LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Webbshop
Logga in
Startsida
Unionen
Saga
Unionen
Kalender
04
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2019
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
22
1
2
23
3
4
5
6
7
8
9
24
10
11
12
13
14
15
16
25
17
18
19
20
21
22
23
26
24
25
26
27
28
29
30
26
Aktiviteter
Box Unionen
Cirkelträning Unionen
Core Movement Unionen
Core Unionen
HIIT Unionen
Intervallträning Unionen
Restorative yoga Unionen
Styrka Unionen
Styrka Unionen (Gymmet)
Vinyasa flow Unionen
Yinyoga Unionen
Zumba Unionen
Instruktör
Emmi Kirkholt
Jenny Balotis
Robert Thunström
Sofie Järdler
Åsa Crawford
Webshop
Logga in
X
Kalender
04
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2019
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
22
1
2
23
3
4
5
6
7
8
9
24
10
11
12
13
14
15
16
25
17
18
19
20
21
22
23
26
24
25
26
27
28
29
30
26
Startsida
Byt anläggning
Saga
Unionen
Visa dagsschema
Webshop
Logga in
<
VECKA
UNIONEN VECKA
23 2019
04
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2019
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
22
1
2
23
3
4
5
6
7
8
9
24
10
11
12
13
14
15
16
25
17
18
19
20
21
22
23
26
24
25
26
27
28
29
30
26
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
Saga
Unionen
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Pass
;
Kurser
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Box Unionen
;
Cirkelträning Unionen
;
Core Movement Unionen
;
Core Unionen
;
HIIT Unionen
;
Intervallträning Unionen
;
Restorative yoga Unionen
;
Styrka Unionen
;
Styrka Unionen (Gymmet)
;
Vinyasa flow Unionen
;
Yinyoga Unionen
;
Zumba Unionen
;
Instruktör:
Alla
Emmi Kirkholt
;
Jenny Balotis
;
Robert Thunström
;
Sofie Järdler
;
Åsa Crawford
;
Lokal:
Alla
Behandlingsrum
;
Gruppsal Apeln
;
Gym
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
3/6
TIS
4/6
ONS
5/6
TOR
6/6
FRE
7/6
LÖR
8/6
SÖN
9/6
07:00
Styrka Unionen (Gymmet)
45 MIN
11:00
Vinyasa flow Unionen
55 MIN
07:00
Core Movement Unionen
45 MIN
11:00
Styrka Unionen
45 MIN
11:50
Zumba Unionen
45 MIN
11:00
Intervallträning Unionen
20 MIN
11:20
Core Unionen
20 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här