LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
26
JANUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2024
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
1
1
2
3
4
5
6
7
2
8
9
10
11
12
13
14
3
15
16
17
18
19
20
21
4
22
23
24
25
26
27
28
5
29
30
31
Aktiviteter
Booty
Boxfys på Stretchytan
Brottningsfys på Stretchytan
Buren
Cirkelträning
Core
Funktionell styrka
GUL TAI CHI
Muskelexplosion
SHAPES Afrobeat Gul
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Balletbar Turkos
SHAPES Feminine Vibe Turkos
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES Hiphop Orange
SHAPES House Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Jazzfunk Gul
Shapes Jazzfunk Orange
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Modern Gul
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Salsa Turkos
SHAPES Streetdance Turkos
Soma Move
Stark Mamma
Upperbody
Vinyasa yoga
Wednesday HIIT
Yoga
Yoga-Strength-Mobility
Instruktör
Angelo Henriquez
Cajsa Ohlsson
Cristina Pomo
Erna Landefjord
Jakob Isaksson
Jennie Widegren
Jessica Sevenheim
Joe Jobe
Jörgen Vedeler
Leah Percell
Madelinn Fernandez
Mario Perez Amigo
Mia Rodhborn
Mimmi Mollgren
Mira Hannula
Moa Petersdotter
Oscar Jöback
Rebecca Björling
Sabina Boman
Samuel Hillby
Sibel Özer
Sofia Laas
Vikarie House of Shapes
Åsa Fornander
Logga in
X
Kalender
26
JANUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2024
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
1
1
2
3
4
5
6
7
2
8
9
10
11
12
13
14
3
15
16
17
18
19
20
21
4
22
23
24
25
26
27
28
5
29
30
31
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
VECKA
04 2024
26
JANUARI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2024
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
1
1
2
3
4
5
6
7
2
8
9
10
11
12
13
14
3
15
16
17
18
19
20
21
4
22
23
24
25
26
27
28
5
29
30
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Boxfys på Stretchytan
;
Brottningsfys på Stretchytan
;
Buren
;
Cirkelträning
;
Core
;
Funktionell styrka
;
GUL TAI CHI
;
Muskelexplosion
;
SHAPES Afrobeat Gul
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Balletbar Turkos
;
SHAPES Feminine Vibe Turkos
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES Hiphop Orange
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
Shapes Jazzfunk Orange
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Modern Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Salsa Turkos
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Soma Move
;
Stark Mamma
;
Upperbody
;
Vinyasa yoga
;
Wednesday HIIT
;
Yoga
;
Yoga-Strength-Mobility
;
Instruktör:
Alla
Angelo Henriquez
;
Cajsa Ohlsson
;
Cristina Pomo
;
Erna Landefjord
;
Jakob Isaksson
;
Jennie Widegren
;
Jessica Sevenheim
;
Joe Jobe
;
Jörgen Vedeler
;
Leah Percell
;
Madelinn Fernandez
;
Mario Perez Amigo
;
Mia Rodhborn
;
Mimmi Mollgren
;
Mira Hannula
;
Moa Petersdotter
;
Oscar Jöback
;
Rebecca Björling
;
Sabina Boman
;
Samuel Hillby
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Vikarie House of Shapes
;
Åsa Fornander
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
22/1
TIS
23/1
ONS
24/1
TOR
25/1
FRE
26/1
LÖR
27/1
SÖN
28/1
11:30
SHAPES Afrobeat Gul
45 MIN
11:30
Funktionell styrka
45 MIN
17:10
SHAPES Jazz Gul
55 MIN
17:15
Vinyasa yoga
60 MIN
18:00
SHAPES Feminine Vibe Turkos
55 MIN
18:10
Funktionell styrka
45 MIN
18:20
Booty
30 MIN
18:55
Upperbody
30 MIN
11:30
Muskelexplosion
45 MIN
17:30
Buren
50 MIN
17:30
SHAPES Balletbar Turkos
55 MIN
18:00
SHAPES Jazzfunk Gul
55 MIN
18:40
Soma Move
45 MIN
11:30
Wednesday HIIT
45 MIN
11:30
Yoga
50 MIN
17:00
SHAPES Streetdance Turkos
55 MIN
18:00
SHAPES Jazz Turkos
55 MIN
18:00
SHAPES Modern Gul
55 MIN
18:00
Buren
45 MIN
18:50
Boxfys på Stretchytan
50 MIN
20:00
SHAPES Hiphop Gul
55 MIN
11:30
Funktionell styrka
45 MIN
17:30
Buren
45 MIN
18:00
SHAPES House Gul
55 MIN
18:00
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
18:00
SHAPES Jazz Turkos
55 MIN
19:00
SHAPES Hiphop Gul
55 MIN
19:00
GUL TAI CHI
55 MIN
20:00
SHAPES Hiphop Orange
55 MIN
06:45
Yoga-Strength-Mobility
45 MIN
11:30
Booty
30 MIN
12:00
Core
30 MIN
17:15
Booty
30 MIN
17:20
SHAPES Salsa Gul
55 MIN
17:50
Core
30 MIN
18:20
SHAPES Afrobeat Turkos
55 MIN
09:50
Booty
30 MIN
10:25
Core
30 MIN
12:20
SHAPES Latin Cardio Gul
55 MIN
12:50
GUL TAI CHI
55 MIN
10:15
Vinyasa yoga
75 MIN
11:00
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
12:30
SHAPES Salsa Turkos
55 MIN
13:30
SHAPES House Turkos
55 MIN
17:00
Shapes Jazzfunk Orange
55 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här