LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
17
DECEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
48
1
2
3
4
49
5
6
7
8
9
10
11
50
12
13
14
15
16
17
18
51
19
20
21
22
23
24
25
52
26
27
28
29
30
31
Aktiviteter
Booty
Boxfys på Stretchytan
Buren
Core
Funktionell styrka
Kung Fu
Muskelexplosion
Pilates
Powerfys
POWERFYS JULSPECIAL
SHAPES Afrobeat Gul
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Dancehall Turkos
SHAPES Feminine Vibe Turkos
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES House Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Salsa Turkos
Soma Move
Stark Mamma
Tai Chi
TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
THURSDAY HIIT
Upperbody
Vinyasa yoga
Yoga
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Angelo Henriquez
Ann Mirro
Diana Vasylchenko
Jakob Isaksson
Jennie Widegren
Jessica Sevenheim
Jörgen Vedeler
Madelinn Fernandez
Maria Edner
Mia Rodhborn
Mimmi Mollgren
Mira Hannula
Moa Petersdotter
Oscar Jöback
Sabina Boman
Sofia Laas
Åsa Fornander
Logga in
X
Kalender
17
DECEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
48
1
2
3
4
49
5
6
7
8
9
10
11
50
12
13
14
15
16
17
18
51
19
20
21
22
23
24
25
52
26
27
28
29
30
31
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
VECKA
50 2022
17
DECEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
48
1
2
3
4
49
5
6
7
8
9
10
11
50
12
13
14
15
16
17
18
51
19
20
21
22
23
24
25
52
26
27
28
29
30
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Boxfys på Stretchytan
;
Buren
;
Core
;
Funktionell styrka
;
Kung Fu
;
Muskelexplosion
;
Pilates
;
Powerfys
;
POWERFYS JULSPECIAL
;
SHAPES Afrobeat Gul
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Dancehall Turkos
;
SHAPES Feminine Vibe Turkos
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Salsa Turkos
;
Soma Move
;
Stark Mamma
;
Tai Chi
;
TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
;
THURSDAY HIIT
;
Upperbody
;
Vinyasa yoga
;
Yoga
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Angelo Henriquez
;
Ann Mirro
;
Diana Vasylchenko
;
Jakob Isaksson
;
Jennie Widegren
;
Jessica Sevenheim
;
Jörgen Vedeler
;
Madelinn Fernandez
;
Maria Edner
;
Mia Rodhborn
;
Mimmi Mollgren
;
Mira Hannula
;
Moa Petersdotter
;
Oscar Jöback
;
Sabina Boman
;
Sofia Laas
;
Åsa Fornander
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
12/12
TIS
13/12
ONS
14/12
TOR
15/12
FRE
16/12
LÖR
17/12
SÖN
18/12
11:30
SHAPES Afrobeat Gul
45 MIN
17:10
SHAPES Jazz Gul
55 MIN
17:15
Vinyasa yoga
60 MIN
18:10
Funktionell styrka
45 MIN
18:20
Booty
30 MIN
18:25
SHAPES Feminine Vibe Turkos
55 MIN
18:55
Upperbody
30 MIN
11:30
Muskelexplosion
45 MIN
17:00
SHAPES Jazzfunk Gul
55 MIN
17:30
Buren
45 MIN
18:30
Soma Move
45 MIN
19:00
Tai Chi
60 MIN
20:00
Kung Fu
60 MIN
11:30
Yoga
45 MIN
17:00
SHAPES Jazz Turkos
55 MIN
20:00
SHAPES Hiphop Gul
55 MIN
20:30
Yoga
75 MIN
11:30
THURSDAY HIIT
45 MIN
18:00
SHAPES Jazz Turkos
55 MIN
18:00
SHAPES House Turkos
55 MIN
18:00
Boxfys på Stretchytan
50 MIN
19:00
Powerfys
45 MIN
11:30
Booty
30 MIN
12:05
Core
30 MIN
17:10
Booty
30 MIN
17:20
SHAPES Salsa Gul
55 MIN
17:45
Core
30 MIN
18:20
SHAPES Afrobeat Turkos
55 MIN
09:55
Booty
30 MIN
10:00
Stark Mamma
60 MIN
10:30
Core
30 MIN
10:30
Powerfys
55 MIN
11:00
SHAPES Afrobeat Gul
55 MIN
13:00
TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
55 MIN
10:45
Vinyasa yoga
75 MIN
14:00
SHAPES Salsa Turkos
55 MIN
15:00
SHAPES Dancehall Turkos
55 MIN
17:30
SHAPES House Gul
55 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här