LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
13
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
13
1
2
3
14
4
5
6
7
8
9
10
15
11
12
13
14
15
16
17
16
18
19
20
21
22
23
24
17
25
26
27
28
29
30
Aktiviteter
Booty
Boxfys på Stretchytan
Buren
Core
Kampsportfys
Kung Fu
MONDAY HIIT
Muskelexplosion
Pilates
Powerfys
SHAPES Afrobeat Gul
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Balletbar Turkos
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES House Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Locking Gul
SHAPES Modern Gul
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Salsa Turkos
SHAPES Streetdance Turkos
Soma Move
Stark Mamma
TAI CHI UTOMHUS Samling vid Röda förskolan Pysslingen nedanför trappen
Train like an Athlete
Upperbody
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Vinyasa yoga
Yoga
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Angelo Henriquez
Cristina Pomo
Jakob Isaksson
Jessica Sevenheim
Joe Jobe
Jörgen Vedeler
Mia Rodhborn
Mimmi Mollgren
Mira Hannula
Moa Petersdotter
Rebecca Björling
Sabina Boman
Sara Galan
Sibel Özer
Sofia Laas
Tuvalisa Esping
Logga in
X
Kalender
13
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
13
1
2
3
14
4
5
6
7
8
9
10
15
11
12
13
14
15
16
17
16
18
19
20
21
22
23
24
17
25
26
27
28
29
30
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
VECKA
15 2022
13
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
13
1
2
3
14
4
5
6
7
8
9
10
15
11
12
13
14
15
16
17
16
18
19
20
21
22
23
24
17
25
26
27
28
29
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Boxfys på Stretchytan
;
Buren
;
Core
;
Kampsportfys
;
Kung Fu
;
MONDAY HIIT
;
Muskelexplosion
;
Pilates
;
Powerfys
;
SHAPES Afrobeat Gul
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Balletbar Turkos
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Locking Gul
;
SHAPES Modern Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Salsa Turkos
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Soma Move
;
Stark Mamma
;
TAI CHI UTOMHUS Samling vid Röda förskolan Pysslingen nedanför trappen
;
Train like an Athlete
;
Upperbody
;
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
;
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
;
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
Vinyasa yoga
;
Yoga
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Angelo Henriquez
;
Cristina Pomo
;
Jakob Isaksson
;
Jessica Sevenheim
;
Joe Jobe
;
Jörgen Vedeler
;
Mia Rodhborn
;
Mimmi Mollgren
;
Mira Hannula
;
Moa Petersdotter
;
Rebecca Björling
;
Sabina Boman
;
Sara Galan
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Tuvalisa Esping
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
11/4
TIS
12/4
ONS
13/4
TOR
14/4
FRE
15/4
LÖR
16/4
SÖN
17/4
11:30
MONDAY HIIT
45 MIN
17:00
SHAPES Jazz Gul
55 MIN
17:20
Vinyasa yoga
60 MIN
18:00
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
18:25
SHAPES Afrobeat Turkos
55 MIN
18:25
Booty
30 MIN
19:00
Upperbody
30 MIN
11:30
Powerfys
45 MIN
12:00
Stark Mamma
60 MIN
17:00
SHAPES Jazzfunk Gul
55 MIN
17:30
Buren
50 MIN
18:30
Soma Move
45 MIN
19:00
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
19:00
Kampsportfys
55 MIN
19:20
Pilates
55 MIN
20:00
Kung Fu
55 MIN
08:00
Yoga
45 MIN
11:30
Yoga
50 MIN
18:00
SHAPES Modern Gul
55 MIN
20:00
SHAPES Hiphop Gul
55 MIN
11:30
Train like an Athlete
45 MIN
16:30
Powerfys
60 MIN
18:00
SHAPES Streetdance Turkos
55 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här