LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
MENY
Webbshop
Logga in
Kalender
09
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
17
1
18
2
3
4
5
6
7
8
19
9
10
11
12
13
14
15
20
16
17
18
19
20
21
22
21
23
24
25
26
27
28
29
22
30
31
Aktiviteter
Björklöven Dam
Björklöven Dam - Bortre Löparbanan
Björklöven Dam - Stakmaskiner
Björklöven Dam Flak 1-3
Björklöven Dam Flak 4-6
Björklöven Dam Wattbikes
Cardio Performance Stak
Core (kampsportsmatta)
Dalen Dam - Flak 1-4
Dalen Dam - Löparbana padel
Dalen Dam - Riggen
Dalen Herr - Lyftarflak 1-3
Dragonskolan
Dragonskolan - Hela löparbanan
Hjälteträning
IBK Dalen Dam
IBK Dalen Herr
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
Lagaktivitet - padelhall
Lagaktivitet Hela löparbanan
Lagaktivitet-hela löparbanan
Lagaktivitet-lyftarflak nr1-3
Lagaktivitet-lyftarflak nr4-6
Lagaktivitet-löparbana 2
Löpning
Mobility (kampsportsmatta)
Sandåkern P07
Seniorträning
STRONG 55 (tyngdlyftyta)
Teg J18
Teg J18 bänkpress 1-5
Teg J20
Teg J20 bänkpress 1-5
Teg J20 Flak 4-6
Tegs J18 Flak 4-6
Total Performance
Total Performance (löparbana 2)
TTG FF Herr
TTG FF Herr - Lyftarflak 1-3
TTG. FF. Dam
TTG. FF. Dam - Löparb 1
Wellness
Wellness (löparbana 2)
Instruktör
Andre Brännström
Anna Roos
John Gröntvedt
Boka Massage
Webshop
Logga in
X
Kalender
09
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
17
1
18
2
3
4
5
6
7
8
19
9
10
11
12
13
14
15
20
16
17
18
19
20
21
22
21
23
24
25
26
27
28
29
22
30
31
Visa dagsschema
Boka Massage
Webshop
Logga in
<
VECKA
VECKA
19 2022
09
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
17
1
18
2
3
4
5
6
7
8
19
9
10
11
12
13
14
15
20
16
17
18
19
20
21
22
21
23
24
25
26
27
28
29
22
30
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Björklöven Dam
;
Björklöven Dam - Bortre Löparbanan
;
Björklöven Dam - Stakmaskiner
;
Björklöven Dam Flak 1-3
;
Björklöven Dam Flak 4-6
;
Björklöven Dam Wattbikes
;
Cardio Performance Stak
;
Core (kampsportsmatta)
;
Dalen Dam - Flak 1-4
;
Dalen Dam - Löparbana padel
;
Dalen Dam - Riggen
;
Dalen Herr - Lyftarflak 1-3
;
Dragonskolan
;
Dragonskolan - Hela löparbanan
;
Hjälteträning
;
IBK Dalen Dam
;
IBK Dalen Herr
;
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
;
Lagaktivitet - padelhall
;
Lagaktivitet Hela löparbanan
;
Lagaktivitet-hela löparbanan
;
Lagaktivitet-lyftarflak nr1-3
;
Lagaktivitet-lyftarflak nr4-6
;
Lagaktivitet-löparbana 2
;
Löpning
;
Mobility (kampsportsmatta)
;
Sandåkern P07
;
Seniorträning
;
STRONG 55 (tyngdlyftyta)
;
Teg J18
;
Teg J18 bänkpress 1-5
;
Teg J20
;
Teg J20 bänkpress 1-5
;
Teg J20 Flak 4-6
;
Tegs J18 Flak 4-6
;
Total Performance
;
Total Performance (löparbana 2)
;
TTG FF Herr
;
TTG FF Herr - Lyftarflak 1-3
;
TTG. FF. Dam
;
TTG. FF. Dam - Löparb 1
;
Wellness
;
Wellness (löparbana 2)
;
Instruktör:
Alla
Andre Brännström
;
Anna Roos
;
John Gröntvedt
;
Lokal:
Alla
Kampsportsyta
;
Cardioavd.
;
Lyftarflak 1-3
;
Löparb entré
;
Riggen
;
Tyngdlyftytan
;
Löparb kastv
;
Maskinparken
;
Löpb Padel2
;
Bänkpress 2-5
;
Hela löpb gym
;
Gymmet
;
Löpb Padel2+3
;
Lyftarflak 4-6
;
Lyftarflak 6-8
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
9/5
TIS
10/5
ONS
11/5
TOR
12/5
FRE
13/5
LÖR
14/5
SÖN
15/5
09:45
Seniorträning
60 MIN
11:00
Cardio Performance Stak
30 MIN
11:00
Seniorträning
60 MIN
11:35
Core (kampsportsmatta)
25 MIN
16:30
Total Performance
60 MIN
17:25
Hjälteträning
150 MIN
17:25
Hjälteträning
150 MIN
17:30
Lagaktivitet-hela löparbanan
60 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:00
TTG. FF. Dam
45 MIN
19:45
TTG. FF. Dam - Löparb 1
45 MIN
09:45
Seniorträning
60 MIN
11:00
Total Performance
45 MIN
11:00
Seniorträning
60 MIN
13:00
Seniorträning
60 MIN
17:00
TTG FF Herr - Lyftarflak 1-3
60 MIN
17:00
Teg J18 bänkpress 1-5
90 MIN
17:30
Wellness (löparbana 2)
55 MIN
18:00
TTG FF Herr
60 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:00
Sandåkern P07
60 MIN
19:00
IBK Dalen Herr
10 MIN
19:10
Dalen Herr - Lyftarflak 1-3
60 MIN
20:00
Teg J20 bänkpress 1-5
90 MIN
09:45
Seniorträning
60 MIN
11:00
STRONG 55 (tyngdlyftyta)
55 MIN
11:00
Seniorträning
60 MIN
18:00
Björklöven Dam Flak 4-6
60 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:00
Dalen Dam - Löparbana padel
30 MIN
19:30
Dalen Dam - Flak 1-4
60 MIN
20:30
Dalen Dam - Riggen
30 MIN
08:20
Lagaktivitet-hela löparbanan
60 MIN
08:20
Lagaktivitet-hela löparbanan
60 MIN
08:20
Dragonskolan - Hela löparbanan
90 MIN
09:45
Seniorträning
60 MIN
11:00
Total Performance (löparbana 2)
45 MIN
13:30
Hjälteträning
90 MIN
13:30
Hjälteträning
90 MIN
17:00
Tegs J18 Flak 4-6
60 MIN
17:00
Teg J20
60 MIN
17:30
Lagaktivitet Hela löparbanan
60 MIN
18:15
Wellness
55 MIN
19:00
Lagaktivitet - padelhall
60 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:30
Teg J20 Flak 4-6
60 MIN
10:10
Dragonskolan
60 MIN
11:00
Löpning
45 MIN
16:30
Total Performance
60 MIN
16:30
Total Performance
60 MIN
09:00
Dalen Dam - Löparbana padel
30 MIN
09:30
Total Performance
55 MIN
09:30
Dalen Dam - Riggen
60 MIN
10:30
IBK Dalen Herr
30 MIN
10:35
Mobility (kampsportsmatta)
25 MIN
11:00
IBK Dalen Herr
60 MIN
13:00
Lagaktivitet Hela löparbanan
120 MIN
17:45
IBK Dalen Dam
30 MIN
18:15
Dalen Dam - Riggen
60 MIN
19:15
Dalen Dam - Riggen
15 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här