LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
MENY
Webbshop
Logga in
Kalender
07
JANUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
52
1
2
1
3
4
5
6
7
8
9
2
10
11
12
13
14
15
16
3
17
18
19
20
21
22
23
4
24
25
26
27
28
29
30
5
31
Aktiviteter
Björklöven Dam - Stakmaskiner
Björklöven Dam Flak 1-3
Cardio Performance Cykel&stak
Cardio Performance Löpning/cykel/stak/rodd
Cardio Performance Stak
Core (kampsportsmatta)
Dalen Dam - Lyftarflak 4-6
Dalen Herr - Flak 4-6
Dalen P06
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
Lagaktivitet - bänkpressar
Lagaktivitet - padelhall
Lagaktivitet Hela löparbanan
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
Lagaktivitet-hela löparbanan
Lagaktivitet-kampsportsmattan
Lagaktivitet-lyftarflak nr4-6
Lagaktivitet-löparbana 1
Mobility (kampsportsmatta)
MSK
MSK Dam - Flak 1-4
MSK Dam - Löparbana 2
Sandvik - Flak 1-3
Sandvik - Hela löparbanan
Sandåkern P07
Seniorträning
STRONG 55 (tyngdlyftyta)
Styrka för löpare
Teg J18 Flak 1-3
Total Performance
TTG FF Herr - Lyftarflak 1-3
Umeå Södra DFF - Flak 1-2
Umeå Södra DFF - Löparb.2
Wellness (löparbana 2)
Instruktör
Andre Brännström
Anna Roos
John Gröntvedt
Linnea Karlsson
Boka Massage
Webshop
Logga in
X
Kalender
07
JANUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
52
1
2
1
3
4
5
6
7
8
9
2
10
11
12
13
14
15
16
3
17
18
19
20
21
22
23
4
24
25
26
27
28
29
30
5
31
Visa dagsschema
Boka Massage
Webshop
Logga in
<
VECKA
VECKA
01 2022
07
JANUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
52
1
2
1
3
4
5
6
7
8
9
2
10
11
12
13
14
15
16
3
17
18
19
20
21
22
23
4
24
25
26
27
28
29
30
5
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Björklöven Dam - Stakmaskiner
;
Björklöven Dam Flak 1-3
;
Cardio Performance Cykel&stak
;
Cardio Performance Löpning/cykel/stak/rodd
;
Cardio Performance Stak
;
Core (kampsportsmatta)
;
Dalen Dam - Lyftarflak 4-6
;
Dalen Herr - Flak 4-6
;
Dalen P06
;
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
;
Lagaktivitet - bänkpressar
;
Lagaktivitet - padelhall
;
Lagaktivitet Hela löparbanan
;
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
;
Lagaktivitet-hela löparbanan
;
Lagaktivitet-kampsportsmattan
;
Lagaktivitet-lyftarflak nr4-6
;
Lagaktivitet-löparbana 1
;
Mobility (kampsportsmatta)
;
MSK
;
MSK Dam - Flak 1-4
;
MSK Dam - Löparbana 2
;
Sandvik - Flak 1-3
;
Sandvik - Hela löparbanan
;
Sandåkern P07
;
Seniorträning
;
STRONG 55 (tyngdlyftyta)
;
Styrka för löpare
;
Teg J18 Flak 1-3
;
Total Performance
;
TTG FF Herr - Lyftarflak 1-3
;
Umeå Södra DFF - Flak 1-2
;
Umeå Södra DFF - Löparb.2
;
Wellness (löparbana 2)
;
Instruktör:
Alla
Andre Brännström
;
Anna Roos
;
John Gröntvedt
;
Linnea Karlsson
;
Lokal:
Alla
Kampsportsyta
;
Cardioavd.
;
Lyftarflak 1-3
;
Löparb entré
;
Riggen
;
Tyngdlyftytan
;
Löparb kastv
;
Maskinparken
;
Löpb Padel2
;
Bänkpress 2-5
;
Hela löpb gym
;
Gymmet
;
Löpb Padel2+3
;
Lyftarflak 4-6
;
Lyftarflak 6-8
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
3/1
TIS
4/1
ONS
5/1
TOR
6/1
FRE
7/1
LÖR
8/1
SÖN
9/1
09:15
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
60 MIN
09:15
Lagaktivitet-löparbana 1
60 MIN
09:45
Seniorträning
60 MIN
11:00
Cardio Performance Stak
30 MIN
11:00
Seniorträning
60 MIN
11:35
Core (kampsportsmatta)
25 MIN
16:30
Total Performance
60 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
09:45
Seniorträning
60 MIN
11:00
Total Performance
45 MIN
11:00
Seniorträning
60 MIN
12:00
Lagaktivitet-hela löparbanan
60 MIN
17:00
Total Performance
60 MIN
18:30
Björklöven Dam - Stakmaskiner
60 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:30
Dalen Dam - Lyftarflak 4-6
60 MIN
20:00
Sandvik - Hela löparbanan
30 MIN
20:00
Sandvik - Hela löparbanan
30 MIN
11:00
Cardio Performance Löpning/cykel/stak/rodd
45 MIN
17:00
Styrka för löpare
55 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
10:00
Wellness (löparbana 2)
60 MIN
17:00
Lagaktivitet-hela löparbanan
60 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:00
Lagaktivitet-lyftarflak nr4-6
90 MIN
11:30
Total Performance
60 MIN
09:30
Total Performance
55 MIN
10:00
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
120 MIN
10:35
Core (kampsportsmatta)
25 MIN
13:30
Lagaktivitet - bänkpressar
120 MIN
16:15
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
120 MIN
16:15
Lagaktivitet - bänkpressar
120 MIN
09:00
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
120 MIN
11:30
Lagaktivitet-kampsportsmattan
60 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här