LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
MENY
Webbshop
Logga in
Kalender
22
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
4
5
45
6
7
8
9
10
11
12
46
13
14
15
16
17
18
19
47
20
21
22
23
24
25
26
48
27
28
29
30
Aktiviteter
Björklöven Dam
Bravida
Dragonskolan
IBK Dalen Herr
Sandåkern dam
Sandåkerns SK
TTGU
UHSK
Umeå Västra IBK
Umeå Västra IF
UPC-X
Instruktör
Johan Åsberg
John Gröntvedt
Boka Massage
Webshop
Logga in
X
Kalender
22
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
4
5
45
6
7
8
9
10
11
12
46
13
14
15
16
17
18
19
47
20
21
22
23
24
25
26
48
27
28
29
30
Visa dagsschema
Boka Massage
Webshop
Logga in
<
VECKA
VECKA
47 2023
22
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
4
5
45
6
7
8
9
10
11
12
46
13
14
15
16
17
18
19
47
20
21
22
23
24
25
26
48
27
28
29
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Björklöven Dam
;
Bravida
;
Dragonskolan
;
IBK Dalen Herr
;
Sandåkern dam
;
Sandåkerns SK
;
TTGU
;
UHSK
;
Umeå Västra IBK
;
Umeå Västra IF
;
UPC-X
;
Instruktör:
Alla
Johan Åsberg
;
John Gröntvedt
;
Lokal:
Alla
Kampsportsyta
;
Cardioavd.
;
Lyftarflak 1-3
;
Löparb entré
;
Riggen
;
Tyngdlyftytan
;
Löparb kastv
;
Maskinparken
;
Löpb Padel2
;
Bänkpress 2-5
;
Hela löpb gym
;
Gymmet
;
Löpb Padel2+3
;
Lyftarflak 4-6
;
Lyftarflak 6-8
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
20/11
TIS
21/11
ONS
22/11
TOR
23/11
FRE
24/11
LÖR
25/11
SÖN
26/11
08:20
Dragonskolan
100 MIN
19:00
IBK Dalen Herr
120 MIN
08:20
Dragonskolan
65 MIN
10:10
Dragonskolan
60 MIN
17:00
Umeå Västra IBK
90 MIN
18:00
Umeå Västra IF
90 MIN
18:30
Sandåkerns SK
90 MIN
20:00
Sandåkern dam
60 MIN
11:30
UPC-X
45 MIN
14:25
Dragonskolan
65 MIN
17:30
Björklöven Dam
90 MIN
19:00
UHSK
75 MIN
08:20
Dragonskolan
160 MIN
16:00
TTGU
90 MIN
18:15
IBK Dalen Herr
75 MIN
19:00
UHSK
75 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här