LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
17
JULI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
27
1
2
3
4
5
28
6
7
8
9
10
11
12
29
13
14
15
16
17
18
19
30
20
21
22
23
24
25
26
31
27
28
29
30
31
Aktiviteter
Gruppintroduktion i gymmet
Kampsportfys
POWERFYS UTOMHUS Samling vid utegymmet i Tantolunden
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Dancehall Gul
SHAPES Feminine Vibe Turkos
SHAPES House Gul
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Raggamix Gul
SHAPES Streetdance Turkos
UTOMHUS BOOTY&CORE Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUSFYS MED FOKUS CARDIO Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Vinyasa yoga
WUDANG TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Ambra Succi
Amelis Riquelme Nicoletti
Angelo Henriquez
Cristina Pomo
Jakob Isaksson
Rebecca Björling
Sibel Özer
Sofia Laas
Viktor Walden
Logga in
X
Kalender
17
JULI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
27
1
2
3
4
5
28
6
7
8
9
10
11
12
29
13
14
15
16
17
18
19
30
20
21
22
23
24
25
26
31
27
28
29
30
31
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
VECKA
29 2020
17
JULI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
27
1
2
3
4
5
28
6
7
8
9
10
11
12
29
13
14
15
16
17
18
19
30
20
21
22
23
24
25
26
31
27
28
29
30
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Gruppintroduktion i gymmet
;
Kampsportfys
;
POWERFYS UTOMHUS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Dancehall Gul
;
SHAPES Feminine Vibe Turkos
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Raggamix Gul
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
UTOMHUS BOOTY&CORE Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUSFYS MED FOKUS CARDIO Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
Vinyasa yoga
;
WUDANG TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Ambra Succi
;
Amelis Riquelme Nicoletti
;
Angelo Henriquez
;
Cristina Pomo
;
Jakob Isaksson
;
Rebecca Björling
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Viktor Walden
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
13/7
TIS
14/7
ONS
15/7
TOR
16/7
FRE
17/7
LÖR
18/7
SÖN
19/7
17:00
POWERFYS UTOMHUS Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
18:15
SHAPES Jazz Gul
55 MIN
11:30
Kampsportfys
45 MIN
17:00
POWERFYS UTOMHUS Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
18:00
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
19:00
SHAPES Feminine Vibe Turkos
55 MIN
Passet är fullt
17:00
POWERFYS UTOMHUS Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
18:00
SHAPES Streetdance Turkos
55 MIN
19:00
SHAPES Latin Cardio Gul
55 MIN
11:30
Kampsportfys
45 MIN
17:00
SHAPES House Gul
55 MIN
17:00
Gruppintroduktion i gymmet
55 MIN
18:15
POWERFYS UTOMHUS Samling vid utegymmet i Tantolunden
45 MIN
19:00
WUDANG TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
55 MIN
11:30
Kampsportfys
45 MIN
17:30
SHAPES Dancehall Gul
55 MIN
11:00
SHAPES Latin Cardio Gul
55 MIN
14:15
SHAPES Raggamix Gul
55 MIN
15:30
Vinyasa yoga
60 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här