LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
13
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2024
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
18
1
2
3
4
5
19
6
7
8
9
10
11
12
20
13
14
15
16
17
18
19
21
20
21
22
23
24
25
26
22
27
28
29
30
31
Aktiviteter
Booty
Boxfys på Stretchytan
Brottningsfys på Stretchytan
Buren
Core
Funktionell styrka
GUL TAI CHI
Moveoo Cirkelmix
Muskelexplosion
Pilates
Powerfys
SHAPES Afrobeat Gul
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Balletbar Turkos
SHAPES Feminine Vibe Turkos
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES Hiphop Orange
SHAPES House Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Jazzfunk Gul
Shapes Jazzfunk Orange
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Lyrisk Jazz Turkos
SHAPES Modern Gul
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Salsa Turkos
SHAPES Streetdance Turkos
Soma Move
Stark Mamma
Upperbody
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
Vinyasa yoga
Wednesday HIIT
Yoga
Yoga-Strength-Mobility
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Angelo Henriquez
Ann Mirro
Cajsa Ohlsson
Cristina Pomo
Jakob Isaksson
Jessica Sevenheim
Joe Jobe
José Nunez
Jörgen Vedeler
Madelinn Fernandez
Mario Perez Amigo
Mia Rodhborn
Mimmi Mollgren
Mira Hannula
Moa Petersdotter
Oscar Jöback
Rebecca Björling
Sabina Boman
Sibel Özer
Sofia Laas
Therese Andersson
Tuvalisa Esping
Åsa Fornander
Logga in
X
Kalender
13
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2024
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
18
1
2
3
4
5
19
6
7
8
9
10
11
12
20
13
14
15
16
17
18
19
21
20
21
22
23
24
25
26
22
27
28
29
30
31
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
VECKA
20 2024
13
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2024
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
18
1
2
3
4
5
19
6
7
8
9
10
11
12
20
13
14
15
16
17
18
19
21
20
21
22
23
24
25
26
22
27
28
29
30
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Boxfys på Stretchytan
;
Brottningsfys på Stretchytan
;
Buren
;
Core
;
Funktionell styrka
;
GUL TAI CHI
;
Moveoo Cirkelmix
;
Muskelexplosion
;
Pilates
;
Powerfys
;
SHAPES Afrobeat Gul
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Balletbar Turkos
;
SHAPES Feminine Vibe Turkos
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES Hiphop Orange
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
Shapes Jazzfunk Orange
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Lyrisk Jazz Turkos
;
SHAPES Modern Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Salsa Turkos
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Soma Move
;
Stark Mamma
;
Upperbody
;
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
;
Vinyasa yoga
;
Wednesday HIIT
;
Yoga
;
Yoga-Strength-Mobility
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Angelo Henriquez
;
Ann Mirro
;
Cajsa Ohlsson
;
Cristina Pomo
;
Jakob Isaksson
;
Jessica Sevenheim
;
Joe Jobe
;
José Nunez
;
Jörgen Vedeler
;
Madelinn Fernandez
;
Mario Perez Amigo
;
Mia Rodhborn
;
Mimmi Mollgren
;
Mira Hannula
;
Moa Petersdotter
;
Oscar Jöback
;
Rebecca Björling
;
Sabina Boman
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Therese Andersson
;
Tuvalisa Esping
;
Åsa Fornander
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
13/5
TIS
14/5
ONS
15/5
TOR
16/5
FRE
17/5
LÖR
18/5
SÖN
19/5
11:30
SHAPES Afrobeat Gul
45 MIN
11:30
Funktionell styrka
45 MIN
17:10
SHAPES Jazz Gul
55 MIN
17:15
Vinyasa yoga
60 MIN
18:00
SHAPES Feminine Vibe Turkos
55 MIN
18:10
Funktionell styrka
45 MIN
18:20
Booty
30 MIN
18:55
Upperbody
30 MIN
07:00
Vinyasa yoga
45 MIN
11:30
Muskelexplosion
45 MIN
17:30
Buren
50 MIN
17:30
SHAPES Balletbar Turkos
55 MIN
18:00
SHAPES Jazzfunk Gul
55 MIN
18:40
Pilates
45 MIN
11:30
Wednesday HIIT
45 MIN
11:30
Yoga
50 MIN
17:00
SHAPES Streetdance Turkos
55 MIN
18:00
SHAPES Jazz Turkos
55 MIN
18:00
SHAPES Modern Gul
55 MIN
18:00
Buren
45 MIN
18:50
Boxfys på Stretchytan
50 MIN
20:00
SHAPES Hiphop Gul
55 MIN
10:05
Stark Mamma
60 MIN
11:30
Funktionell styrka
45 MIN
17:30
Buren
50 MIN
18:00
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
18:00
SHAPES Jazz Turkos
55 MIN
18:00
SHAPES House Turkos
55 MIN
19:00
SHAPES Hiphop Gul
55 MIN
19:00
GUL TAI CHI
55 MIN
20:00
SHAPES Hiphop Orange
55 MIN
20:10
Brottningsfys på Stretchytan
50 MIN
06:45
Yoga-Strength-Mobility
45 MIN
11:30
Booty
30 MIN
12:00
Core
30 MIN
17:15
Booty
30 MIN
17:20
SHAPES Salsa Gul
55 MIN
17:50
Core
30 MIN
18:20
SHAPES Afrobeat Turkos
55 MIN
09:50
Booty
30 MIN
10:25
Core
30 MIN
10:25
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
55 MIN
12:20
SHAPES Latin Cardio Gul
55 MIN
12:50
GUL TAI CHI
55 MIN
10:15
Vinyasa yoga
75 MIN
11:00
SHAPES Balletbar Gul
55 MIN
12:30
SHAPES Salsa Turkos
55 MIN
13:30
SHAPES House Gul
55 MIN
16:00
SHAPES Lyrisk Jazz Turkos
55 MIN
17:00
Shapes Jazzfunk Orange
55 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här