LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och fyra sista siffrorna i ditt personnummer som lösenord.
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Startsida
Activage Östermalm
Activage Finntorp
Activage Kungsholmen
Activage S:t Eriksplan
Activage Södermalm
Activage Östermalm
Kalender
19
DECEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2019
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
48
1
49
2
3
4
5
6
7
8
50
9
10
11
12
13
14
15
51
16
17
18
19
20
21
22
52
23
24
25
26
27
28
29
1
30
31
Aktiviteter
Blå cirkelträning
Bokcirkel 4 - "Stoner" av John Williams
Bokcirkel 5 - Analfabeten som kunde räkna
Bokcirkel 7 - "Broder Jakob" Emily Schlepp
Gul cirkelträning
Prova-på
Röd cirkelträning
Textil träff - Östermalm
Vattenmassage
Workshop - Bål/mage
Instruktör
Elin Larsson
Ida Bolin
Johan Smith
Kicki Rydén
Oscar Karlsson
Logga in
X
Kalender
19
DECEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2019
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
48
1
49
2
3
4
5
6
7
8
50
9
10
11
12
13
14
15
51
16
17
18
19
20
21
22
52
23
24
25
26
27
28
29
1
30
31
Startsida
Byt anläggning
Activage Finntorp
Activage Kungsholmen
Activage S:t Eriksplan
Activage Södermalm
Activage Östermalm
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
ACTIVAGE ÖSTERMALM VECKA
51 2019
19
DECEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2019
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
48
1
49
2
3
4
5
6
7
8
50
9
10
11
12
13
14
15
51
16
17
18
19
20
21
22
52
23
24
25
26
27
28
29
1
30
31
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
Activage Finntorp
Activage Kungsholmen
Activage S:t Eriksplan
Activage Södermalm
Activage Östermalm
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Blå cirkelträning
;
Bokcirkel 4 - "Stoner" av John Williams
;
Bokcirkel 5 - Analfabeten som kunde räkna
;
Bokcirkel 7 - "Broder Jakob" Emily Schlepp
;
Gul cirkelträning
;
Prova-på
;
Röd cirkelträning
;
Textil träff - Östermalm
;
Vattenmassage
;
Workshop - Bål/mage
;
Instruktör:
Alla
Elin Larsson
;
Ida Bolin
;
Johan Smith
;
Kicki Rydén
;
Oscar Karlsson
;
Lokal:
Alla
1. Gul cirkel
;
3. Grön ute
;
2. Röd/blå
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
16/12
TIS
17/12
ONS
18/12
TOR
19/12
FRE
20/12
LÖR
21/12
SÖN
22/12
08:20
Gul cirkelträning
30 MIN
09:00
Gul cirkelträning
30 MIN
09:00
Röd cirkelträning
30 MIN
09:45
Gul cirkelträning
30 MIN
09:45
Röd cirkelträning
30 MIN
10:45
Gul cirkelträning
30 MIN
11:30
Gul cirkelträning
30 MIN
12:30
Bokcirkel 5 - Analfabeten som kunde räkna
90 MIN
13:00
Gul cirkelträning
30 MIN
13:45
Gul cirkelträning
30 MIN
13:45
Blå cirkelträning
30 MIN
14:00
Bokcirkel 4 - "Stoner" av John Williams
90 MIN
15:30
Gul cirkelträning
30 MIN
16:20
Gul cirkelträning
30 MIN
08:20
Gul cirkelträning
30 MIN
09:00
Gul cirkelträning
30 MIN
09:00
Röd cirkelträning
30 MIN
09:45
Gul cirkelträning
30 MIN
11:30
Gul cirkelträning
30 MIN
12:00
Bokcirkel 7 - "Broder Jakob" Emily Schlepp
90 MIN
13:00
Gul cirkelträning
30 MIN
13:45
Röd cirkelträning
30 MIN
16:20
Gul cirkelträning
30 MIN
08:20
Gul cirkelträning
30 MIN
09:00
Gul cirkelträning
30 MIN
09:00
Röd cirkelträning
30 MIN
09:45
Röd cirkelträning
30 MIN
09:45
Gul cirkelträning
30 MIN
10:20
Workshop - Bål/mage
60 MIN
10:30
Textil träff - Östermalm
90 MIN
10:45
Gul cirkelträning
30 MIN
11:30
Gul cirkelträning
30 MIN
13:00
Gul cirkelträning
30 MIN
13:45
Gul cirkelträning
30 MIN
13:45
Röd cirkelträning
30 MIN
15:30
Gul cirkelträning
30 MIN
16:20
Gul cirkelträning
30 MIN
08:20
Gul cirkelträning
30 MIN
09:00
Röd cirkelträning
30 MIN
09:45
Gul cirkelträning
30 MIN
10:45
Gul cirkelträning
30 MIN
11:30
Gul cirkelträning
30 MIN
13:45
Gul cirkelträning
30 MIN
15:30
Gul cirkelträning
30 MIN
16:20
Gul cirkelträning
30 MIN
08:20
Gul cirkelträning
30 MIN
08:20
Röd cirkelträning
30 MIN
09:00
Gul cirkelträning
30 MIN
09:00
Blå cirkelträning
30 MIN
09:45
Gul cirkelträning
30 MIN
10:45
Gul cirkelträning
30 MIN
10:45
Röd cirkelträning
30 MIN
11:30
Gul cirkelträning
30 MIN
12:45
Gul cirkelträning
30 MIN
12:45
Röd cirkelträning
30 MIN
13:30
Gul cirkelträning
30 MIN