LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 1 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
1700 m²
egen yta att röra sig på.
Nuvarande besökare: 1 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
1700 m²
egen yta att röra sig på.
MENY
Logga in
Västervik Dichmansgatan
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Kalender
24
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
17
1
18
2
3
4
5
6
7
8
19
9
10
11
12
13
14
15
20
16
17
18
19
20
21
22
21
23
24
25
26
27
28
29
22
30
31
Aktiviteter
BODYBALANCE Virtual LesMills
BODYCOMBAT Virtual LesMills
BODYPUMP
BODYPUMP 45
BODYPUMP Beginner Virtual
BODYPUMP Virtual LesMills
Bokad Grupp
Box Mix Virtual
Box Pulse
Bål & Balans Virtual
Core
Cross Challenge 45
Cykel - WATT A BIKE - 45min
Cykel - WATT A BIKE - Styrkeuthållighet
Cykel - WATT A BIKE - Tröskelintervaller
Cykel - WATT A BIKE - VO2MAX
Dans
Dans Harmoni
Dansa Zafro Virtual
Fight Challenge
Funktionell Virtual
GymCirkel
Kettlebells
Kondition/Styrka på steplåda
Mage/Rygg Virtual
Malkars Core
Malkars Dansfeber
Malkars Functional
Malkars Kettlebell
Malkars Kondition Styrka
Malkars Step
Malkars Tabata
Malkars Tabata Harmoni
Mamma Barn
Multiträning Virtual
Pilates
PulsJympa Virtual
Pulsträning Virtual
RPM VIRTUAL
Run Challenge 30
Run Challenge 30 - Uncoached session
Run Challenge 60
SH´BAM Virtual LesMills
Skivstång Virtual
Step
Step Styrka
Tabata
Tabooty
UTE - Cross Camp
UTE - Tabata
Walk Challenge
Yang Yoga
YinYoga
Instruktör
Ann-Sofie Vennersten
Anna Nilsson
Annette Lithagen
Camilla Claesén
Camilla Settlin
Carina Petersson
Ellenor Hjalmarsson Lindkvist
Emelie Gustavsson
Hanna Hallberg
Hanna Johansson
Ingela Throzell
Johanna Aspeteg
Julia Adolfsson
Linnea Asp
Martin Wiklund
Mia Karlsson
Roger Sjögren
Sanna Schörling
Therese Ringdahl Nilsson
Ulrika O Garpenberg
Logga in
Nuvarande besökare: 1 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Västervik Dichmansgatan
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
X
Kalender
24
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
17
1
18
2
3
4
5
6
7
8
19
9
10
11
12
13
14
15
20
16
17
18
19
20
21
22
21
23
24
25
26
27
28
29
22
30
31
Byt anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Visa dagsschema
Logga in
Nuvaranded besökare: 1 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Västervik Dichmansgatan
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
<
VECKA
VÄSTERVIK DICHMANSGATAN VECKA
21 2022
24
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
17
1
18
2
3
4
5
6
7
8
19
9
10
11
12
13
14
15
20
16
17
18
19
20
21
22
21
23
24
25
26
27
28
29
22
30
31
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
BODYBALANCE Virtual LesMills
;
BODYCOMBAT Virtual LesMills
;
BODYPUMP
;
BODYPUMP 45
;
BODYPUMP Beginner Virtual
;
BODYPUMP Virtual LesMills
;
Bokad Grupp
;
Box Mix Virtual
;
Box Pulse
;
Bål & Balans Virtual
;
Core
;
Cross Challenge 45
;
Cykel - WATT A BIKE - 45min
;
Cykel - WATT A BIKE - Styrkeuthållighet
;
Cykel - WATT A BIKE - Tröskelintervaller
;
Cykel - WATT A BIKE - VO2MAX
;
Dans
;
Dans Harmoni
;
Dansa Zafro Virtual
;
Fight Challenge
;
Funktionell Virtual
;
GymCirkel
;
Kettlebells
;
Kondition/Styrka på steplåda
