LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
MENY
Webbshop
Logga in
Kalender
07
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
13
1
2
3
14
4
5
6
7
8
9
10
15
11
12
13
14
15
16
17
16
18
19
20
21
22
23
24
17
25
26
27
28
29
30
Aktiviteter
Björklöven Dam - Stakmaskiner
Björklöven Dam Flak 1-3
Cardio Performance Cykel&stak
Cardio Performance Löpning/cykel/stak/rodd
Cardio Performance Stak
Core (kampsportsmatta)
Dalen P06
Dragonskolan
Dragonskolan - Hela löparbanan
Hjälteträning
IFK Umeå P08
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
Lagaktivitet - padelhall
Lagaktivitet-hela löparbanan
Lagaktivitet-löparbana 2
Lagaktivitet-maskinpark
Lagaktivitet-tyngdlyftningsytan
Mobility (kampsportsmatta)
Sandvik - Flak 1-3
Sandvik - Hela löparbanan
Seniorträning
Seniorträning - maskinpark
STRONG 55 (tyngdlyftyta)
Strong Female (bänkpressar)
Total Performance
TTG FF Herr
TTG FF Herr - Lyftarflak 1-3
TTG. FF. Dam
TTG. FF. Dam - Löparb 1
Umeå Västra IF
Wellness (löparbana 2)
Instruktör
Andre Brännström
Anna Roos
John Gröntvedt
Linnea Karlsson
Boka Massage
Webshop
Logga in
X
Kalender
07
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
13
1
2
3
14
4
5
6
7
8
9
10
15
11
12
13
14
15
16
17
16
18
19
20
21
22
23
24
17
25
26
27
28
29
30
Visa dagsschema
Boka Massage
Webshop
Logga in
<
VECKA
VECKA
14 2022
07
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
13
1
2
3
14
4
5
6
7
8
9
10
15
11
12
13
14
15
16
17
16
18
19
20
21
22
23
24
17
25
26
27
28
29
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Björklöven Dam - Stakmaskiner
;
Björklöven Dam Flak 1-3
;
Cardio Performance Cykel&stak
;
Cardio Performance Löpning/cykel/stak/rodd
;
Cardio Performance Stak
;
Core (kampsportsmatta)
;
Dalen P06
;
Dragonskolan
;
Dragonskolan - Hela löparbanan
;
Hjälteträning
;
IFK Umeå P08
;
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
;
Lagaktivitet - padelhall
;
Lagaktivitet-hela löparbanan
;
Lagaktivitet-löparbana 2
;
Lagaktivitet-maskinpark
;
Lagaktivitet-tyngdlyftningsytan
;
Mobility (kampsportsmatta)
;
Sandvik - Flak 1-3
;
Sandvik - Hela löparbanan
;
Seniorträning
;
Seniorträning - maskinpark
;
STRONG 55 (tyngdlyftyta)
;
Strong Female (bänkpressar)
;
Total Performance
;
TTG FF Herr
;
TTG FF Herr - Lyftarflak 1-3
;
TTG. FF. Dam
;
TTG. FF. Dam - Löparb 1
;
Umeå Västra IF
;
Wellness (löparbana 2)
;
Instruktör:
Alla
Andre Brännström
;
Anna Roos
;
John Gröntvedt
;
Linnea Karlsson
;
Lokal:
Alla
Kampsportsyta
;
Cardioavd.
;
Lyftarflak 1-3
;
Löparb entré
;
Riggen
;
Tyngdlyftytan
;
Löparb kastv
;
Maskinparken
;
Löpb Padel2
;
Bänkpress 2-5
;
Hela löpb gym
;
Gymmet
;
Löpb Padel2+3
;
Lyftarflak 4-6
;
Lyftarflak 6-8
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
4/4
TIS
5/4
ONS
6/4
TOR
7/4
FRE
8/4
LÖR
9/4
SÖN
10/4
11:00
Cardio Performance Stak
30 MIN
11:35
Core (kampsportsmatta)
25 MIN
16:30
Total Performance
60 MIN
17:45
Hjälteträning
135 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:00
TTG. FF. Dam
45 MIN
19:30
IFK Umeå P08
75 MIN
19:45
TTG. FF. Dam - Löparb 1
45 MIN
09:45
Seniorträning - maskinpark
60 MIN
11:00
Total Performance
45 MIN
11:00
Seniorträning
60 MIN
13:00
Seniorträning
60 MIN
16:00
Umeå Västra IF
60 MIN
17:00
TTG FF Herr - Lyftarflak 1-3
60 MIN
17:30
Wellness (löparbana 2)
55 MIN
18:30
Björklöven Dam - Stakmaskiner
60 MIN
19:00
TTG FF Herr
60 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:30
Sandvik - Flak 1-3
30 MIN
20:00
Sandvik - Hela löparbanan
30 MIN
20:00
Sandvik - Hela löparbanan
30 MIN
09:45
Seniorträning
60 MIN
11:00
Cardio Performance Löpning/cykel/stak/rodd
45 MIN
11:00
Seniorträning
60 MIN
18:00
Dalen P06
60 MIN
18:00
Total Performance
60 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
08:20
Lagaktivitet-hela löparbanan
60 MIN
08:20
Lagaktivitet-hela löparbanan
60 MIN
08:20
Dragonskolan - Hela löparbanan
90 MIN
09:45
Seniorträning
60 MIN
11:00
STRONG 55 (tyngdlyftyta)
55 MIN
11:00
Seniorträning
60 MIN
13:00
Seniorträning
60 MIN
13:30
Lagaktivitet-maskinpark
60 MIN
18:00
Björklöven Dam Flak 1-3
60 MIN
18:15
Wellness (löparbana 2)
55 MIN
19:00
Lagaktivitet - padelhall
60 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
06:45
Mobility (kampsportsmatta)
45 MIN
10:10
Dragonskolan
60 MIN
12:00
Total Performance
45 MIN
16:30
Total Performance
60 MIN
09:30
Total Performance
55 MIN
10:35
Mobility (kampsportsmatta)
25 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här