LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
27
FEBRUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
5
1
2
3
4
5
6
6
7
8
9
10
11
12
13
7
14
15
16
17
18
19
20
8
21
22
23
24
25
26
27
9
28
Aktiviteter
Booty
Boxfys på Stretchytan
Buren
CIRKELFYS FÖR UKRAINA
Core
Gruppintroduktion i gymmet
Kampsportfys
Kung Fu
MONDAY HIIT
Muskelexplosion
Pilates
SHAPES Afrobeat Gul
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Balletbar Turkos
SHAPES Dancehall Turkos
SHAPES Feminine Vibe Turkos
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES House Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Locking Gul
SHAPES Modern Gul
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Salsa Turkos
SHAPES Streetdance Turkos
Soma Move
Stark Mamma
TAI CHI UTOMHUS Samling vid Röda förskolan Pysslingen nedanför trappen
Train like an Athlete
Upperbody
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Vinyasa yoga
Yoga
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Amelis Riquelme Nicoletti
Angelo Henriquez
Cristina Pomo
Jakob Isaksson
Jessica Sevenheim
Joe Jobe
Jörgen Vedeler
Maria Edner
Mario Perez Amigo
Mia Rodhborn
Mimmi Mollgren
Mira Hannula
Moa Petersdotter
Oscar Jöback
Rebecca Björling
Sabina Boman
Sara Galan
Sibel Özer
Sofia Laas
Tuvalisa Esping
Åsa Fornander
Logga in
X
Kalender
27
FEBRUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
5
1
2
3
4
5
6
6
7
8
9
10
11
12
13
7
14
15
16
17
18
19
20
8
21
22
23
24
25
26
27
9
28
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
VECKA
08 2022
27
FEBRUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
5
1
2
3
4
5
6
6
7
8
9
10
11
12
13
7
14
15
16
17
18
19
20
8
21
22
23
24
25
26
27
9
28
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Boxfys på Stretchytan
;
Buren
;
CIRKELFYS FÖR UKRAINA
;
Core
;
Gruppintroduktion i gymmet
;
Kampsportfys
;
Kung Fu
;
MONDAY HIIT
;
Muskelexplosion
;
Pilates
;
SHAPES Afrobeat Gul
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Balletbar Turkos
;
SHAPES Dancehall Turkos
;
SHAPES Feminine Vibe Turkos
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Locking Gul
;
SHAPES Modern Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Salsa Turkos
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Soma Move
;
Stark Mamma
;
TAI CHI UTOMHUS Samling vid Röda förskolan Pysslingen nedanför trappen
;
Train like an Athlete
;
Upperbody
;
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
;
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
;
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
Vinyasa yoga
;
Yoga
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Amelis Riquelme Nicoletti
;
Angelo Henriquez
;
Cristina Pomo
;
Jakob Isaksson
;
Jessica Sevenheim
;
Joe Jobe
;
Jörgen Vedeler
;
Maria Edner
;
Mario Perez Amigo
;
Mia Rodhborn
;
Mimmi Mollgren
;
Mira Hannula
;
Moa Petersdotter
;
Oscar Jöback
;
Rebecca Björling
;
Sabina Boman
;
Sara Galan
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Tuvalisa Esping
;
Åsa Fornander
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
21/2
TIS
22/2
ONS
23/2
TOR
24/2
FRE
25/2
LÖR
26/2
SÖN
27/2
11:30
SHAPES Latin Cardio Gul
45 MIN
11:30
MONDAY HIIT
45 MIN
17:00
SHAPES Jazz Gul
55 MIN
17:20
Vinyasa yoga
60 MIN
18:00
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
18:25
SHAPES Feminine Vibe Turkos
55 MIN
18:25
Booty
30 MIN
19:00
Upperbody
30 MIN
11:30
Muskelexplosion
45 MIN
12:00
Stark Mamma
60 MIN
17:00
SHAPES Jazzfunk Gul
55 MIN
17:15
Buren
45 MIN
18:00
Gruppintroduktion i gymmet
45 MIN
18:30
Soma Move
45 MIN
19:00
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
19:20
Pilates
55 MIN
19:30
Kampsportfys
55 MIN
20:30
Kung Fu
55 MIN
07:00
Yoga
45 MIN
11:30
Yoga
50 MIN
18:00
SHAPES Modern Gul
55 MIN
18:00
SHAPES Locking Gul
55 MIN
20:00
SHAPES Hiphop Gul
55 MIN
20:30
Yoga
75 MIN
11:30
Train like an Athlete
45 MIN
17:00
SHAPES Jazz Gul
55 MIN
17:45
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
45 MIN
18:00
SHAPES Jazz Turkos
55 MIN
19:00
SHAPES Hiphop Gul
55 MIN
19:00
SHAPES House Turkos
55 MIN
19:00
Boxfys på Stretchytan
55 MIN
20:00
SHAPES Streetdance Turkos
55 MIN
11:30
Booty
30 MIN
12:05
Core
30 MIN
17:10
Booty
30 MIN
17:15
SHAPES Balletbar Turkos
55 MIN
17:20
SHAPES Salsa Gul
55 MIN
17:45
Core
30 MIN
18:20
SHAPES Afrobeat Turkos
55 MIN
09:50
Booty
30 MIN
10:25
Core
30 MIN
10:30
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
55 MIN
11:55
SHAPES Latin Cardio Gul
55 MIN
Passet är fullt
12:50
TAI CHI UTOMHUS Samling vid Röda förskolan Pysslingen nedanför trappen
55 MIN
11:00
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
14:00
SHAPES Dancehall Turkos
55 MIN
15:00
SHAPES Salsa Turkos
55 MIN
16:00
Vinyasa yoga
85 MIN
17:30
SHAPES House Gul
55 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här