LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
22
JULI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
26
1
2
3
27
4
5
6
7
8
9
10
28
11
12
13
14
15
16
17
29
18
19
20
21
22
23
24
30
25
26
27
28
29
30
31
30
Aktiviteter
Booty
Boxfys på Stretchytan
Buren
Core
Funktionell styrka
SHAPES Afrobeat Gul
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Dancehall Gul
SHAPES Dancehall Turkos
SHAPES House Gul
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Streetdance Turkos
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
Yoga
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Amelis Riquelme Nicoletti
Diana Vasylchenko
Leah Percell
Rita Barieieva
Sabina Boman
Sofia Laas
Logga in
X
Kalender
22
JULI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
26
1
2
3
27
4
5
6
7
8
9
10
28
11
12
13
14
15
16
17
29
18
19
20
21
22
23
24
30
25
26
27
28
29
30
31
30
Visa dagsschema
Logga in
<
VECKA
VECKA
29 2022
22
JULI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
26
1
2
3
27
4
5
6
7
8
9
10
28
11
12
13
14
15
16
17
29
18
19
20
21
22
23
24
30
25
26
27
28
29
30
31
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Boxfys på Stretchytan
;
Buren
;
Core
;
Funktionell styrka
;
SHAPES Afrobeat Gul
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Dancehall Gul
;
SHAPES Dancehall Turkos
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
;
Yoga
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Amelis Riquelme Nicoletti
;
Diana Vasylchenko
;
Leah Percell
;
Rita Barieieva
;
Sabina Boman
;
Sofia Laas
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
18/7
TIS
19/7
ONS
20/7
TOR
21/7
FRE
22/7
LÖR
23/7
SÖN
24/7
11:30
SHAPES Dancehall Turkos
45 MIN
18:00
Funktionell styrka
60 MIN
17:00
SHAPES Jazzfunk Gul
55 MIN
18:00
Buren
50 MIN
18:00
SHAPES Afrobeat Turkos
55 MIN
19:00
SHAPES Streetdance Turkos
55 MIN
18:00
Boxfys på Stretchytan
55 MIN
19:00
SHAPES House Gul
55 MIN
17:00
Booty
30 MIN
17:35
Core
30 MIN
10:00
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
60 MIN
12:00
SHAPES Dancehall Gul
55 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här