LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 3 st.
(exklusive passdeltagare)
Nuvarande besökare: 3 st.
(exklusive passdeltagare)
MENY
Webbshop
Logga in
Kalender
01
SEPTEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2019
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
35
1
36
2
3
4
5
6
7
8
37
9
10
11
12
13
14
15
38
16
17
18
19
20
21
22
39
23
24
25
26
27
28
29
40
30
Aktiviteter
Aerobic
BasisBall- CenterCore
BasisBall- Raw
BODYBALANCE®
BODYCOMBAT®
BODYPUMP®
Bollstyrka
Calm Mind Yoga
Cirkelträning
Cirkelträning Bas
Core
Fredagsfys
GRIT™ STRENGTH®
Hathayoga
MageRumpaLår
Outdoor- Massive Monday
Outdoor- Turbo Tuesday
Puls Styrka
Pulsspinning
Ryggympa
Rörlighet, stretch och flex
Spinning
SPRINT UPPVÄRMNING
SPRINT®
Step
Switching (ej instruktör)
Tabata
Ute - Styrketabata
Utomhusträning
Instruktör
Anna Grannas
Carina J. Sjöberg
Caroline Gren
Hanna Zettergren
Helen Mattsson
Ingrida
Jeanette Dahlström
Jennie Hanspers
Lina Grahn
Madelen Andersson
Maria Sörbu
Maria Zaidorsdotter
Martina Norlin
Nina
Stina Hettema
Stina och Erika
Susanne Berg
Therese Zarmén
Tobias Krummling
Ulf Olmats
Åsa Finn Rombo
Åsa Nilsson
Boka Behandling
Webshop
Logga in
Nuvarande besökare: 3 st.
(exklusive passdeltagare)
X
Kalender
01
SEPTEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2019
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
35
1
36
2
3
4
5
6
7
8
37
9
10
11
12
13
14
15
38
16
17
18
19
20
21
22
39
23
24
25
26
27
28
29
40
30
Visa dagsschema
Boka Behandling
Webshop
Logga in
Nuvaranded besökare: 3 st.
(exklusive passdeltagare)
Välj anläggning
Class Gym
Class Gym
<
VECKA
VECKA
35 2019
01
SEPTEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2019
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
35
1
36
2
3
4
5
6
7
8
37
9
10
11
12
13
14
15
38
16
17
18
19
20
21
22
39
23
24
25
26
27
28
29
40
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Aerobic
;
BasisBall- CenterCore
;
BasisBall- Raw
;
BODYBALANCE®
;
BODYCOMBAT®
;
BODYPUMP®
;
Bollstyrka
;
Calm Mind Yoga
;
Cirkelträning
;
Cirkelträning Bas
;
Core
;
Fredagsfys
;
GRIT™ STRENGTH®
;
Hathayoga
;
MageRumpaLår
;
Outdoor- Massive Monday
;
Outdoor- Turbo Tuesday
;
Puls Styrka
;
Pulsspinning
;
Ryggympa
;
Rörlighet, stretch och flex
;
Spinning
;
SPRINT UPPVÄRMNING
;
SPRINT®
;
Step
;
Switching (ej instruktör)
;
Tabata
;
Ute - Styrketabata
;
Utomhusträning
;
Instruktör:
Alla
Anna Grannas
;
Carina J. Sjöberg
;
Caroline Gren
;
Hanna Zettergren
;
Helen Mattsson
;
Ingrida
;
Jeanette Dahlström
;
Jennie Hanspers
;
Lina Grahn
;
Madelen Andersson
;
Maria Sörbu
;
Maria Zaidorsdotter
;
Martina Norlin
;
Nina
;
Stina Hettema
;
Stina och Erika
;
Susanne Berg
;
Therese Zarmén
;
Tobias Krummling
;
Ulf Olmats
;
Åsa Finn Rombo
;
Åsa Nilsson
;
Lokal:
Alla
Stora Salen
;
Lilla Salen
;
Spinningsalen
;
Gymmet
;
Utomhus
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
26/8
TIS
27/8
ONS
28/8
TOR
29/8
FRE
30/8
LÖR
31/8
SÖN
1/9
09:00
Switching (ej instruktör)
45 MIN
10:00
Ryggympa
60 MIN
12:00
Outdoor- Massive Monday
30 MIN
16:30
Cirkelträning
40 MIN
17:20
GRIT™ STRENGTH®
25 MIN
17:30
BODYBALANCE®
60 MIN
18:00
BasisBall- Raw
25 MIN
18:25
Pulsspinning
45 MIN
18:40
Outdoor- Massive Monday
30 MIN
19:10
BODYPUMP®
60 MIN
05:45
Spinning
45 MIN
17:00
Tabata
25 MIN
17:30
MageRumpaLår
25 MIN
17:30
Pulsspinning
75 MIN
18:00
Aerobic
45 MIN
18:00
Calm Mind Yoga
35 MIN
19:00
Spinning
60 MIN
09:00
Cirkelträning Bas
45 MIN
09:45
Rörlighet, stretch och flex
30 MIN
12:00
Utomhusträning
30 MIN
16:30
Ryggympa
45 MIN
17:25
BODYPUMP®
60 MIN
18:30
MageRumpaLår
25 MIN
18:30
BODYBALANCE®
60 MIN
18:50
Pulsspinning
60 MIN
19:00
Core
25 MIN
12:00
Ute - Styrketabata
30 MIN
17:00
Hathayoga
60 MIN
17:00
BasisBall- CenterCore
25 MIN
17:40
Step
40 MIN
17:40
Pulsspinning
45 MIN
18:30
Ute - Styrketabata
30 MIN
18:35
SPRINT UPPVÄRMNING
15 MIN
18:35
Cirkelträning
40 MIN
18:50
SPRINT®
25 MIN
19:25
Puls Styrka
25 MIN
06:30
Spinning
45 MIN
10:00
Ryggympa
60 MIN
08:30
BODYPUMP®
60 MIN
09:30
Spinning
60 MIN
16:00
BODYPUMP®
60 MIN
17:00
Spinning
60 MIN
18:10
BODYBALANCE®
60 MIN
18:10
BODYCOMBAT®
60 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här