LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och fyra sista siffrorna i ditt personnummer som lösenord.
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Startsida
Activage Östermalm
Activage Finntorp
Activage Kungsholmen
Activage S:t Eriksplan
Activage Södermalm
Activage Östermalm
Kalender
23
OKTOBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2019
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
40
1
2
3
4
5
6
41
7
8
9
10
11
12
13
42
14
15
16
17
18
19
20
43
21
22
23
24
25
26
27
44
28
29
30
31
Aktiviteter
Bokcirkel 7 - "Broder Jakob" Emily Schlepp
Bridgeklubb, ej nybörjare
Canasta Östermalm
Gul cirkelträning
Krogtestarna Östermalm
Prova-på
Röd cirkelträning
Utecafépromenad (BOKAS I NYA APPEN)
Vattenmassage
Vinprovning grupp 1
Instruktör
Caroline Wängberg
Elin Larsson
Ida Bolin
Karin Kullberg
Kicki Rydén
Kristoffer Sjöberg
Linda Häll
Oscar Karlsson
Logga in
X
Kalender
23
OKTOBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2019
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
40
1
2
3
4
5
6
41
7
8
9
10
11
12
13
42
14
15
16
17
18
19
20
43
21
22
23
24
25
26
27
44
28
29
30
31
Startsida
Byt anläggning
Activage Finntorp
Activage Kungsholmen
Activage S:t Eriksplan
Activage Södermalm
Activage Östermalm
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
ACTIVAGE ÖSTERMALM VECKA
43 2019
23
OKTOBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2019
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
40
1
2
3
4
5
6
41
7
8
9
10
11
12
13
42
14
15
16
17
18
19
20
43
21
22
23
24
25
26
27
44
28
29
30
31
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
Activage Finntorp
Activage Kungsholmen
Activage S:t Eriksplan
Activage Södermalm
Activage Östermalm
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Bokcirkel 7 - "Broder Jakob" Emily Schlepp
;
Bridgeklubb, ej nybörjare
;
Canasta Östermalm
;
Gul cirkelträning
;
Krogtestarna Östermalm
;
Prova-på
;
Röd cirkelträning
;
Utecafépromenad (BOKAS I NYA APPEN)
;
Vattenmassage
;
Vinprovning grupp 1
;
Instruktör:
Alla
Caroline Wängberg
;
Elin Larsson
;
Ida Bolin
;
Karin Kullberg
;
Kicki Rydén
;
Kristoffer Sjöberg
;
Linda Häll
;
Oscar Karlsson
;
Lokal:
Alla
1. Gul cirkel
;
3. Grön ute
;
2. Röd/blå
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
21/10
TIS
22/10
ONS
23/10
TOR
24/10
FRE
25/10
LÖR
26/10
SÖN
27/10
08:20
Gul cirkelträning
30 MIN
09:00
Gul cirkelträning
30 MIN
09:00
Röd cirkelträning
30 MIN
09:45
Gul cirkelträning
30 MIN
09:45
Röd cirkelträning
30 MIN
10:45
Gul cirkelträning
30 MIN
11:30
Gul cirkelträning
30 MIN
13:00
Gul cirkelträning
30 MIN
13:45
Gul cirkelträning
30 MIN
13:45
Röd cirkelträning
30 MIN
15:30
Gul cirkelträning
30 MIN
16:20
Gul cirkelträning
30 MIN
08:20
Gul cirkelträning
30 MIN
09:00
Gul cirkelträning
30 MIN
09:00
Röd cirkelträning
30 MIN
09:45
Gul cirkelträning
30 MIN
10:45
Gul cirkelträning
30 MIN
11:30
Gul cirkelträning
30 MIN
12:00
Bokcirkel 7 - "Broder Jakob" Emily Schlepp
90 MIN
13:00
Gul cirkelträning
30 MIN
13:45
Röd cirkelträning
30 MIN
16:20
Gul cirkelträning
30 MIN
08:20
Gul cirkelträning
30 MIN
09:00
Gul cirkelträning
30 MIN
09:00
Röd cirkelträning
30 MIN
09:45
Röd cirkelträning
30 MIN
09:45
Gul cirkelträning
30 MIN
10:45
Gul cirkelträning
30 MIN
11:30
Gul cirkelträning
30 MIN
13:00
Gul cirkelträning
30 MIN
13:45
Gul cirkelträning
30 MIN
13:45
Röd cirkelträning
30 MIN
15:30
Gul cirkelträning
30 MIN
16:20
Gul cirkelträning
30 MIN
18:30
Krogtestarna Östermalm
120 MIN
19:00
Vinprovning grupp 1
120 MIN
08:20
Gul cirkelträning
30 MIN
09:00
Röd cirkelträning
30 MIN
09:45
Gul cirkelträning
30 MIN
11:30
Gul cirkelträning
30 MIN
13:00
Utecafépromenad (BOKAS I NYA APPEN)
120 MIN
13:45
Gul cirkelträning
30 MIN
15:30
Gul cirkelträning
30 MIN
16:20
Gul cirkelträning
30 MIN
08:20
Gul cirkelträning
30 MIN
08:20
Röd cirkelträning
30 MIN
09:00
Gul cirkelträning
30 MIN
09:00
Röd cirkelträning
30 MIN
09:45
Gul cirkelträning
30 MIN
10:45
Gul cirkelträning
30 MIN
10:45
Röd cirkelträning
30 MIN
11:30
Gul cirkelträning
30 MIN
12:45
Gul cirkelträning
30 MIN
12:45
Röd cirkelträning
30 MIN
13:30
Gul cirkelträning
30 MIN