Logga in
Biogrupp - Film "Smärta och ära" Biograf Victoria
Biogrupp - Recension "Smärta och ära"
Blå cirkelträning
Gul cirkelträning
Prova-på
Röd cirkelträning
Vattenmassage
Workshop - Armhävningar med Pehr Torell
 
Kristoffer Sjöberg
Pehr Torell
Sandra Kassman
 
 VECKA
 ACTIVAGE SÖDERMALM  VECKA
 38 2019
 VECKA
 >
Anläggning:

Typ av pass:

Aktiviteter:

Instruktör:

MÅN 16/9
TIS 17/9
ONS 18/9
TOR 19/9
FRE 20/9
LÖR 21/9
SÖN 22/9
 
08:20
Gul cirkelträning
30 MIN
 
08:20
Röd cirkelträning
30 MIN
 
09:00
Gul cirkelträning
30 MIN
 
09:00
Röd cirkelträning
30 MIN
 
09:45
Gul cirkelträning
30 MIN
 
09:45
Blå cirkelträning
30 MIN
 
10:45
Gul cirkelträning
30 MIN
 
11:30
Gul cirkelträning
30 MIN
 
13:00
Gul cirkelträning
30 MIN
 
13:45
Gul cirkelträning
30 MIN
 
13:45
Röd cirkelträning
30 MIN
 
16:20
Gul cirkelträning
30 MIN
 
 
08:20
Gul cirkelträning
30 MIN
 
09:00
Gul cirkelträning
30 MIN
 
09:45
Röd cirkelträning
30 MIN
 
10:45
Gul cirkelträning
30 MIN
 
11:30
Gul cirkelträning
30 MIN
 
13:00
Gul cirkelträning
30 MIN
 
13:45
Gul cirkelträning
30 MIN
 
13:45
Röd cirkelträning
30 MIN
 
14:15
Bridge grundkurs
120 MIN
 
16:20
Gul cirkelträning
30 MIN
 
 
08:20
Gul cirkelträning
30 MIN
 
08:20
Röd cirkelträning
30 MIN
 
09:00
Gul cirkelträning
30 MIN
 
09:00
Röd cirkelträning
30 MIN
 
09:45
Gul cirkelträning
30 MIN
 
10:45
Gul cirkelträning
30 MIN
 
10:45
Blå cirkelträning
30 MIN
 
11:30
Gul cirkelträning
30 MIN
 
12:00
Boule (Södermalmsallén)
90 MIN
 
13:00
Gul cirkelträning
30 MIN
 
13:45
Gul cirkelträning
30 MIN
 
15:00
Workshop - Bål/mage
45 MIN
Passet är fullt
 
16:20
Gul cirkelträning
30 MIN
 
 
08:20
Gul cirkelträning
30 MIN
 
08:20
Röd cirkelträning
30 MIN
 
09:00
Gul cirkelträning
30 MIN
 
09:45
Gul cirkelträning
30 MIN
 
10:45
Gul cirkelträning
30 MIN
 
10:45
Röd cirkelträning
30 MIN
 
13:00
Gul cirkelträning
30 MIN
 
13:00
Promenad till CampPro
120 MIN
 
16:20
Gul cirkelträning
30 MIN
 
 
08:20
Gul cirkelträning
30 MIN
 
08:20
Blå cirkelträning
30 MIN
 
09:00
Gul cirkelträning
30 MIN
 
09:45
Gul cirkelträning
30 MIN
 
09:45
Röd cirkelträning
30 MIN
 
10:45
Gul cirkelträning
30 MIN
 
10:45
Röd cirkelträning
30 MIN
 
11:30
Gul cirkelträning
30 MIN
 
11:45
Stick- och virkcafé
120 MIN
 
12:45
Gul cirkelträning
30 MIN
 
12:45
Röd cirkelträning
30 MIN
 
13:30
Gul cirkelträning
30 MIN