LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 38 st.
(exklusive passdeltagare)
Nuvarande besökare: 38 st.
(exklusive passdeltagare)
MENY
Logga in
Kalender
22
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2024
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
18
1
2
3
4
5
19
6
7
8
9
10
11
12
20
13
14
15
16
17
18
19
21
20
21
22
23
24
25
26
22
27
28
29
30
31
Aktiviteter
BJJ Basics
BJJ Advanced TEMA
BJJ Fundamentals
BJJ Kidz 10-12 år
BJJ Kidz 7-9 Fortsättning
BJJ Kidz 7-9 Nybörjare
BJJ Kidz Sparring/Tävling
BJJ Ladies Only
BJJ Sparring
Bjj Ungdom 12-16 år
Bodyweight Burn
Boxercise
Boxning
Down to the Core
GymCirkel
Kampsportskul 7-10 år
MMA
MMA Ungdom 12-16 år
Slow Stretch
Soma Move
Stor & Liten
Submission Wrestling
Submission Wrestling Basics
Tabata 30
Thaiboxning Barn/Ungdom 10-14
Thaiboxning Blandat
Thaiboxning Drills
Thaiboxning Fundamentals
Thaiboxning Fys/Padwork
Thaiboxning Ladies Only
Thaiboxning Sparring
Weekend Warrior
White Belts Only
Instruktör
Ana Kelava
Cornelia Banarp
David Evans
Emma Lundegard
Fredrik Nielsen
Gustav Widing
Hayri Er
Jiro Nihei
Johan Thorsell
Kadir Taysir
Magdalena Otter
Martina Hammar Larsson
Matti Mäkelä
Micke Pastor
Patric Klarstam
Patrick Nilsson
Philip O´Connor
Reza Amjadi
Simon Otter
Steven Antoniou
Vadim Cukanovs
Logga in
Nuvarande besökare: 38 st.
(exklusive passdeltagare)
X
Kalender
22
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2024
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
18
1
2
3
4
5
19
6
7
8
9
10
11
12
20
13
14
15
16
17
18
19
21
20
21
22
23
24
25
26
22
27
28
29
30
31
Visa dagsschema
Logga in
Nuvaranded besökare: 38 st.
(exklusive passdeltagare)
Välj anläggning
Poseidon Kampsportsakademi
Poseidon Kampsportsakademi
<
VECKA
VECKA
21 2024
22
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2024
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
18
1
2
3
4
5
19
6
7
8
9
10
11
12
20
13
14
15
16
17
18
19
21
20
21
22
23
24
25
26
22
27
28
29
30
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
BJJ Basics
;
BJJ Advanced TEMA
;
BJJ Fundamentals
;
BJJ Kidz 10-12 år
;
BJJ Kidz 7-9 Fortsättning
;
BJJ Kidz 7-9 Nybörjare
;
BJJ Kidz Sparring/Tävling
;
BJJ Ladies Only
;
BJJ Sparring
;
Bjj Ungdom 12-16 år
;
Bodyweight Burn
;
Boxercise
;
Boxning
;
Down to the Core
;
GymCirkel
;
Kampsportskul 7-10 år
;
MMA
;
MMA Ungdom 12-16 år
;
Slow Stretch
;
Soma Move
;
Stor & Liten
;
Submission Wrestling
;
Submission Wrestling Basics
;
Tabata 30
;
Thaiboxning Barn/Ungdom 10-14
;
Thaiboxning Blandat
;
Thaiboxning Drills
;
Thaiboxning Fundamentals
;
Thaiboxning Fys/Padwork
;
Thaiboxning Ladies Only
;
Thaiboxning Sparring
;
Weekend Warrior
;
White Belts Only
;
Instruktör:
Alla
Ana Kelava
;
Cornelia Banarp
;
David Evans
;
Emma Lundegard
;
Fredrik Nielsen
;
Gustav Widing
;
Hayri Er
;
Jiro Nihei
;
Johan Thorsell
;
Kadir Taysir
;
Magdalena Otter
;
Martina Hammar Larsson
;
Matti Mäkelä
;
Micke Pastor
;
Patric Klarstam
;
Patrick Nilsson
;
Philip O´Connor
;
Reza Amjadi
;
Simon Otter
;
Steven Antoniou
;
Vadim Cukanovs
;
Lokal:
Alla
Matta 1
;
Stora gymmet
;
Lilla gymmet
;
Matta 2
;
Delad Matta 1
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
20/5
TIS
21/5
ONS
22/5
TOR
23/5
FRE
24/5
LÖR
25/5
SÖN
26/5
11:00
BJJ Fundamentals
90 MIN
16:30
Thaiboxning Barn/Ungdom 10-14
60 MIN
17:30
Kampsportskul 7-10 år
45 MIN
17:30
BJJ Kidz 10-12 år
60 MIN
17:30
MMA Ungdom 12-16 år
60 MIN
17:40
Boxercise
45 MIN
18:30
BJJ Advanced TEMA
90 MIN
18:30
Soma Move
30 MIN
18:30
Thaiboxning Ladies Only
60 MIN
20:00
Thaiboxning Fundamentals
90 MIN
20:00
MMA
90 MIN
11:00
Submission Wrestling
90 MIN
17:00
Bjj Ungdom 12-16 år
90 MIN
17:30
BJJ Kidz 7-9 Fortsättning
60 MIN
17:30
BJJ Kidz 7-9 Nybörjare
60 MIN
17:30
Tabata 30
30 MIN
18:00
Down to the Core
30 MIN
18:30
BJJ Basics
90 MIN
20:00
Submission Wrestling Basics
90 MIN
20:00
Thaiboxning Fys/Padwork
90 MIN
07:00
BJJ Sparring
60 MIN
11:00
BJJ Fundamentals
90 MIN
16:30
Thaiboxning Barn/Ungdom 10-14
60 MIN
17:30
Kampsportskul 7-10 år
45 MIN
17:30
BJJ Kidz 10-12 år
60 MIN
17:30
MMA Ungdom 12-16 år
60 MIN
17:40
Bodyweight Burn
45 MIN
18:30
BJJ Advanced TEMA
90 MIN
18:30
Thaiboxning Drills
90 MIN
20:00
MMA
90 MIN
20:00
White Belts Only
75 MIN
11:00
Submission Wrestling
90 MIN
17:00
Bjj Ungdom 12-16 år
90 MIN
17:30
BJJ Kidz 7-9 Fortsättning
60 MIN
17:30
BJJ Kidz 7-9 Nybörjare
60 MIN
17:45
GymCirkel
45 MIN
18:30
Thaiboxning Blandat
90 MIN
18:30
Slow Stretch
30 MIN
18:30
Submission Wrestling Basics
90 MIN
20:00
BJJ Basics
90 MIN
07:00
BJJ Sparring
60 MIN
11:00
BJJ Fundamentals
90 MIN
18:00
Boxning
60 MIN
09:30
Stor & Liten
45 MIN
10:15
BJJ Kidz Sparring/Tävling
60 MIN
10:15
BJJ Ladies Only
55 MIN
11:15
BJJ Sparring
105 MIN
12:00
Kampsportskul 7-10 år
60 MIN
13:00
Thaiboxning Sparring
90 MIN
09:00
Weekend Warrior
60 MIN
10:30
Submission Wrestling
60 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här