LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 11 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
55 m²
egen yta att röra sig på.
Nuvarande besökare: 11 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
55 m²
egen yta att röra sig på.
MENY
Logga in
Ljungbyholm
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Kalender
13
JULI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2021
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
26
1
2
3
4
27
5
6
7
8
9
10
11
28
12
13
14
15
16
17
18
29
19
20
21
22
23
24
25
30
26
27
28
29
30
31
Aktiviteter
BODYBALANCE VIRTUAL
BODYCOMBAT VIRTUAL
BODYPUMP
BODYPUMP VIRTUAL
Box Mix Virtual
Bål & Balans Virtual
CORE LES MILLS VIRTUAL
Cykel Bergspass
Cykel virtual bana 10
Cykel virtual bana 13
Cykel virtual bana 14
Cykel virtual bana 4
Cykel virtual bana 6
Cykel virtual bana 9
Dansa Zafro Virtual
Funktionell Virtual
GymCirkel
GymCirkel Harmoni
Journey Virtual 16
Journey Virtual 2
Journey Virtual 4
Journey Virtual 6
Journey Virtual 7
Mage/Rygg Virtual
Malkars Core
Malkars Cykel
Malkars Dansfeber
Malkars Functional
Malkars Kondition Styrka
Malkars Rörlighet/stretch
Malkars Step
Malkars Tabata
Malkars Tabata Harmoni
Malkars YinYoga
Malkars Yoga
Malkars Yoga Harmoni
Multiträning Virtual
PADEL
Pilates Virtual
PulsJympa Virtual
Pulsträning Virtual
SH´BAM LES MILLS VIRTUAL
Skivstång Virtual
Tabooty
Tabooty.
UTE - Cross Camp
UTE - Dansfeber
UTE - Functional Outdoor
UTE - Malkars Outdoor
UTE - Tabata
UTE - Tabooty
UTE - Yoga (Inomhus vid dåligt väder)
UTE - Yoga Harmoni (inomhus vid dåligt väder)
YinYoga
Yoga Avspänning Virtual
Yoga Flöde Virtual
Instruktör
Alice Johansson
Alva Karlsson
Camilla Dewerud
Cecilia Larsson
CykelVirtual
Emilia Thor
Emma Svärd
Eva Frick
FortGjort Virtual
Jessica Richardsson
Kalle Elmes
Karin Åberg
LesMills Virtual
Malkars Virtual
Patrik Nilsson
Sanna Helgesson
Stina Pernbert
Utgår denna veckan!
Logga in
Nuvarande besökare: 11 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Ljungbyholm
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
X
Kalender
13
JULI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2021
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
26
1
2
3
4
27
5
6
7
8
9
10
11
28
12
13
14
15
16
17
18
29
19
20
21
22
23
24
25
30
26
27
28
29
30
31
Byt anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Visa dagsschema
Logga in
Nuvaranded besökare: 11 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Ljungbyholm
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
<
VECKA
LJUNGBYHOLM VECKA
28 2021
13
JULI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2021
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
26
1
2
3
4
27
5
6
7
8
9
10
11
28
12
13
14
15
16
17
18
29
19
20
21
22
23
24
25
30
26
27
28
29
30
31
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
BODYBALANCE VIRTUAL
;
BODYCOMBAT VIRTUAL
;
BODYPUMP
;
BODYPUMP VIRTUAL
;
Box Mix Virtual
;
Bål & Balans Virtual
;
CORE LES MILLS VIRTUAL
;
Cykel Bergspass
;
Cykel virtual bana 10
;
Cykel virtual bana 13
;
Cykel virtual bana 14
;
Cykel virtual bana 4
;
Cykel virtual bana 6
;
Cykel virtual bana 9
;
Dansa Zafro Virtual
;
Funktionell Virtual
;
GymCirkel
;
GymCirkel Harmoni
;
Journey Virtual 16
;
Journey Virtual 2
;
Journey Virtual 4
;
Journey Virtual 6
;
Journey Virtual 7
;
Mage/Rygg Virtual
;
Malkars Core
;
Malkars Cykel
;
Malkars Dansfeber
;
Malkars Functional
;
Malkars Kondition Styrka
;
Malkars Rörlighet/stretch
;
Malkars Step
;
Malkars Tabata
;
Malkars Tabata Harmoni
;
Malkars YinYoga
;
Malkars Yoga
;
Malkars Yoga Harmoni
;
Multiträning Virtual
;
PADEL
;
Pilates Virtual
;
PulsJympa Virtual
;
Pulsträning Virtual
;
SH´BAM LES MILLS VIRTUAL
;
Skivstång Virtual
;
Tabooty
;
Tabooty.
