LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
01
JANUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
52
1
2
1
3
4
5
6
7
8
9
2
10
11
12
13
14
15
16
3
17
18
19
20
21
22
23
4
24
25
26
27
28
29
30
5
31
Aktiviteter
Booty
Buren
Core
Funktionell styrka
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES Hiphop Turkos
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Modern Gul
Soma Move
Upperbody
Vinyasa yoga
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Angelo Henriquez
Ann Mirro
Gus Bembery
Mia Rodhborn
Moa Petersdotter
Rebecca Björling
Sabina Boman
Sibel Özer
Sofia Laas
Logga in
X
Kalender
01
JANUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
52
1
2
1
3
4
5
6
7
8
9
2
10
11
12
13
14
15
16
3
17
18
19
20
21
22
23
4
24
25
26
27
28
29
30
5
31
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
VECKA
53 2021
01
JANUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
52
1
2
1
3
4
5
6
7
8
9
2
10
11
12
13
14
15
16
3
17
18
19
20
21
22
23
4
24
25
26
27
28
29
30
5
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Buren
;
Core
;
Funktionell styrka
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES Hiphop Turkos
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Modern Gul
;
Soma Move
;
Upperbody
;
Vinyasa yoga
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Angelo Henriquez
;
Ann Mirro
;
Gus Bembery
;
Mia Rodhborn
;
Moa Petersdotter
;
Rebecca Björling
;
Sabina Boman
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
27/12
TIS
28/12
ONS
29/12
TOR
30/12
FRE
31/12
LÖR
1/1
SÖN
2/1
17:00
SHAPES Jazz Gul
55 MIN
17:20
Vinyasa yoga
60 MIN
17:30
Buren
45 MIN
18:30
Soma Move
45 MIN
19:00
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
18:00
Funktionell styrka
55 MIN
18:00
SHAPES Modern Gul
55 MIN
19:00
SHAPES Hiphop Gul
55 MIN
18:00
SHAPES Jazz Turkos
55 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här