MIN
10:00
Generations
60 MIN
15:00
LKAB-pass
120 MIN
17:10
BODYPUMP 60
60 MIN
17:30
HIIT ´n´ HEAVY
45 MIN
18:00
Spinning 40
40 MIN
18:20
GRIT strength
30 MIN
19:00
Core
30 MIN
17:00
Spinning 60
60 MIN
17:15
Strenght Development
45 MIN
17:45
HIIT ´n´ HEAVY
45 MIN
18:15
SHBAM
30 MIN
18:30
SPRINT
30 MIN
19:10
Abs & Arms
30 MIN
10:00
Generations
60 MIN
11:15
Strenght Development
45 MIN
17:10
GRIT strength
30 MIN
17:30
HIIT ´n´ HEAVY
45 MIN
17:50
BODYPUMP 60
60 MIN
18:00
SPRINT
30 MIN
06:30
BODYPUMP 30
30 MIN
16:15
The TRIP live
45 MIN
16:30
HIIT ´n´ HEAVY
45 MIN
10:00
Strenght Development
45 MIN
10:15
Spinning 45
45 MIN
11:10
Les Mills CORE
45 MIN
17:30
HIIT ´n´ HEAVY
45 MIN
17:45
BODYPUMP 60
60 MIN
19:00
BODYCOMBAT
60 MIN