;
UTE - Cross Camp
;
UTE - Dansfeber
;
UTE - Functional Outdoor
;
UTE - Malkars Outdoor
;
UTE - Tabata
;
UTE - Tabooty
;
UTE - Yoga (Inomhus vid dåligt väder)
;
UTE - Yoga Harmoni (inomhus vid dåligt väder)
;
YinYoga
;
Yoga Avspänning Virtual
;
Yoga Flöde Virtual
;
Instruktör:
Alla
Alice Johansson
;
Alva Karlsson
;
Camilla Dewerud
;
Cecilia Larsson
;
CykelVirtual
;
Emilia Thor
;
Emma Svärd
;
Eva Frick
;
FortGjort Virtual
;
Jessica Richardsson
;
Kalle Elmes
;
Karin Åberg
;
LesMills Virtual
;
Malkars Virtual
;
Patrik Nilsson
;
Sanna Helgesson
;
Stina Pernbert
;
Utgår denna veckan!
;
Lokal:
Alla
CrossChallenge
;
Gruppsal
;
Gymsal
;
Cykelsal
;
Utomhus
;
Ljungbyholm
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
12/7
TIS
13/7
ONS
14/7
TOR
15/7
FRE
16/7
LÖR
17/7
SÖN
18/7
05:00
PADEL
60 MIN
05:15
BODYCOMBAT VIRTUAL
30 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
06:00
Malkars Tabata Harmoni
30 MIN
06:50
BODYBALANCE VIRTUAL
60 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
07:55
Cykel virtual bana 6
50 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
08:30
GymCirkel Harmoni
40 MIN
08:55
BODYPUMP VIRTUAL
60 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
09:15
UTE - Functional Outdoor
30 MIN
10:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
10:30
Yoga Avspänning Virtual
25 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
11:00
Malkars Core
30 MIN
12:00
Journey Virtual 4
30 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
12:35
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
13:00
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
13:45
Multiträning Virtual
25 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
14:15
Bål & Balans Virtual
25 MIN
14:50
Malkars Step
30 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
15:45
BODYPUMP VIRTUAL
60 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
17:00
Malkars Cykel
30 MIN
17:15
UTE - Cross Camp
45 MIN
17:30
Malkars Rörlighet/stretch
30 MIN
18:00
UTE - Tabata
30 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
18:45
Malkars Yoga
45 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
19:35
Malkars Functional
30 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
20:20
Malkars Tabata
30 MIN
21:00
BODYPUMP VIRTUAL
60 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
05:15
CORE LES MILLS VIRTUAL
30 MIN
05:45
BODYPUMP VIRTUAL
45 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
06:30
Malkars Step
30 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
07:10
SH´BAM LES MILLS VIRTUAL
45 MIN
08:00
Bål & Balans Virtual
25 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
08:30
Malkars Dansfeber
30 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
09:00
Malkars Functional
30 MIN
09:30
Yoga Avspänning Virtual
25 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
10:00
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
10:50
BODYPUMP VIRTUAL
60 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
12:00
Cykel virtual bana 10
45 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
13:00
Malkars Tabata
30 MIN
14:00
Box Mix Virtual
25 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
14:30
Skivstång Virtual
25 MIN
15:00
Journey Virtual 6
25 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
15:30
Malkars Core
30 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
16:00
Malkars Rörlighet/stretch
30 MIN
16:45
Malkars Yoga Harmoni
45 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
17:15
UTE - Dansfeber
40 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
18:10
BODYPUMP
60 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
19:30
Malkars Cykel
30 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
20:15
BODYCOMBAT VIRTUAL
60 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
21:15
BODYBALANCE VIRTUAL
60 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
05:15
SH´BAM LES MILLS VIRTUAL
45 MIN
06:00
Cykel virtual bana 9
50 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
06:55
Malkars Dansfeber
30 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
07:25
Skivstång Virtual
25 MIN
07:55
Malkars Core
30 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
08:30
Malkars YinYoga
60 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
09:00
UTE - Malkars Outdoor
30 MIN
09:00
GymCirkel Harmoni
40 MIN
09:30
Malkars Rörlighet/stretch
30 MIN
09:35
UTE - Yoga Harmoni (inomhus vid dåligt väder)
30 MIN
10:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
10:30
Yoga Avspänning Virtual
25 MIN
11:00
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
11:35
BODYPUMP VIRTUAL
60 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
12:50
SH´BAM LES MILLS VIRTUAL
45 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
13:45
BODYBALANCE VIRTUAL
60 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
15:00
Malkars Step
30 MIN
15:40
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
16:30
Malkars Cykel
30 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
17:00
Malkars Tabata
30 MIN
17:20
UTE - Functional Outdoor
30 MIN
18:00
UTE - Cross Camp
45 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
19:50
Malkars Tabata Harmoni
30 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
20:30
Journey Virtual 7
30 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
21:30
BODYPUMP VIRTUAL
45 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
05:15
Funktionell Virtual
25 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
06:00
Malkars Yoga Harmoni
50 MIN
06:50
Malkars Step
30 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
07:25
CORE LES MILLS VIRTUAL
30 MIN
08:00
Box Mix Virtual
