LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
MENY
Webbshop
Logga in
Kalender
29
SEPTEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2021
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
35
1
2
3
4
5
36
6
7
8
9
10
11
12
37
13
14
15
16
17
18
19
38
20
21
22
23
24
25
26
39
27
28
29
30
Aktiviteter
Cardio Performance Cykel&stak
Cardio Performance Löpning/cykel/stak/rodd
Core (kampsportsmatta)
Core Performance (löparbana 2)
Crossfit med Elin Rova
Hjälteträning
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
Lagaktivitet - padelhall
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
Lagaktivitet-hela löparbanan
Lagaktivitet-lyftarflak nr1-3
Lagaktivitet-lyftarflak nr4-6
Lagaktivitet-löparbana 1
Lagaktivitet-löparbana 2
Lagaktivitet-riggen
Mobility (kampsportsmatta)
Seniorträning - maskinpark
STRONG 45
Styrka för löpare
Styrkelyft med Alba Boström
Styrketräning med Dennis Johansson
Total Performance (löparbana 2)
Tyngdlyftning och teknik med Jenny Freéd
Wellness (löparbana 2)
Instruktör
Andre Brännström
Anna Roos
John Gröntvedt
Linnea Karlsson
Boka Massage
Webshop
Logga in
X
Kalender
29
SEPTEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2021
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
35
1
2
3
4
5
36
6
7
8
9
10
11
12
37
13
14
15
16
17
18
19
38
20
21
22
23
24
25
26
39
27
28
29
30
Visa dagsschema
Boka Massage
Webshop
Logga in
<
VECKA
VECKA
39 2021
29
SEPTEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2021
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
35
1
2
3
4
5
36
6
7
8
9
10
11
12
37
13
14
15
16
17
18
19
38
20
21
22
23
24
25
26
39
27
28
29
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Cardio Performance Cykel&stak
;
Cardio Performance Löpning/cykel/stak/rodd
;
Core (kampsportsmatta)
;
Core Performance (löparbana 2)
;
Crossfit med Elin Rova
;
Hjälteträning
;
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
;
Lagaktivitet - padelhall
;
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
;
Lagaktivitet-hela löparbanan
;
Lagaktivitet-lyftarflak nr1-3
;
Lagaktivitet-lyftarflak nr4-6
;
Lagaktivitet-löparbana 1
;
Lagaktivitet-löparbana 2
;
Lagaktivitet-riggen
;
Mobility (kampsportsmatta)
;
Seniorträning - maskinpark
;
STRONG 45
;
Styrka för löpare
;
Styrkelyft med Alba Boström
;
Styrketräning med Dennis Johansson
;
Total Performance (löparbana 2)
;
Tyngdlyftning och teknik med Jenny Freéd
;
Wellness (löparbana 2)
;
Instruktör:
Alla
Andre Brännström
;
Anna Roos
;
John Gröntvedt
;
Linnea Karlsson
;
Lokal:
Alla
Kampsportsyta
;
Cardioavd.
;
Lyftarflak 1-3
;
Löparb entré
;
Riggen
;
Tyngdlyftytan
;
Löparb kastv
;
Maskinparken
;
Löpb Padel2
;
Bänkpress 2-5
;
Hela löpb gym
;
Gymmet
;
Löpb Padel2+3
;
Lyftarflak 4-6
;
Lyftarflak 6-8
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
27/9
TIS
28/9
ONS
29/9
TOR
30/9
FRE
1/10
LÖR
2/10
SÖN
3/10
09:15
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
60 MIN
09:15
Lagaktivitet-löparbana 1
60 MIN
09:45
Seniorträning - maskinpark
60 MIN
11:00
Cardio Performance Cykel&stak
30 MIN
11:00
Seniorträning - maskinpark
60 MIN
11:35
Core (kampsportsmatta)
25 MIN
16:30
Total Performance (löparbana 2)
60 MIN
17:45
Hjälteträning
75 MIN
18:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
360 MIN
18:00
Lagaktivitet-lyftarflak nr1-3
120 MIN
09:15
Lagaktivitet-riggen
60 MIN
09:45
Seniorträning - maskinpark
60 MIN
11:00
Total Performance (löparbana 2)
45 MIN
11:00
Seniorträning - maskinpark
60 MIN
13:00
Seniorträning - maskinpark
60 MIN
17:00
Total Performance (löparbana 2)
55 MIN
18:00
Lagaktivitet-löparbana 2
60 MIN
18:45
Lagaktivitet - padelhall
60 MIN
18:45
Lagaktivitet-lyftarflak nr1-3
60 MIN
19:00
Lagaktivitet-löparbana 2
90 MIN
19:00
Lagaktivitet - padelhall
60 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
06:30
Wellness (löparbana 2)
45 MIN
11:00
Cardio Performance Löpning/cykel/stak/rodd
45 MIN
18:00
Styrka för löpare
55 MIN
19:00
Lagaktivitet-lyftarflak nr4-6
45 MIN
19:00
Lagaktivitet-löparbana 2
90 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
08:20
Lagaktivitet-hela löparbanan
60 MIN
08:20
Lagaktivitet-hela löparbanan
60 MIN
09:45
Seniorträning - maskinpark
60 MIN
11:00
Seniorträning - maskinpark
60 MIN
11:15
STRONG 45
45 MIN
13:00
Seniorträning - maskinpark
60 MIN
13:30
Lagaktivitet-löparbana 1
75 MIN
13:45
Hjälteträning
75 MIN
16:30
Lagaktivitet-löparbana 1
60 MIN
18:00
Wellness (löparbana 2)
60 MIN
19:00
Lagaktivitet - padelhall
60 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:30
Lagaktivitet-löparbana 2
60 MIN
06:45
Mobility (kampsportsmatta)
60 MIN
11:00
Total Performance (löparbana 2)
40 MIN
16:30
Total Performance (löparbana 2)
55 MIN
09:30
Core Performance (löparbana 2)
55 MIN
10:30
Mobility (kampsportsmatta)
30 MIN
10:00
Tyngdlyftning och teknik med Jenny Freéd
60 MIN
11:00
Crossfit med Elin Rova
60 MIN
12:00
Styrkelyft med Alba Boström
60 MIN
13:00
Styrketräning med Dennis Johansson
60 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här