LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och fyra sista siffrorna i ditt personnummer som lösenord.
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Startsida
Activage Södermalm
Activage Finntorp
Activage Kungsholmen
Activage S:t Eriksplan
Activage Södermalm
Activage Östermalm
Kalender
24
SEPTEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2019
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
35
1
36
2
3
4
5
6
7
8
37
9
10
11
12
13
14
15
38
16
17
18
19
20
21
22
39
23
24
25
26
27
28
29
40
30
Aktiviteter
Biogrupp - Film "Smärta och ära" Biograf Victoria
Biogrupp - Recension "Smärta och ära"
Blå cirkelträning
Bokcirkel 1 Svensk skönlitteratur- "Den högsta kasten" - Carina Rydberg
Bokcirkel 2 - Den nya dagen gryr av Johan Svedjedal
Bokcirkel 3 - "Allt jag fått lära mig" - Tara Westover
Boule (Södermalmsallén)
Bridge grundkurs
Gul cirkelträning
Promenad till CampPro
Prova-på
Råd om bra mat för äldre - med Barbro
Röd cirkelträning
Stick- och virkcafé
Vattenmassage
Workshop - Armhävningar med Pehr Torell
Workshop - Bål/mage
Instruktör
Ida Bolin
Kristoffer Sjöberg
Pehr Torell
Sandra Kassman
Logga in
X
Kalender
24
SEPTEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2019
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
35
1
36
2
3
4
5
6
7
8
37
9
10
11
12
13
14
15
38
16
17
18
19
20
21
22
39
23
24
25
26
27
28
29
40
30
Startsida
Byt anläggning
Activage Finntorp
Activage Kungsholmen
Activage S:t Eriksplan
Activage Södermalm
Activage Östermalm
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
ACTIVAGE SÖDERMALM VECKA
39 2019
24
SEPTEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2019
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
35
1
36
2
3
4
5
6
7
8
37
9
10
11
12
13
14
15
38
16
17
18
19
20
21
22
39
23
24
25
26
27
28
29
40
30
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
Activage Finntorp
Activage Kungsholmen
Activage S:t Eriksplan
Activage Södermalm
Activage Östermalm
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Biogrupp - Film "Smärta och ära" Biograf Victoria
;
Biogrupp - Recension "Smärta och ära"
;
Blå cirkelträning
;
Bokcirkel 1 Svensk skönlitteratur- "Den högsta kasten" - Carina Rydberg
;
Bokcirkel 2 - Den nya dagen gryr av Johan Svedjedal
;
Bokcirkel 3 - "Allt jag fått lära mig" - Tara Westover
;
Boule (Södermalmsallén)
;
Bridge grundkurs
;
Gul cirkelträning
;
Promenad till CampPro
;
Prova-på
;
Råd om bra mat för äldre - med Barbro
;
Röd cirkelträning
;
Stick- och virkcafé
;
Vattenmassage
;
Workshop - Armhävningar med Pehr Torell
;
Workshop - Bål/mage
;
Instruktör:
Alla
Ida Bolin
;
Kristoffer Sjöberg
;
Pehr Torell
;
Sandra Kassman
;
Lokal:
Alla
1. Gul cirkel
;
2. Röd/Blå
;
3. Grön ute
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
23/9
TIS
24/9
ONS
25/9
TOR
26/9
FRE
27/9
LÖR
28/9
SÖN
29/9
08:20
Gul cirkelträning
30 MIN
08:20
Röd cirkelträning
30 MIN
09:00
Gul cirkelträning
30 MIN
09:00
Röd cirkelträning
30 MIN
09:45
Gul cirkelträning
30 MIN
09:45
Blå cirkelträning
30 MIN
10:45
Gul cirkelträning
30 MIN
11:30
Gul cirkelträning
30 MIN
13:00
Gul cirkelträning
30 MIN
13:30
Bokcirkel 2 - Den nya dagen gryr av Johan Svedjedal
90 MIN
13:45
Gul cirkelträning
30 MIN
13:45
Röd cirkelträning
30 MIN
16:20
Gul cirkelträning
30 MIN
08:20
Gul cirkelträning
30 MIN
09:00
Gul cirkelträning
30 MIN
09:30
Workshop - Armhävningar med Pehr Torell
60 MIN
09:45
Röd cirkelträning
30 MIN
10:45
Gul cirkelträning
30 MIN
13:00
Gul cirkelträning
30 MIN
13:45
Gul cirkelträning
30 MIN
13:45
Röd cirkelträning
30 MIN
14:15
Bridge grundkurs
120 MIN
16:20
Gul cirkelträning
30 MIN
08:20
Gul cirkelträning
30 MIN
08:20
Röd cirkelträning
30 MIN
09:00
Gul cirkelträning
30 MIN
09:00
Röd cirkelträning
30 MIN
09:45
Gul cirkelträning
30 MIN
10:45
Gul cirkelträning
30 MIN
10:45
Blå cirkelträning
30 MIN
11:30
Gul cirkelträning
30 MIN
12:00
Boule (Södermalmsallén)
90 MIN
13:00
Gul cirkelträning
30 MIN
13:00
Bokcirkel 1 Svensk skönlitteratur- "Den högsta kasten" - Carina Rydberg
90 MIN
13:45
Gul cirkelträning
30 MIN
14:30
Biogrupp - Film "Smärta och ära" Biograf Victoria
120 MIN
15:00
Workshop - Bål/mage
45 MIN
16:20
Gul cirkelträning
30 MIN
08:20
Gul cirkelträning
30 MIN
08:20
Röd cirkelträning
30 MIN
09:00
Gul cirkelträning
30 MIN
09:45
Gul cirkelträning
30 MIN
10:45
Gul cirkelträning
30 MIN
10:45
Röd cirkelträning
30 MIN
13:00
Gul cirkelträning
30 MIN
13:00
Råd om bra mat för äldre - med Barbro
60 MIN
13:00
Promenad till CampPro
120 MIN
14:30
Biogrupp - Recension "Smärta och ära"
90 MIN
16:20
Gul cirkelträning
30 MIN
08:20
Gul cirkelträning
30 MIN
08:20
Blå cirkelträning
30 MIN
09:00
Gul cirkelträning
30 MIN
09:45
Gul cirkelträning
30 MIN
09:45
Röd cirkelträning
30 MIN
10:45
Gul cirkelträning
30 MIN
10:45
Röd cirkelträning
30 MIN
11:30
Gul cirkelträning
30 MIN
12:45
Gul cirkelträning
30 MIN
12:45
Röd cirkelträning
30 MIN
13:30
Gul cirkelträning
30 MIN