25 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
08:30
Malkars Functional
30 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
09:10
Malkars Tabata
30 MIN
09:55
Malkars Core
30 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
10:30
Yoga Avspänning Virtual
25 MIN
11:00
BODYPUMP VIRTUAL
45 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
12:30
Cykel virtual bana 13
50 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
13:35
Skivstång Virtual
25 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
14:05
BODYBALANCE VIRTUAL
60 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
15:05
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
15:35
PulsJympa Virtual
25 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
16:10
Multiträning Virtual
25 MIN
16:45
Malkars Tabata Harmoni
30 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
17:30
Cykel Bergspass
45 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
18:30
UTE - Cross Camp
45 MIN
18:35
YinYoga
60 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
20:25
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
21:15
Cykel virtual bana 6
50 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
05:30
Malkars Functional
30 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
06:10
PulsJympa Virtual
25 MIN
06:45
Malkars Tabata Harmoni
30 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
07:30
BODYPUMP VIRTUAL
45 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
08:15
Bål & Balans Virtual
25 MIN
08:40
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
08:45
UTE - Cross Camp
45 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
09:10
Malkars Yoga Harmoni
50 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
10:00
Malkars Tabata
30 MIN
10:30
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
10:55
Journey Virtual 16
30 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
11:30
Skivstång Virtual
25 MIN
12:00
Box Mix Virtual
25 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
12:30
Malkars Dansfeber
30 MIN
13:00
BODYPUMP VIRTUAL
60 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
14:15
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
15:10
BODYBALANCE VIRTUAL
60 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
16:15
Malkars Core
30 MIN
17:00
Cykel virtual bana 13
50 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
17:55
Malkars Step
30 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
18:30
Malkars Functional
25 MIN
19:00
SH´BAM LES MILLS VIRTUAL
45 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
20:00
Malkars YinYoga
55 MIN
21:00
BODYPUMP VIRTUAL
60 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
22:00
Malkars Cykel
30 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
06:30
Malkars Dansfeber
30 MIN
07:00
BODYPUMP VIRTUAL
60 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
08:00
Malkars Rörlighet/stretch
30 MIN
08:30
Malkars Yoga
45 MIN
08:40
UTE - Tabata
30 MIN
09:00
Cykel Bergspass
45 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
09:15
UTE - Tabooty
30 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
10:00
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
11:00
Pulsträning Virtual
25 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
11:30
BODYPUMP VIRTUAL
60 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
12:35
PulsJympa Virtual
25 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
13:00
Malkars Dansfeber
30 MIN
13:35
CORE LES MILLS VIRTUAL
30 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
14:10
BODYCOMBAT VIRTUAL
30 MIN
14:45
Malkars Core
30 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
15:30
Cykel virtual bana 4
50 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
16:25
Malkars Step
30 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
17:15
Malkars YinYoga
55 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
18:20
Journey Virtual 2
30 MIN
18:55
BODYBALANCE VIRTUAL
60 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
19:55
Malkars Tabata Harmoni
30 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
20:30
BODYCOMBAT VIRTUAL
60 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
21:30
BODYPUMP VIRTUAL
45 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
06:30
BODYBALANCE VIRTUAL
60 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
07:35
BODYCOMBAT VIRTUAL
30 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
08:10
CORE LES MILLS VIRTUAL
30 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
09:00
BODYPUMP VIRTUAL
60 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
10:30
Malkars Functional
25 MIN
11:00
Pilates Virtual
25 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
11:30
Malkars YinYoga
55 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
12:30
Malkars Step
30 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
13:05
Skivstång Virtual
25 MIN
13:35
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
14:05
Malkars Tabata Harmoni
30 MIN
14:40
Malkars Tabata
30 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
15:15
Box Mix Virtual
25 MIN
15:50
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
16:30
UTE - Cross Camp
45 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
17:20
Tabooty
30 MIN
18:00
UTE - Yoga (Inomhus vid dåligt väder)
60 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
19:35
Malkars Core
30 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
20:10
Cykel virtual bana 14
45 MIN
21:00
CORE LES MILLS VIRTUAL
30 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
21:30
Malkars Yoga Harmoni
50 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här