LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
MENY
Webbshop
Logga in
Kalender
16
SEPTEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
36
1
2
3
4
5
6
37
7
8
9
10
11
12
13
38
14
15
16
17
18
19
20
39
21
22
23
24
25
26
27
40
28
29
30
Aktiviteter
Cardio Performance Cykel&stak
Cardio Performance Stak
Cardio Performance Stak&rodd
Core (kampsportsmatta)
Core Performance (löparbana 2)
HIT Performance (löparbana 2)
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
Innebandy 3 vs 3
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
Lagaktivitet-kampsportsmattan
Lagaktivitet-lyftarflak nr1-3
Lagaktivitet-löparbana 1
Lagaktivitet-löparbana 2
Lagaktivitet-riggen
Lagaktivitet-stakmaskiner
Mobility (kampsportsmatta)
Total Performance (löparbana 2)
Instruktör
Andre Brännström
John Gröntvedt
Linnea Karlsson
Boka Massage
Webshop
Logga in
X
Kalender
16
SEPTEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
36
1
2
3
4
5
6
37
7
8
9
10
11
12
13
38
14
15
16
17
18
19
20
39
21
22
23
24
25
26
27
40
28
29
30
Visa dagsschema
Boka Massage
Webshop
Logga in
<
VECKA
VECKA
38 2020
16
SEPTEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
36
1
2
3
4
5
6
37
7
8
9
10
11
12
13
38
14
15
16
17
18
19
20
39
21
22
23
24
25
26
27
40
28
29
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Cardio Performance Cykel&stak
;
Cardio Performance Stak
;
Cardio Performance Stak&rodd
;
Core (kampsportsmatta)
;
Core Performance (löparbana 2)
;
HIT Performance (löparbana 2)
;
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
;
Innebandy 3 vs 3
;
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
;
Lagaktivitet-kampsportsmattan
;
Lagaktivitet-lyftarflak nr1-3
;
Lagaktivitet-löparbana 1
;
Lagaktivitet-löparbana 2
;
Lagaktivitet-riggen
;
Lagaktivitet-stakmaskiner
;
Mobility (kampsportsmatta)
;
Total Performance (löparbana 2)
;
Instruktör:
Alla
Andre Brännström
;
John Gröntvedt
;
Linnea Karlsson
;
Lokal:
Alla
Kampsportsyta
;
Cardioavd.
;
Lyftarflak 1-3
;
Löparb entré
;
Riggen
;
Tyngdlyftytan
;
Löparb kastv
;
Maskinparken
;
Löpb Padel2
;
Bänkpress 2-5
;
Hela löpb gym
;
Gymmet
;
Löpb Padel2+3
;
Lyftarflak 4-6
;
Lyftarflak 6-8
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
14/9
TIS
15/9
ONS
16/9
TOR
17/9
FRE
18/9
LÖR
19/9
SÖN
20/9
09:30
Lagaktivitet-löparbana 1
60 MIN
09:30
Lagaktivitet-löparbana 2
60 MIN
11:00
Cardio Performance Stak
25 MIN
11:35
Core (kampsportsmatta)
25 MIN
17:30
Lagaktivitet-lyftarflak nr1-3
60 MIN
18:00
Innebandy 3 vs 3
60 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:00
Innebandy 3 vs 3
60 MIN
09:15
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
60 MIN
09:15
Lagaktivitet-löparbana 2
60 MIN
11:30
HIT Performance (löparbana 2)
30 MIN
17:00
Lagaktivitet-löparbana 2
60 MIN
17:00
Total Performance (löparbana 2)
60 MIN
17:30
Lagaktivitet-löparbana 1
90 MIN
17:30
Lagaktivitet-riggen
150 MIN
17:30
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
150 MIN
18:30
Lagaktivitet-stakmaskiner
150 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:00
Lagaktivitet-löparbana 2
90 MIN
19:30
Lagaktivitet-kampsportsmattan
30 MIN
11:30
HIT Performance (löparbana 2)
30 MIN
12:05
Mobility (kampsportsmatta)
25 MIN
18:30
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
60 MIN
11:00
Cardio Performance Stak&rodd
30 MIN
11:35
Core (kampsportsmatta)
25 MIN
17:00
Cardio Performance Cykel&stak
55 MIN
17:30
Lagaktivitet-löparbana 2
60 MIN
18:00
Lagaktivitet lyftarflak nr 1-6
180 MIN
19:00
Lagaktivitet-löparbana 2
90 MIN
19:00
IFK Umeå Tyngdlyftning - Tyngdlyftningsytan
120 MIN
19:15
Lagaktivitet-kampsportsmattan
60 MIN
11:00
HIT Performance (löparbana 2)
30 MIN
11:35
Mobility (kampsportsmatta)
25 MIN
16:00
Lagaktivitet-löparbana 2
60 MIN
09:30
Core Performance (löparbana 2)
40 MIN
10:15
Mobility (kampsportsmatta)
25 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här