LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och fyra sista siffrorna i ditt personnummer som lösenord.
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Startsida
Activage Östermalm
Activage Finntorp
Activage Kungsholmen
Activage S:t Eriksplan
Activage Södermalm
Activage Östermalm
Kalender
19
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2019
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
45
4
5
6
7
8
9
10
46
11
12
13
14
15
16
17
47
18
19
20
21
22
23
24
48
25
26
27
28
29
30
Aktiviteter
Blå cirkelträning
Bokcirkel 5 - Analfabeten som kunde räkna
Bokcirkel 7 - "Broder Jakob" Emily Schlepp
Bridgeklubb, ej nybörjare
Canasta Östermalm
Gul cirkelträning
Krogtestarna Östermalm
Kåseri Greta Garbo
Prova-på
Röd cirkelträning
Textil träff - Östermalm
Utecafépromenad (BOKAS I NYA APPEN)
Vattenmassage
Instruktör
Elin Larsson
Ida Bolin
Kicki Rydén
Kristoffer Sjöberg
Oscar Karlsson
Logga in
X
Kalender
19
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2019
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
45
4
5
6
7
8
9
10
46
11
12
13
14
15
16
17
47
18
19
20
21
22
23
24
48
25
26
27
28
29
30
Startsida
Byt anläggning
Activage Finntorp
Activage Kungsholmen
Activage S:t Eriksplan
Activage Södermalm
Activage Östermalm
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
ACTIVAGE ÖSTERMALM VECKA
47 2019
19
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2019
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
45
4
5
6
7
8
9
10
46
11
12
13
14
15
16
17
47
18
19
20
21
22
23
24
48
25
26
27
28
29
30
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
Activage Finntorp
Activage Kungsholmen
Activage S:t Eriksplan
Activage Södermalm
Activage Östermalm
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Blå cirkelträning
;
Bokcirkel 5 - Analfabeten som kunde räkna
;
Bokcirkel 7 - "Broder Jakob" Emily Schlepp
;
Bridgeklubb, ej nybörjare
;
Canasta Östermalm
;
Gul cirkelträning
;
Krogtestarna Östermalm
;
Kåseri Greta Garbo
;
Prova-på
;
Röd cirkelträning
;
Textil träff - Östermalm
;
Utecafépromenad (BOKAS I NYA APPEN)
;
Vattenmassage
;
Instruktör:
Alla
Elin Larsson
;
Ida Bolin
;
Kicki Rydén
;
Kristoffer Sjöberg
;
Oscar Karlsson
;
Lokal:
Alla
1. Gul cirkel
;
3. Grön ute
;
2. Röd/blå
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
18/11
TIS
19/11
ONS
20/11
TOR
21/11
FRE
22/11
LÖR
23/11
SÖN
24/11
08:20
Gul cirkelträning
30 MIN
09:00
Gul cirkelträning
30 MIN
09:00
Röd cirkelträning
30 MIN
09:45
Gul cirkelträning
30 MIN
09:45
Röd cirkelträning
30 MIN
10:45
Gul cirkelträning
30 MIN
11:30
Gul cirkelträning
30 MIN
13:00
Gul cirkelträning
30 MIN
13:30
Bokcirkel 5 - Analfabeten som kunde räkna
90 MIN
13:45
Gul cirkelträning
30 MIN
13:45
Blå cirkelträning
30 MIN
15:30
Gul cirkelträning
30 MIN
16:20
Gul cirkelträning
30 MIN
08:20
Gul cirkelträning
30 MIN
09:00
Gul cirkelträning
30 MIN
09:00
Röd cirkelträning
30 MIN
09:45
Gul cirkelträning
30 MIN
11:30
Gul cirkelträning
30 MIN
12:00
Bokcirkel 7 - "Broder Jakob" Emily Schlepp
90 MIN
13:00
Gul cirkelträning
30 MIN
13:45
Röd cirkelträning
30 MIN
15:00
Kåseri Greta Garbo
60 MIN
16:20
Gul cirkelträning
30 MIN
08:20
Gul cirkelträning
30 MIN
09:00
Gul cirkelträning
30 MIN
09:00
Röd cirkelträning
30 MIN
09:45
Röd cirkelträning
30 MIN
09:45
Gul cirkelträning
30 MIN
10:45
Gul cirkelträning
30 MIN
11:30
Gul cirkelträning
30 MIN
13:00
Gul cirkelträning
30 MIN
13:45
Gul cirkelträning
30 MIN
13:45
Röd cirkelträning
30 MIN
15:30
Gul cirkelträning
30 MIN
16:20
Gul cirkelträning
30 MIN
18:30
Krogtestarna Östermalm
120 MIN
08:20
Gul cirkelträning
30 MIN
09:00
Röd cirkelträning
30 MIN
09:45
Gul cirkelträning
30 MIN
10:45
Gul cirkelträning
30 MIN
11:30
Gul cirkelträning
30 MIN
13:00
Utecafépromenad (BOKAS I NYA APPEN)
120 MIN
13:45
Gul cirkelträning
30 MIN
08:20
Gul cirkelträning
30 MIN
08:20
Röd cirkelträning
30 MIN
09:00
Gul cirkelträning
30 MIN
09:00
Blå cirkelträning
30 MIN
09:45
Gul cirkelträning
30 MIN
10:45
Gul cirkelträning
30 MIN
10:45
Röd cirkelträning
30 MIN
11:30
Gul cirkelträning
30 MIN
12:45
Gul cirkelträning
30 MIN
12:45
Röd cirkelträning
30 MIN
13:30
Gul cirkelträning
30 MIN