;
Mage/Rygg Virtual
;
Malkars Core
;
Malkars Dansfeber
;
Malkars Functional
;
Malkars Kettlebell
;
Malkars Kondition Styrka
;
Malkars Step
;
Malkars Tabata
;
Malkars Tabata Harmoni
;
Mamma Barn
;
Multiträning Virtual
;
Pilates
;
PulsJympa Virtual
;
Pulsträning Virtual
;
RPM VIRTUAL
;
Run Challenge 30
;
Run Challenge 30 - Uncoached session
;
Run Challenge 60
;
SH´BAM Virtual LesMills
;
Skivstång Virtual
;
Step
;
Step Styrka
;
Tabata
;
Tabooty
;
UTE - Cross Camp
;
UTE - Tabata
;
Walk Challenge
;
Yang Yoga
;
YinYoga
;
Instruktör:
Alla
Ann-Sofie Vennersten
;
Anna Nilsson
;
Annette Lithagen
;
Camilla Claesén
;
Camilla Settlin
;
Carina Petersson
;
Ellenor Hjalmarsson Lindkvist
;
Emelie Gustavsson
;
Hanna Hallberg
;
Hanna Johansson
;
Ingela Throzell
;
Johanna Aspeteg
;
Julia Adolfsson
;
Linnea Asp
;
Martin Wiklund
;
Mia Karlsson
;
Roger Sjögren
;
Sanna Schörling
;
Therese Ringdahl Nilsson
;
Ulrika O Garpenberg
;
Lokal:
Alla
Gruppsal
;
Cykelsal
;
CrossChallenge
;
RunChallenge
;
GymCirkel
;
Lounge
;
Utomhus
;
Box
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
23/5
TIS
24/5
ONS
25/5
TOR
26/5
FRE
27/5
LÖR
28/5
SÖN
29/5
05:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
05:30
Multiträning Virtual
25 MIN
06:00
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
06:50
Malkars Kettlebell
35 MIN
07:30
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
08:00
RPM VIRTUAL
30 MIN
09:00
Cross Challenge 45
45 MIN
09:30
SH´BAM Virtual LesMills
30 MIN
10:00
BODYPUMP Beginner Virtual
30 MIN
10:30
Skivstång Virtual
25 MIN
11:00
RPM VIRTUAL
55 MIN
12:00
Malkars Core
31 MIN
12:00
GymCirkel
45 MIN
12:50
Malkars Tabata
35 MIN
13:25
Malkars Step
25 MIN
14:00
Funktionell Virtual
25 MIN
14:30
Malkars Tabata Harmoni
32 MIN
15:20
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
17:00
BODYPUMP
60 MIN
17:20
Run Challenge 60
60 MIN
17:30
Cykel - WATT A BIKE - 45min
45 MIN
18:15
Kondition/Styrka på steplåda
30 MIN
18:25
GymCirkel
30 MIN
18:30
Run Challenge 30
30 MIN
19:10
Fight Challenge
40 MIN
19:20
YinYoga
75 MIN
21:00
Box Mix Virtual
25 MIN
21:30
BODYBALANCE Virtual LesMills
45 MIN
05:00
Bål & Balans Virtual
25 MIN
05:30
RPM VIRTUAL
30 MIN
06:00
Funktionell Virtual
29 MIN
06:30
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
07:20
Malkars Kettlebell
35 MIN
08:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
09:00
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
10:00
BODYPUMP Virtual LesMills
55 MIN
11:30
Tabooty
30 MIN
12:00
Run Challenge 30 - Uncoached session
30 MIN
12:15
Yang Yoga
45 MIN
14:00
Malkars Functional
25 MIN
14:30
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
15:15
Malkars Core
30 MIN
16:30
Core
30 MIN
17:00
Run Challenge 30
30 MIN
17:00
Cykel - WATT A BIKE - VO2MAX
45 MIN
17:05
Step Styrka
35 MIN
17:45
Run Challenge 30
30 MIN
17:45
BODYPUMP 45
45 MIN
18:15
UTE - Cross Camp
35 MIN
18:30
Bokad Grupp
90 MIN
18:40
Dans
45 MIN
19:30
YinYoga
75 MIN
05:00
Skivstång Virtual
25 MIN
05:35
Malkars Kettlebell
35 MIN
06:10
Box Mix Virtual
25 MIN
07:00
Multiträning Virtual
25 MIN
07:30
RPM VIRTUAL
55 MIN
09:00
GymCirkel
30 MIN
09:30
Mamma Barn
45 MIN
09:45
Walk Challenge
