LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
08
JULI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
26
1
2
3
27
4
5
6
7
8
9
10
28
11
12
13
14
15
16
17
29
18
19
20
21
22
23
24
30
25
26
27
28
29
30
31
30
Aktiviteter
Booty
Boxfys på Stretchytan
Buren
Core
Funktionell styrka
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Dancehall Gul
SHAPES House Gul
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Streetdance Turkos
Soma Move
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
Yoga
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Cristina Pomo
Diana Vasylchenko
Mimmi Mollgren
Mira Hannula
Moa Petersdotter
Rita Barieieva
Sabina Boman
Sofia Laas
Victoria Berggren
Logga in
X
Kalender
08
JULI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
26
1
2
3
27
4
5
6
7
8
9
10
28
11
12
13
14
15
16
17
29
18
19
20
21
22
23
24
30
25
26
27
28
29
30
31
30
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
VECKA
27 2022
08
JULI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
26
1
2
3
27
4
5
6
7
8
9
10
28
11
12
13
14
15
16
17
29
18
19
20
21
22
23
24
30
25
26
27
28
29
30
31
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Boxfys på Stretchytan
;
Buren
;
Core
;
Funktionell styrka
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Dancehall Gul
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Soma Move
;
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
;
Yoga
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Cristina Pomo
;
Diana Vasylchenko
;
Mimmi Mollgren
;
Mira Hannula
;
Moa Petersdotter
;
Rita Barieieva
;
Sabina Boman
;
Sofia Laas
;
Victoria Berggren
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
4/7
TIS
5/7
ONS
6/7
TOR
7/7
FRE
8/7
LÖR
9/7
SÖN
10/7
18:00
Funktionell styrka
60 MIN
19:05
SHAPES Jazz Gul
55 MIN
17:30
Buren
50 MIN
18:00
SHAPES Latin Cardio Gul
55 MIN
18:30
Soma Move
45 MIN
17:00
Booty
30 MIN
17:35
Core
30 MIN
18:00
SHAPES Streetdance Turkos
55 MIN
19:00
Yoga
60 MIN
18:00
Boxfys på Stretchytan
55 MIN
19:00
SHAPES House Gul
55 MIN
17:00
Booty
30 MIN
17:30
SHAPES Afrobeat Turkos
55 MIN
17:35
Core
30 MIN
10:00
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
60 MIN
12:00
SHAPES Salsa Gul
55 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här