LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
20
DECEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
48
1
2
3
4
49
5
6
7
8
9
10
11
50
12
13
14
15
16
17
18
51
19
20
21
22
23
24
25
52
26
27
28
29
30
31
Aktiviteter
Booty
Buren
Core
Funktionell styrka
Kung Fu
Pilates
POWERFYS JULSPECIAL
SHAPES Afrobeat Gul
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES House Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Latin Cardio Gul
Soma Move
Tai Chi
Yoga
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Cristina Pomo
Jakob Isaksson
Jörgen Vedeler
Karin Hellqvist
Maria Edner
Mia Rodhborn
Mimmi Mollgren
Moa Petersdotter
Sabina Boman
Sofia Laas
Åsa Fornander
Logga in
X
Kalender
20
DECEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
48
1
2
3
4
49
5
6
7
8
9
10
11
50
12
13
14
15
16
17
18
51
19
20
21
22
23
24
25
52
26
27
28
29
30
31
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
VECKA
51 2022
20
DECEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
48
1
2
3
4
49
5
6
7
8
9
10
11
50
12
13
14
15
16
17
18
51
19
20
21
22
23
24
25
52
26
27
28
29
30
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Buren
;
Core
;
Funktionell styrka
;
Kung Fu
;
Pilates
;
POWERFYS JULSPECIAL
;
SHAPES Afrobeat Gul
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
Soma Move
;
Tai Chi
;
Yoga
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Cristina Pomo
;
Jakob Isaksson
;
Jörgen Vedeler
;
Karin Hellqvist
;
Maria Edner
;
Mia Rodhborn
;
Mimmi Mollgren
;
Moa Petersdotter
;
Sabina Boman
;
Sofia Laas
;
Åsa Fornander
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
19/12
TIS
20/12
ONS
21/12
TOR
22/12
FRE
23/12
LÖR
24/12
SÖN
25/12
11:30
SHAPES Afrobeat Gul
45 MIN
17:00
Yoga
60 MIN
18:15
Funktionell styrka
45 MIN
18:15
SHAPES Hiphop Gul
55 MIN
17:00
SHAPES Jazzfunk Gul
55 MIN
17:30
Buren
45 MIN
18:30
Soma Move
45 MIN
19:00
Tai Chi
60 MIN
20:00
Kung Fu
60 MIN
17:00
SHAPES Jazz Turkos
55 MIN
17:30
POWERFYS JULSPECIAL
75 MIN
18:00
SHAPES Afrobeat Turkos
55 MIN
18:00
SHAPES Jazz Turkos
55 MIN
19:00
Pilates
55 MIN
19:00
SHAPES House Gul
55 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här