LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
MENY
Webbshop
Logga in
Kalender
14
FEBRUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
5
1
2
3
4
5
6
6
7
8
9
10
11
12
13
7
14
15
16
17
18
19
20
8
21
22
23
24
25
26
27
9
28
Aktiviteter
Björklöven Dam - Stakmaskiner
Björklöven Dam Flak 1-3
Cardio Performance Cykel&stak
Cardio Performance Löpning/cykel/stak/rodd
Cardio Performance Stak
Core (kampsportsmatta)
Dalen Dam - Flak 1-4
Dalen Dam - Löparbana padel
Dalen Dam - Riggen
Dalen Herr - Lyftarflak 1-3
Dalen P06
Dragonskolan
Dragonskolan - Hela löparbanan
Hjälteträning
IFK Umeå P08
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
Lagaktivitet - padelhall
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
Lagaktivitet-hela löparbanan
Lagaktivitet-löparbana 1
Lagaktivitet-riggen
Mobility (kampsportsmatta)
MSK
MSK Dam - Flak 1-4
MSK Dam - Löparbana 2
Sandvik - Flak 1-3
Sandvik - Hela löparbanan
Sandåkern P07
Seniorträning
STRONG 55 (tyngdlyftyta)
Total Performance
TTG FF Herr
TTG FF Herr - Lyftarflak 1-3
TTG Herr IB-Kampsportsmattan
TTG. FF. Dam
TTG. FF. Dam - Löparb 1
Umeå Södra - Flak 5 & 6
Umeå Södra DFF - Flak 1-2
Umeå Södra DFF - Löparb.2
Umeå Västra IF
Wellness (löparbana 2)
Instruktör
Andre Brännström
Anna Roos
John Gröntvedt
Linnea Karlsson
Boka Massage
Webshop
Logga in
X
Kalender
14
FEBRUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
5
1
2
3
4
5
6
6
7
8
9
10
11
12
13
7
14
15
16
17
18
19
20
8
21
22
23
24
25
26
27
9
28
Visa dagsschema
Boka Massage
Webshop
Logga in
<
VECKA
VECKA
07 2022
14
FEBRUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
5
1
2
3
4
5
6
6
7
8
9
10
11
12
13
7
14
15
16
17
18
19
20
8
21
22
23
24
25
26
27
9
28
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Björklöven Dam - Stakmaskiner
;
Björklöven Dam Flak 1-3
;
Cardio Performance Cykel&stak
;
Cardio Performance Löpning/cykel/stak/rodd
;
Cardio Performance Stak
;
Core (kampsportsmatta)
;
Dalen Dam - Flak 1-4
;
Dalen Dam - Löparbana padel
;
Dalen Dam - Riggen
;
Dalen Herr - Lyftarflak 1-3
;
Dalen P06
;
Dragonskolan
;
Dragonskolan - Hela löparbanan
;
Hjälteträning
;
IFK Umeå P08
;
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
;
Lagaktivitet - padelhall
;
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
;
Lagaktivitet-hela löparbanan
;
Lagaktivitet-löparbana 1
;
Lagaktivitet-riggen
;
Mobility (kampsportsmatta)
;
MSK
;
MSK Dam - Flak 1-4
;
MSK Dam - Löparbana 2
;
Sandvik - Flak 1-3
;
Sandvik - Hela löparbanan
;
Sandåkern P07
;
Seniorträning
;
STRONG 55 (tyngdlyftyta)
;
Total Performance
;
TTG FF Herr
;
TTG FF Herr - Lyftarflak 1-3
;
TTG Herr IB-Kampsportsmattan
;
TTG. FF. Dam
;
TTG. FF. Dam - Löparb 1
;
Umeå Södra - Flak 5 & 6
;
Umeå Södra DFF - Flak 1-2
;
Umeå Södra DFF - Löparb.2
;
Umeå Västra IF
;
Wellness (löparbana 2)
;
Instruktör:
Alla
Andre Brännström
;
Anna Roos
;
John Gröntvedt
;
Linnea Karlsson
;
Lokal:
Alla
Kampsportsyta
;
Cardioavd.
;
Lyftarflak 1-3
;
Löparb entré
;
Riggen
;
Tyngdlyftytan
;
Löparb kastv
;
Maskinparken
;
Löpb Padel2
;
Bänkpress 2-5
;
Hela löpb gym
;
Gymmet
;
Löpb Padel2+3
;
Lyftarflak 4-6
;
Lyftarflak 6-8
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
14/2
TIS
15/2
ONS
16/2
TOR
17/2
FRE
18/2
LÖR
19/2
SÖN
20/2
09:15
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
60 MIN
09:15
Lagaktivitet-löparbana 1
60 MIN
09:45
Seniorträning
60 MIN
11:00
Cardio Performance Stak
30 MIN
11:00
Seniorträning
60 MIN
11:35
Core (kampsportsmatta)
25 MIN
16:30
Total Performance
60 MIN
17:30
Hjälteträning
75 MIN
17:45
Hjälteträning
135 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:00
TTG. FF. Dam
45 MIN
19:30
IFK Umeå P08
75 MIN
19:45
TTG. FF. Dam - Löparb 1
45 MIN
20:30
MSK Dam - Löparbana 2
60 MIN
20:30
MSK Dam - Flak 1-4
60 MIN
20:30
MSK
60 MIN
09:15
Lagaktivitet-riggen
60 MIN
09:15
Lagaktivitet-löparbana 1
60 MIN
09:45
Seniorträning
60 MIN
11:00
Total Performance
45 MIN
11:00
Seniorträning
60 MIN
13:00
Seniorträning
60 MIN
16:00
Umeå Västra IF
60 MIN
17:00
TTG FF Herr - Lyftarflak 1-3
60 MIN
17:30
Wellness (löparbana 2)
55 MIN
19:00
TTG FF Herr
60 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:30
Sandvik - Flak 1-3
30 MIN
20:00
Sandvik - Hela löparbanan
30 MIN
20:00
Sandvik - Hela löparbanan
30 MIN
09:45
Seniorträning
60 MIN
11:00
Cardio Performance Löpning/cykel/stak/rodd
45 MIN
11:00
Seniorträning
60 MIN
18:00
Dalen P06
60 MIN
18:00
Total Performance
60 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:00
Dalen Herr - Lyftarflak 1-3
75 MIN
19:30
Sandåkern P07
60 MIN
20:15
Umeå Södra DFF - Löparb.2
45 MIN
20:15
Umeå Södra DFF - Flak 1-2
45 MIN
08:20
Lagaktivitet-hela löparbanan
60 MIN
08:20
Lagaktivitet-hela löparbanan
60 MIN
08:20
Dragonskolan - Hela löparbanan
90 MIN
09:45
Seniorträning
60 MIN
11:00
STRONG 55 (tyngdlyftyta)
55 MIN
11:00
Seniorträning
60 MIN
13:00
Seniorträning
60 MIN
18:00
Björklöven Dam Flak 1-3
60 MIN
18:15
Wellness (löparbana 2)
55 MIN
19:00
Lagaktivitet - padelhall
60 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:15
Cardio Performance Cykel&stak
55 MIN
20:30
MSK
60 MIN
20:30
MSK Dam - Flak 1-4
60 MIN
20:30
MSK Dam - Löparbana 2
60 MIN
06:45
Mobility (kampsportsmatta)
45 MIN
12:00
Total Performance
45 MIN
16:30
Total Performance
60 MIN
09:30
Total Performance
55 MIN
10:35
Mobility (kampsportsmatta)
25 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här