LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 9 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
222 m²
egen yta att röra sig på.
Nuvarande besökare: 9 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
222 m²
egen yta att röra sig på.
MENY
Logga in
Kalmar Västra
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Kalender
04
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2024
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
22
1
2
23
3
4
5
6
7
8
9
24
10
11
12
13
14
15
16
25
17
18
19
20
21
22
23
26
24
25
26
27
28
29
30
26
Aktiviteter
BODYBALANCE VIRTUAL
BODYPUMP
BODYPUMP 45
BODYPUMP VIRTUAL
Core 30
Core 45
CORE LES MILLS VIRTUAL
Cross Challenge 30
Cross Over
Cykel - THE RIDE - Formtoppning
Cykel - THE RIDE - VO2MAX
Cykel Bergspass
Cykel HIIT
Dansa Afro
Dansa Sumba
Dansfeber
Fight Challenge
Glödyoga
GRIT CARDIO VIRTUAL
GRIT STRENGTH VIRTUAL
GymCirkel
GymCirkel Harmoni
GymCirkel Tabata
Indoor 30
Indoor intervall 45
Jungle Sport
Kick'n Box
Killer Cross
Kondition Styrka
Mage/Rygg
Malkars Core
Malkars Dansfeber
Malkars Kondition Styrka
Malkars PowerYoga
Malkars Tabata
Malkars Tabata Harmoni
Malkars YinYoga
Malkars Yoga Harmoni
Mamma Barn
Power Yoga
Run Challenge 30
Run Challenge 30 - Uncoached session
Run Challenge 45
Sensing Yoga
SH´BAM LES MILLS VIRTUAL
Step Styrka
Tabata
Tabooty
The Ride "Fredagsfeeling"
Utbildning Malkars inspiratörer
UTE - Cross Camp
Walk Challenge
YinYoga
Yoga
Instruktör
Alice Johansson.
Amanda Rydström
Anders Elmdahl
Anna Fredriksson
Anna Persson
Anneli Johnsson
Annie Andersson
Annika Berglund
Atchara Fajersson
Cecilia Delborn
Charlotte Waldem
Elin Bohlin
Elsa Palmgren
Emilia Thor
Emma Wiström
Fia Westerlind
Frida Elmdahl
Hannah Canova
Helena Jonsson Sjöqvist
Helena Wall Gunnarsson
Ida Hägerby
Ida Karlsson Rylander
Jenny Brede
Jenny Wennesund
Jessica Klein
Jonas Isaksson
Julia Sjöbäck
Julia Urbancic
Katja Öberg
Klas-Göran Kumlin
Lasse Thomsson
LesMills Virtual
Linus Hildebrand
Linus Hult
Lisa Petersson
Malin Torslén
Malkars Virtual
Marie Rydståle
Marie Sjö
Martina Gunnarsson
Mathias Billmark
Musse Mosavi
Oscar Björk
Petra Schollin Löfbom
Pierre Edström
Rune Svensson
Sara Törnlöf Romin
Susann Abramsson
Susanne Engström
Tina Karlsson
Torbjörn Lundh
Ulrika Edman
Victoria Petersson
Ylva-Li Klockare Bäck
Logga in
Nuvarande besökare: 9 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Kalmar Västra
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
X
Kalender
04
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2024
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
22
1
2
23
3
4
5
6
7
8
9
24
10
11
12
13
14
15
16
25
17
18
19
20
21
22
23
26
24
25
26
27
28
29
30
26
Byt anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Visa dagsschema
Logga in
Nuvaranded besökare: 9 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Kalmar Västra
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
<
VECKA
KALMAR VÄSTRA VECKA
23 2024
04
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2024
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
22
1
2
23
3
4
5
6
7
8
9
24
10
11
12
13
14
15
16
25
17
18
19
20
21
22
23
26
24
25
26
27
28
29
30
26
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
BODYBALANCE VIRTUAL
;
BODYPUMP
;
BODYPUMP 45
;
BODYPUMP VIRTUAL
;
Core 30
;
Core 45
;
CORE LES MILLS VIRTUAL
;
Cross Challenge 30
;
Cross Over
;
Cykel - THE RIDE - Formtoppning
;
Cykel - THE RIDE - VO2MAX
;
Cykel Bergspass
;
Cykel HIIT
;
Dansa Afro
;
Dansa Sumba
;
Dansfeber
;
Fight Challenge
;
Glödyoga
;
GRIT CARDIO VIRTUAL
;
GRIT STRENGTH VIRTUAL
;
GymCirkel
;
GymCirkel Harmoni
;
GymCirkel Tabata
;
Indoor 30
;
Indoor intervall 45
;
Jungle Sport
;
Kick'n Box
;
Killer Cross
;
Kondition Styrka
;
Mage/Rygg
;
Malkars Core
;
Malkars Dansfeber
;
Malkars Kondition Styrka
;
Malkars PowerYoga
;
Malkars Tabata
;
Malkars Tabata Harmoni
;
Malkars YinYoga
;
Malkars Yoga Harmoni
;
Mamma Barn
;
Power Yoga
;
Run Challenge 30
;
Run Challenge 30 - Uncoached session
;
Run Challenge 45
;
Sensing Yoga
;
SH´BAM LES MILLS VIRTUAL
;
Step Styrka
;
Tabata
;
Tabooty
;
The Ride "Fredagsfeeling"
;
Utbildning Malkars inspiratörer
;
UTE - Cross Camp
;
Walk Challenge
;
YinYoga
;
Yoga
;
Instruktör:
Alla
Alice Johansson.
