LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
21
MARS
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
9
1
2
3
4
5
10
6
7
8
9
10
11
12
11
13
14
15
16
17
18
19
12
20
21
22
23
24
25
26
13
27
28
29
30
31
Aktiviteter
Booty
Boxfys på Stretchytan
Buren
Core
Funktionell styrka
Gruppintroduktion i gymmet
KUNG FU AVANCERAD I TANTO samling Fotbollsplanen vid Pysslingen förskola
Muskelexplosion
Pilates
SHAPES Afrobeat Gul
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Balletbar Turkos
SHAPES Feminine Vibe Turkos
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES House Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Jazzfunk Gul
Shapes Jazzfunk Orange
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Modern Gul
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Salsa Turkos
SHAPES Streetdance Turkos
Soma Move
Stark Mamma
TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
TAI CHI UTOMHUS Samling vid Röda förskolan Pysslingen nedanför trappen
Train like an Athlete
Upperbody
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
Vinyasa yoga
Wednesday HIIT
Yoga
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Angelo Henriquez
Ann Mirro
Cristina Pomo
Helene Häger
Jakob Isaksson
Jessica Sevenheim
Joe Jobe
Johanna Martinez-Conde
Jörgen Vedeler
Madelinn Fernandez
Maria Edner
Mia Rodhborn
Mira Hannula
Moa Petersdotter
Oscar Jöback
Rebecca Björling
Sabina Boman
Sibel Özer
Sofia Laas
Tuvalisa Esping
Åsa Fornander
Logga in
X
Kalender
21
MARS
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
9
1
2
3
4
5
10
6
7
8
9
10
11
12
11
13
14
15
16
17
18
19
12
20
21
22
23
24
25
26
13
27
28
29
30
31
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
VECKA
12 2023
21
MARS
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
9
1
2
3
4
5
10
6
7
8
9
10
11
12
11
13
14
15
16
17
18
19
12
20
21
22
23
24
25
26
13
27
28
29
30
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Boxfys på Stretchytan
;
Buren
;
Core
;
Funktionell styrka
;
Gruppintroduktion i gymmet
;
KUNG FU AVANCERAD I TANTO samling Fotbollsplanen vid Pysslingen förskola
;
Muskelexplosion
;
Pilates
;
SHAPES Afrobeat Gul
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Balletbar Turkos
;
SHAPES Feminine Vibe Turkos
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
Shapes Jazzfunk Orange
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Modern Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Salsa Turkos
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Soma Move
;
Stark Mamma
;
TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
;
TAI CHI UTOMHUS Samling vid Röda förskolan Pysslingen nedanför trappen
;
Train like an Athlete
;
Upperbody
;
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
;
Vinyasa yoga
;
Wednesday HIIT
;
Yoga
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Angelo Henriquez
;
Ann Mirro
;
Cristina Pomo
;
Helene Häger
;
Jakob Isaksson
;
Jessica Sevenheim
;
Joe Jobe
;
Johanna Martinez-Conde
;
Jörgen Vedeler
;
Madelinn Fernandez
;
Maria Edner
;
Mia Rodhborn
;
Mira Hannula
;
Moa Petersdotter
;
Oscar Jöback
;
Rebecca Björling
;
Sabina Boman
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Tuvalisa Esping
;
Åsa Fornander
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
20/3
TIS
21/3
ONS
22/3
TOR
23/3
FRE
24/3
LÖR
25/3
SÖN
26/3
11:30
SHAPES Afrobeat Gul
45 MIN
11:30
Funktionell styrka
45 MIN
12:30
Stark Mamma
60 MIN
17:10
SHAPES Jazz Gul
55 MIN
17:15
Vinyasa yoga
60 MIN
18:00
Gruppintroduktion i gymmet
45 MIN
18:10
Funktionell styrka
45 MIN
18:20
Booty
30 MIN
18:25
SHAPES Feminine Vibe Turkos
55 MIN
18:55
Upperbody
30 MIN
11:30
Muskelexplosion
45 MIN
17:00
SHAPES Jazzfunk Gul
55 MIN
17:30
Buren
50 MIN
18:30
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
18:30
Soma Move
45 MIN
19:00
TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
60 MIN
20:00
KUNG FU AVANCERAD I TANTO samling Fotbollsplanen vid Pysslingen förskola
60 MIN
11:30
Yoga
50 MIN
11:30
Wednesday HIIT
45 MIN
17:00
SHAPES Streetdance Turkos
55 MIN
18:00
SHAPES Modern Gul
55 MIN
18:00
SHAPES Jazz Turkos
55 MIN
20:00
SHAPES Hiphop Gul
55 MIN
20:30
Pilates
55 MIN
11:30
Train like an Athlete
45 MIN
17:10
SHAPES Balletbar Turkos
55 MIN
18:00
SHAPES House Turkos
55 MIN
18:00
SHAPES Jazz Turkos
55 MIN
18:00
Buren
45 MIN
18:55
Boxfys på Stretchytan
50 MIN
19:00
SHAPES Hiphop Gul
55 MIN
11:30
Booty
30 MIN
11:30
Gruppintroduktion i gymmet
45 MIN
12:05
Core
30 MIN
17:10
Booty
30 MIN
17:20
SHAPES Salsa Gul
55 MIN
17:45
Core
30 MIN
18:20
SHAPES Afrobeat Turkos
55 MIN
09:55
Booty
30 MIN
10:30
Core
30 MIN
10:30
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
55 MIN
12:20
SHAPES Latin Cardio Gul
55 MIN
13:15
TAI CHI UTOMHUS Samling vid Röda förskolan Pysslingen nedanför trappen
55 MIN
10:45
Vinyasa yoga
75 MIN
11:00
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
13:40
SHAPES Salsa Turkos
55 MIN
14:40
SHAPES House Gul
55 MIN
16:00
Shapes Jazzfunk Orange
55 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här