LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
31
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
31
1
2
3
4
5
6
7
32
8
9
10
11
12
13
14
33
15
16
17
18
19
20
21
34
22
23
24
25
26
27
28
35
29
30
31
Aktiviteter
Booty
Boxfys på Stretchytan
Buren
Core
Funktionell styrka
KUNG FU Avancerad Samling vid fotbollsplanen Pysslingens förskola
Muskelexplosion
Powerfys
SHAPES Afrobeat Gul
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Balletbar Turkos
SHAPES Dancehall Gul
SHAPES Dancehall Turkos
SHAPES Feminine Vibe Turkos
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES Hiphop Turkos
SHAPES House Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Modern Gul
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Salsa Turkos
SHAPES Streetdance Turkos
Soma Move
Stark Mamma
TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
THURSDAY HIIT
TUESDAY HIIT
Upperbody
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
Vinyasa yoga
Yoga
Instruktör
Angelo Henriquez
Cristina Pomo
Diana Vasylchenko
Filip Sandström
Jakob Isaksson
Jessica Sevenheim
Joe Jobe
Jörgen Vedeler
Madelinn Fernandez
Maria Edner
Mario Perez Amigo
Mia Rodhborn
Mira Hannula
Moa Petersdotter
Natalie Setic
Oscar Jöback
Rebecca Björling
Sabina Boman
Sibel Özer
Sofia Laas
Vikarie House of Shapes
Åsa Fornander
Logga in
X
Kalender
31
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
31
1
2
3
4
5
6
7
32
8
9
10
11
12
13
14
33
15
16
17
18
19
20
21
34
22
23
24
25
26
27
28
35
29
30
31
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
VECKA
35 2022
31
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
31
1
2
3
4
5
6
7
32
8
9
10
11
12
13
14
33
15
16
17
18
19
20
21
34
22
23
24
25
26
27
28
35
29
30
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Boxfys på Stretchytan
;
Buren
;
Core
;
Funktionell styrka
;
KUNG FU Avancerad Samling vid fotbollsplanen Pysslingens förskola
;
Muskelexplosion
;
Powerfys
;
SHAPES Afrobeat Gul
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Balletbar Turkos
;
SHAPES Dancehall Gul
;
SHAPES Dancehall Turkos
;
SHAPES Feminine Vibe Turkos
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES Hiphop Turkos
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Modern Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Salsa Turkos
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Soma Move
;
Stark Mamma
;
TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
;
THURSDAY HIIT
;
TUESDAY HIIT
;
Upperbody
;
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
;
Vinyasa yoga
;
Yoga
;
Instruktör:
Alla
Angelo Henriquez
;
Cristina Pomo
;
Diana Vasylchenko
;
Filip Sandström
;
Jakob Isaksson
;
Jessica Sevenheim
;
Joe Jobe
;
Jörgen Vedeler
;
Madelinn Fernandez
;
Maria Edner
;
Mario Perez Amigo
;
Mia Rodhborn
;
Mira Hannula
;
Moa Petersdotter
;
Natalie Setic
;
Oscar Jöback
;
Rebecca Björling
;
Sabina Boman
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Vikarie House of Shapes
;
Åsa Fornander
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
29/8
TIS
30/8
ONS
31/8
TOR
1/9
FRE
2/9
LÖR
3/9
SÖN
4/9
11:30
SHAPES Afrobeat Gul
45 MIN
17:10
SHAPES Jazz Gul
55 MIN
17:15
Vinyasa yoga
60 MIN
18:10
Funktionell styrka
45 MIN
18:20
Booty
30 MIN
18:25
SHAPES Feminine Vibe Turkos
55 MIN
18:55
Upperbody
30 MIN
11:30
TUESDAY HIIT
45 MIN
12:00
Stark Mamma
60 MIN
17:00
SHAPES Jazzfunk Gul
55 MIN
17:30
Buren
45 MIN
18:30
Soma Move
45 MIN
19:00
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
19:00
TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
60 MIN
20:00
KUNG FU Avancerad Samling vid fotbollsplanen Pysslingens förskola
60 MIN
11:30
Yoga
45 MIN
17:00
SHAPES Jazz Turkos
55 MIN
18:00
SHAPES Modern Gul
55 MIN
18:00
UTOMHUS MED MIA RODHBORN Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
20:00
SHAPES Hiphop Gul
55 MIN
20:30
Yoga
75 MIN
11:30
THURSDAY HIIT
45 MIN
18:00
SHAPES Jazz Turkos
55 MIN
18:00
SHAPES House Turkos
55 MIN
18:00
Boxfys på Stretchytan
50 MIN
19:00
Powerfys
45 MIN
20:00
SHAPES Streetdance Turkos
55 MIN
11:30
Booty
30 MIN
12:05
Core
30 MIN
17:10
Booty
30 MIN
17:20
SHAPES Salsa Gul
55 MIN
17:25
SHAPES Balletbar Turkos
55 MIN
17:45
Core
30 MIN
18:20
SHAPES Afrobeat Turkos
55 MIN
09:55
Booty
30 MIN
10:30
Core
30 MIN
10:30
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
55 MIN
12:20
SHAPES Latin Cardio Gul
55 MIN
Passet är fullt
13:00
TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
55 MIN
10:45
Vinyasa yoga
75 MIN
11:00
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
14:00
SHAPES Dancehall Turkos
55 MIN
15:00
SHAPES Hiphop Turkos
55 MIN
17:30
SHAPES House Gul
55 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här