Core Movement 45
Core Movement LIVE
Cykel 45
Dansaerobic
Dansaerobic 45
Dynamisk yoga
Dynamisk yoga 75
Dynamisk yoga LIVE
Gympa
Gympa 45
Gympa soft
Mjuk yoga
Mjuk yoga LIVE
Pilates
Pilates 45
Pilates LIVE
Rivig Cirkel 45
Saga HIIT 45
Saga Löpning- Ute
Saga Morgonlöpning- Ute
Saga Power 45
Saga Skivstång 45
Saga X-Band 45
Seniorkraft - Ute
Skivstång 45 LIVE
Step + Core 45
Step 45
Styrka + Core 45
Styrka + Core 45 LIVE
Styrka 30
Styrka 30 LIVE
Styrka 45
Styrka LIVE
Ute - Puls & Core
Ute - Puls & Styrka
Ute - Styrka & Core
Ute - Styrka & Rörlighet
Zumba
Zumba 45
Zumba LIVE
 
Anna Lindgren
Bengt Johansson
Britt-Marie Olsson
Carina Schütt
Clarissa Krabbe
Eva Sundkvist
Ingrid Stjernholm
Joanna Tisell
Jovita Murneva
Laila Hartzell
Lisa Lennartsdotter Ermann
Madelein Månsson
Nina Boström
Patrik Philip
Robert Thunström
Sandra Nylén
Sara Björklund
Sofie Järdler
Stefan Bohlin
Susanna Strand
Tsvetelina Zareva
Yamila Cortina
 
 SAGA
 VECKA
 SAGA  VECKA
 42 2021
 >
 VECKA
 
MÅN 25/10
TIS 26/10
ONS 27/10
TOR 28/10
FRE 29/10
LÖR 30/10
SÖN 31/10
 
09:00
Styrka 45
45 MIN
 
09:00
Styrka LIVE
45 MIN
 
10:00
Gympa soft
45 MIN
 
10:15
Seniorkraft - Ute
45 MIN
 
11:00
Step + Core 45
45 MIN
 
11:30
Ute - Puls & Styrka
45 MIN
 
12:00
Styrka 30
30 MIN
 
12:00
Styrka 30 LIVE
30 MIN
 
17:00
Cykel 45
45 MIN
 
17:30
Ute - Puls & Styrka
55 MIN
 
18:00
Saga Skivstång 45
45 MIN
 
19:00
Dansaerobic 45
45 MIN
 
20:00
Pilates
55 MIN
 
20:00
Pilates LIVE
55 MIN
 
 
06:45
Saga Power 45
45 MIN
 
09:00
Pilates
55 MIN
 
09:00
Pilates LIVE
55 MIN
 
11:15
Saga Skivstång 45
45 MIN
 
12:15
Mjuk yoga
45 MIN
 
17:15
Gympa 45
45 MIN
 
18:00
Ute - Styrka & Rörlighet
55 MIN
 
18:15
Core Movement 45
45 MIN
 
18:15
Core Movement LIVE
45 MIN
 
19:15
Dynamisk yoga 75
75 MIN
 
19:15
Dynamisk yoga LIVE
75 MIN
 
 
08:00
Mjuk yoga
45 MIN
 
08:00
Mjuk yoga LIVE
45 MIN
 
09:00
Styrka 45
45 MIN
 
09:00
Styrka LIVE
45 MIN
 
10:00
Gympa soft
45 MIN
 
10:15
Seniorkraft - Ute
45 MIN
 
11:15
Zumba 45
45 MIN
 
11:15
Zumba LIVE
45 MIN
 
11:30
Ute - Styrka & Core
45 MIN
 
12:15
Saga HIIT 45
45 MIN
 
17:15
Styrka 45
45 MIN
 
17:30
Saga Löpning- Ute
55 MIN
 
18:15
Cykel 45
45 MIN
 
19:15
Saga X-Band 45
45 MIN
 
 
06:45
Cykel 45
45 MIN
 
09:00
Styrka 45
45 MIN
 
09:00
Styrka LIVE
45 MIN
 
11:00
Saga X-Band 45
45 MIN
 
12:00
Core Movement 45
45 MIN
 
12:00
Core Movement LIVE
45 MIN
 
17:30
Saga Skivstång 45
45 MIN
 
17:30
Skivstång 45 LIVE
45 MIN
 
18:00
Ute - Puls & Core
55 MIN
 
18:30
Dansaerobic
55 MIN
 
 
06:45
Saga HIIT 45
45 MIN
 
06:45
Saga Morgonlöpning- Ute
45 MIN
 
08:15
Pilates 45
45 MIN
 
08:15
Pilates LIVE
45 MIN
 
09:15
Pilates 45
45 MIN
 
10:10
Zumba LIVE
55 MIN
 
10:15
Seniorkraft - Ute
45 MIN
 
10:15
Zumba
55 MIN
 
11:25
Styrka + Core 45 LIVE
45 MIN
 
11:30
Styrka + Core 45
45 MIN
 
11:30
Ute - Puls & Styrka
45 MIN
 
16:45
Rivig Cirkel 45
45 MIN
 
 
09:10
Cykel 45
45 MIN
 
10:15
Saga Skivstång 45
45 MIN
 
10:15
Skivstång 45 LIVE
45 MIN
 
11:15
Core Movement 45
45 MIN
 
11:15
Core Movement LIVE
45 MIN
 
12:15
Step 45
45 MIN
 
 
09:15
Dynamisk yoga
55 MIN
 
09:15
Dynamisk yoga LIVE
55 MIN
 
10:30
Rivig Cirkel 45
45 MIN
 
11:30
Zumba
55 MIN
 
16:30
Gympa
55 MIN