30 MIN
11:00
RPM VIRTUAL
30 MIN
12:00
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
12:00
Run Challenge 30
30 MIN
12:50
Malkars Kettlebell
35 MIN
13:00
Bokad Grupp
90 MIN
13:25
Malkars Core
30 MIN
14:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
14:30
PulsJympa Virtual
25 MIN
15:30
YinYoga
60 MIN
16:45
Kettlebells
30 MIN
16:50
Bokad Grupp
50 MIN
17:00
Cykel - WATT A BIKE - 45min
45 MIN
17:30
Run Challenge 30
30 MIN
18:00
UTE - Tabata
30 MIN
18:00
Bokad Grupp
60 MIN
18:30
Bokad Grupp
60 MIN
20:55
Malkars Step
35 MIN
21:30
Pulsträning Virtual
25 MIN
05:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
05:30
Box Mix Virtual
25 MIN
09:00
Run Challenge 30
30 MIN
09:30
Box Pulse
30 MIN
12:00
Malkars Kettlebell
35 MIN
12:35
Malkars Dansfeber
30 MIN
13:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
14:00
Malkars Tabata Harmoni
32 MIN
18:30
Bokad Grupp
60 MIN
21:00
Skivstång Virtual
25 MIN
21:30
BODYCOMBAT Virtual LesMills
30 MIN
22:05
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
05:00
SH´BAM Virtual LesMills
30 MIN
05:35
Malkars Core
45 MIN
09:00
Dans Harmoni
45 MIN
11:00
RPM VIRTUAL
30 MIN
11:30
Malkars Kettlebell
35 MIN
12:00
Cykel - WATT A BIKE - VO2MAX
45 MIN
12:10
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
13:00
Malkars Core
45 MIN
14:00
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
14:30
Bål & Balans Virtual
25 MIN
15:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
16:30
Box Pulse
30 MIN
17:00
Cykel - WATT A BIKE - Tröskelintervaller
45 MIN
17:35
Malkars Kettlebell
35 MIN
18:30
Skivstång Virtual
25 MIN
19:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
19:30
Box Mix Virtual
25 MIN
20:00
Funktionell Virtual
25 MIN
20:30
RPM VIRTUAL
30 MIN
05:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
05:30
RPM VIRTUAL
30 MIN
06:00
Bål & Balans Virtual
25 MIN
06:30
Multiträning Virtual
25 MIN
07:00
PulsJympa Virtual
25 MIN
07:30
Funktionell Virtual
25 MIN
08:15
Malkars Step
30 MIN
09:15
Box Pulse
30 MIN
10:00
Bokad Grupp
60 MIN
10:00
Fight Challenge
40 MIN
11:00
Bokad Grupp
30 MIN
12:15
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
13:00
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
13:30
Multiträning Virtual
25 MIN
14:00
RPM VIRTUAL
55 MIN
15:30
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
16:20
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
17:10
Malkars Kettlebell
35 MIN
18:00
Skivstång Virtual
25 MIN
18:30
Funktionell Virtual
25 MIN
05:00
RPM VIRTUAL
30 MIN
05:30
Pulsträning Virtual
25 MIN
06:00
Box Mix Virtual
25 MIN
06:30
Funktionell Virtual
25 MIN
07:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
08:00
RPM VIRTUAL
55 MIN
10:00
BODYPUMP Virtual LesMills
55 MIN
11:00
Malkars Core
45 MIN
11:50
Malkars Kettlebell
35 MIN
12:30
RPM VIRTUAL
55 MIN
13:30
Skivstång Virtual
25 MIN
14:00
SH´BAM Virtual LesMills
55 MIN
15:00
Malkars Kettlebell
35 MIN
17:00
Run Challenge 30
30 MIN
17:00
Kettlebells
40 MIN
17:45
Cykel - WATT A BIKE - 45min
45 MIN
17:45
Step
60 MIN
18:50
Pilates
60 MIN
20:30
Pulsträning Virtual
25 MIN
21:00
BODYPUMP Virtual LesMills
30 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här