;
Amanda Rydström
;
Anders Elmdahl
;
Anna Fredriksson
;
Anna Persson
;
Anneli Johnsson
;
Annie Andersson
;
Annika Berglund
;
Atchara Fajersson
;
Cecilia Delborn
;
Charlotte Waldem
;
Elin Bohlin
;
Elsa Palmgren
;
Emilia Thor
;
Emma Wiström
;
Fia Westerlind
;
Frida Elmdahl
;
Hannah Canova
;
Helena Jonsson Sjöqvist
;
Helena Wall Gunnarsson
;
Ida Hägerby
;
Ida Karlsson Rylander
;
Jenny Brede
;
Jenny Wennesund
;
Jessica Klein
;
Jonas Isaksson
;
Julia Sjöbäck
;
Julia Urbancic
;
Katja Öberg
;
Klas-Göran Kumlin
;
Lasse Thomsson
;
LesMills Virtual
;
Linus Hildebrand
;
Linus Hult
;
Lisa Petersson
;
Malin Torslén
;
Malkars Virtual
;
Marie Rydståle
;
Marie Sjö
;
Martina Gunnarsson
;
Mathias Billmark
;
Musse Mosavi
;
Oscar Björk
;
Petra Schollin Löfbom
;
Pierre Edström
;
Rune Svensson
;
Sara Törnlöf Romin
;
Susann Abramsson
;
Susanne Engström
;
Tina Karlsson
;
Torbjörn Lundh
;
Ulrika Edman
;
Victoria Petersson
;
Ylva-Li Klockare Bäck
;
Lokal:
Alla
Yoga
;
GymCirkel
;
Gruppsal
;
Cykel
;
Indoor
;
RunChallenge
;
Utomhus
;
Challengesal
;
Västra
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
3/6
TIS
4/6
ONS
5/6
TOR
6/6
FRE
7/6
LÖR
8/6
SÖN
9/6
06:00
Run Challenge 30
30 MIN
06:15
Malkars Core
30 MIN
06:35
Run Challenge 30 - Uncoached session
30 MIN
07:00
BODYPUMP VIRTUAL
45 MIN
08:00
Malkars Tabata
30 MIN
08:40
Malkars Dansfeber
30 MIN
09:00
Walk Challenge
30 MIN
09:40
GymCirkel Harmoni
40 MIN
10:30
Malkars Tabata Harmoni
30 MIN
10:30
YinYoga
70 MIN
11:30
Core 45
45 MIN
12:00
Run Challenge 30 - Uncoached session
30 MIN
12:25
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
13:15
BODYPUMP VIRTUAL
45 MIN
14:40
Malkars Core
45 MIN
15:30
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
16:45
GymCirkel
40 MIN
16:45
Run Challenge 30
30 MIN
16:50
Dansfeber
45 MIN
17:00
Cykel - THE RIDE - VO2MAX
60 MIN
17:00
Indoor 30
30 MIN
17:30
Run Challenge 30
30 MIN
17:30
Fight Challenge
60 MIN
17:40
Cross Over
55 MIN
18:15
Run Challenge 45
45 MIN
18:15
Glödyoga
60 MIN
18:45
Tabooty
30 MIN
19:30
BODYPUMP
60 MIN
19:30
Run Challenge 30
30 MIN
05:00
CORE LES MILLS VIRTUAL
45 MIN
05:45
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
06:45
Tabooty
30 MIN
07:30
Malkars Core
30 MIN
07:30
Run Challenge 30
30 MIN
08:00
Malkars Dansfeber
30 MIN
10:10
Sensing Yoga
60 MIN
10:10
Mamma Barn
45 MIN
11:45
Run Challenge 30
30 MIN
12:00
BODYPUMP 45
45 MIN
13:00
Malkars Core
45 MIN
14:00
Malkars YinYoga
45 MIN
15:00
BODYPUMP VIRTUAL
60 MIN
16:00
CORE LES MILLS VIRTUAL
30 MIN
17:00
Run Challenge 30
30 MIN
17:00
Killer Cross
45 MIN
17:15
Power Yoga
60 MIN
17:15
BODYPUMP
60 MIN
17:15
GymCirkel Tabata
45 MIN
17:45
Run Challenge 45
45 MIN
17:50
Killer Cross
45 MIN
18:10
GymCirkel Tabata
45 MIN
18:30
Dansfeber
45 MIN
18:35
Run Challenge 30 - Uncoached session
30 MIN
19:30
BODYPUMP VIRTUAL
45 MIN
20:15
Malkars Core
30 MIN
06:00
BODYPUMP VIRTUAL
45 MIN
07:00
Malkars PowerYoga
45 MIN
07:45
Malkars Tabata
30 MIN
08:20
