LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
13
JANUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
52
1
2
1
3
4
5
6
7
8
9
2
10
11
12
13
14
15
16
3
17
18
19
20
21
22
23
4
24
25
26
27
28
29
30
5
31
Aktiviteter
Booty
Boxfys
Core
Funktionell styrka
Kampsportfys
Kung Fu
Muskelexplosion
Pilates
SHAPES Afrobeat Gul
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Afrohouse Gul
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Balletbar Turkos
SHAPES Feminine Vibe Turkos
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES Hiphop Turkos
SHAPES House Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Modern Gul
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Salsa Turkos
SHAPES Streetdance Turkos
Soma Move
Stark Mamma
TAI CHI UTOMHUS Samling vid Röda förskolan Pysslingen nedanför trappen
Train like an Athlete
Upperbody
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Vinyasa yoga
Yoga
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Angelo Henriquez
Cristina Pomo
Jakob Isaksson
Leymonie Diop
Mia Rodhborn
Mira Hannula
Moa Petersdotter
Rebecca Björling
Sabina Boman
Sara Galan
Sibel Özer
Sofia Laas
Tuvalisa Esping
Åsa Fornander
Logga in
X
Kalender
13
JANUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
52
1
2
1
3
4
5
6
7
8
9
2
10
11
12
13
14
15
16
3
17
18
19
20
21
22
23
4
24
25
26
27
28
29
30
5
31
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
VECKA
02 2022
13
JANUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
52
1
2
1
3
4
5
6
7
8
9
2
10
11
12
13
14
15
16
3
17
18
19
20
21
22
23
4
24
25
26
27
28
29
30
5
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Boxfys
;
Core
;
Funktionell styrka
;
Kampsportfys
;
Kung Fu
;
Muskelexplosion
;
Pilates
;
SHAPES Afrobeat Gul
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Afrohouse Gul
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Balletbar Turkos
;
SHAPES Feminine Vibe Turkos
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES Hiphop Turkos
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Modern Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Salsa Turkos
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Soma Move
;
Stark Mamma
;
TAI CHI UTOMHUS Samling vid Röda förskolan Pysslingen nedanför trappen
;
Train like an Athlete
;
Upperbody
;
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
;
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
;
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
Vinyasa yoga
;
Yoga
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Angelo Henriquez
;
Cristina Pomo
;
Jakob Isaksson
;
Leymonie Diop
;
Mia Rodhborn
;
Mira Hannula
;
Moa Petersdotter
;
Rebecca Björling
;
Sabina Boman
;
Sara Galan
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Tuvalisa Esping
;
Åsa Fornander
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
10/1
TIS
11/1
ONS
12/1
TOR
13/1
FRE
14/1
LÖR
15/1
SÖN
16/1
17:20
Vinyasa yoga
60 MIN
Passet är fullt
18:00
Funktionell styrka
55 MIN
18:25
Booty
30 MIN
19:00
Upperbody
30 MIN
12:00
Stark Mamma
60 MIN
17:30
Funktionell styrka
45 MIN
18:30
Soma Move
45 MIN
19:00
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
18:00
SHAPES Modern Gul
55 MIN
19:00
Funktionell styrka
45 MIN
19:00
SHAPES Hiphop Gul
55 MIN
17:45
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
45 MIN
18:00
SHAPES Jazz Turkos
55 MIN
18:00
SHAPES House Turkos
55 MIN
17:10
Booty
30 MIN
17:15
SHAPES Afrohouse Gul
55 MIN
17:15
SHAPES Balletbar Turkos
55 MIN
17:45
Core
30 MIN
18:20
SHAPES Afrobeat Turkos
55 MIN
09:50
Booty
30 MIN
10:25
Core
30 MIN
10:50
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här