Indoor 30
30 MIN
08:50
GymCirkel Harmoni
40 MIN
08:59
Utbildning Malkars inspiratörer
181 MIN
09:00
Mage/Rygg
30 MIN
09:40
GymCirkel Harmoni
40 MIN
09:45
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
10:30
Malkars Dansfeber
30 MIN
10:30
YinYoga
70 MIN
11:30
BODYPUMP VIRTUAL
45 MIN
12:00
Run Challenge 30 - Uncoached session
30 MIN
12:15
CORE LES MILLS VIRTUAL
30 MIN
12:45
GRIT CARDIO VIRTUAL
30 MIN
15:00
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
15:45
Malkars Tabata
30 MIN
16:40
BODYPUMP
60 MIN
16:45
Run Challenge 30
30 MIN
17:00
Indoor intervall 45
45 MIN
17:00
Cykel Bergspass
60 MIN
17:20
Run Challenge 45
45 MIN
17:30
GymCirkel
40 MIN
17:45
Cross Challenge 30
30 MIN
17:50
Core 30
30 MIN
18:20
YinYoga
60 MIN
18:30
Tabooty
30 MIN
19:15
Malkars Yoga Harmoni
45 MIN
19:30
YinYoga
60 MIN
20:15
Malkars Dansfeber
35 MIN
06:30
Malkars Core
45 MIN
07:30
Malkars Yoga Harmoni
45 MIN
08:30
BODYPUMP 45
45 MIN
09:30
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
10:30
Malkars Tabata Harmoni
30 MIN
11:00
Malkars Dansfeber
30 MIN
11:30
CORE LES MILLS VIRTUAL
30 MIN
12:00
Malkars PowerYoga
45 MIN
13:00
GRIT CARDIO VIRTUAL
30 MIN
15:00
BODYPUMP VIRTUAL
60 MIN
19:45
BODYPUMP VIRTUAL
60 MIN
05:00
BODYBALANCE VIRTUAL
45 MIN
06:00
BODYPUMP VIRTUAL
45 MIN
06:30
The Ride "Fredagsfeeling"
45 MIN
07:00
Run Challenge 30
30 MIN
07:00
Malkars Core
30 MIN
07:30
Malkars Tabata Harmoni
30 MIN
09:40
GymCirkel Harmoni
40 MIN
09:45
Malkars Tabata Harmoni
30 MIN
10:30
Malkars Dansfeber
35 MIN
11:30
Core 45
45 MIN
12:00
Run Challenge 30 - Uncoached session
30 MIN
12:30
BODYPUMP VIRTUAL
45 MIN
13:15
Malkars Core
30 MIN
14:00
BODYBALANCE VIRTUAL
45 MIN
14:45
BODYPUMP VIRTUAL
45 MIN
15:45
Run Challenge 30
30 MIN
16:00
Power Yoga
60 MIN
16:15
Cykel HIIT
30 MIN
16:30
Run Challenge 45
45 MIN
17:00
Kick'n Box
45 MIN
18:15
Malkars YinYoga
60 MIN
07:00
BODYPUMP VIRTUAL
60 MIN
08:30
UTE - Cross Camp
45 MIN
08:45
GymCirkel
40 MIN
09:00
Glödyoga
60 MIN
09:30
Run Challenge 30
30 MIN
09:30
Dansa Sumba
30 MIN
10:00
Dansa Afro
30 MIN
10:05
Run Challenge 30 - Uncoached session
30 MIN
10:45
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
11:35
Malkars Core
45 MIN
12:30
BODYPUMP VIRTUAL
60 MIN
14:00
SH´BAM LES MILLS VIRTUAL
45 MIN
15:00
BODYPUMP VIRTUAL
60 MIN
16:30
Malkars PowerYoga
45 MIN
17:30
Malkars Tabata
30 MIN
18:00
Malkars Core
30 MIN
18:45
BODYPUMP VIRTUAL
60 MIN
07:00
BODYBALANCE VIRTUAL
45 MIN
08:00
GRIT STRENGTH VIRTUAL
30 MIN
09:15
BODYPUMP
60 MIN
09:45
Run Challenge 30
30 MIN
10:30
YinYoga
60 MIN
10:30
Tabata
30 MIN
11:45
Malkars YinYoga
45 MIN
12:45
Malkars Core
45 MIN
13:30
Malkars Tabata
30 MIN
16:00
Run Challenge 30
30 MIN
16:00
Dansfeber
45 MIN
16:30
Jungle Sport
50 MIN
16:45
Run Challenge 45
45 MIN
17:20
Core 30
30 MIN
17:30
Yoga
60 MIN
17:30
Fight Challenge
45 MIN
18:00
Kondition Styrka
45 MIN
19:30
BODYPUMP VIRTUAL
60 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här