LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 8 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
75 m²
egen yta att röra sig på.
Nuvarande besökare: 8 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
75 m²
egen yta att röra sig på.
MENY
Logga in
Ljungbyholm
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Kalender
11
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2021
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
4
5
6
7
45
8
9
10
11
12
13
14
46
15
16
17
18
19
20
21
47
22
23
24
25
26
27
28
48
29
30
Aktiviteter
BODYBALANCE VIRTUAL
BODYCOMBAT VIRTUAL
BODYPUMP
BODYPUMP VIRTUAL
Box Mix Virtual
Bål & Balans Virtual
Core Intervall
CORE LES MILLS VIRTUAL
Cross Challenge 45
Cykel - Mustaschkampen
Cykel Bergspass
Cykel HIIT
Cykel virtual bana 13
Cykel virtual bana 14
Cykel virtual bana 4
Cykel virtual bana 6
Cykel virtual bana 9
Dansa Zafro Virtual
Dansfeber
Functional
Funktionell Virtual
GymCirkel
GymCirkel Harmoni
Journey Virtual 16
Journey Virtual 2
Journey Virtual 6
Journey Virtual 7
Mage/Rygg
Malkars Core
Malkars Cykel
Malkars Dansfeber
Malkars Functional
Malkars Kondition Styrka
Malkars Rörlighet/stretch
Malkars Step
Malkars Tabata
Malkars Tabata Harmoni
Malkars YinYoga
Malkars Yoga
Malkars Yoga Harmoni
Multiträning Virtual
PADEL
Pilates
Pilates Virtual
PulsJympa Virtual
Pulsträning Virtual
SH´BAM LES MILLS VIRTUAL
Skivstång Virtual
Tabata
Tabooty.
UTE - Cross Camp
UTE - Malkars Outdoor
UTE - Tabata
UTE - Tabooty
YinYoga
YinYoga - Mustaschkampen
Yoga Avspänning Virtual
Yoga Harmoni
Instruktör
Anna Björnhäll
Anna Fredriksson
Caroline Turkowitch
CykelVirtual
Emilia Thor
Erica Isaksson
Eva Frick
FortGjort Virtual
Hilda Svensson
Jessica Klein
Jessica Richardsson
Johanna Celion
Julia Gustafsson
Kalle Elmes
Karin Åberg
LesMills Virtual
Malkars Virtual
Patrik Nilsson
Sandra Jonasson
Sanna Helgesson
Stina Pernbert
Logga in
Nuvarande besökare: 8 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Ljungbyholm
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
X
Kalender
11
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2021
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
4
5
6
7
45
8
9
10
11
12
13
14
46
15
16
17
18
19
20
21
47
22
23
24
25
26
27
28
48
29
30
Byt anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Visa dagsschema
Logga in
Nuvaranded besökare: 8 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Ljungbyholm
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
<
VECKA
LJUNGBYHOLM VECKA
45 2021
11
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2021
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
4
5
6
7
45
8
9
10
11
12
13
14
46
15
16
17
18
19
20
21
47
22
23
24
25
26
27
28
48
29
30
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
BODYBALANCE VIRTUAL
;
BODYCOMBAT VIRTUAL
;
BODYPUMP
;
BODYPUMP VIRTUAL
;
Box Mix Virtual
;
Bål & Balans Virtual
;
Core Intervall
;
CORE LES MILLS VIRTUAL
;
Cross Challenge 45
;
Cykel - Mustaschkampen
;
Cykel Bergspass
;
Cykel HIIT
;
Cykel virtual bana 13
;
Cykel virtual bana 14
;
Cykel virtual bana 4
;
Cykel virtual bana 6
;
Cykel virtual bana 9
;
Dansa Zafro Virtual
;
Dansfeber
;
Functional
;
Funktionell Virtual
;
GymCirkel
;
GymCirkel Harmoni
;
Journey Virtual 16
;
Journey Virtual 2
;
Journey Virtual 6
;
Journey Virtual 7
;
Mage/Rygg
;
Malkars Core
;
Malkars Cykel
;
Malkars Dansfeber
;
Malkars Functional
;
Malkars Kondition Styrka
;
Malkars Rörlighet/stretch
;
Malkars Step
;
Malkars Tabata
;
Malkars Tabata Harmoni
;
Malkars YinYoga
;
Malkars Yoga
;
Malkars Yoga Harmoni
;
Multiträning Virtual
;
PADEL
;
Pilates
;
Pilates Virtual
;
PulsJympa Virtual
;
Pulsträning Virtual
;
SH´BAM LES MILLS VIRTUAL
;
Skivstång Virtual
;
Tabata
;
Tabooty.
;
UTE - Cross Camp
;
UTE - Malkars Outdoor
;
UTE - Tabata
;
UTE - Tabooty
;
YinYoga
;
YinYoga - Mustaschkampen
;
Yoga Avspänning Virtual
;
Yoga Harmoni
;
Instruktör:
Alla
Anna Björnhäll
;
Anna Fredriksson
;
Caroline Turkowitch
;
CykelVirtual
;
Emilia Thor
;
Erica Isaksson
;
Eva Frick
;
FortGjort Virtual
;
Hilda Svensson
;
Jessica Klein
;
Jessica Richardsson
;
Johanna Celion
;
Julia Gustafsson
;
Kalle Elmes
;
Karin Åberg
;
LesMills Virtual
;
Malkars Virtual
;
Patrik Nilsson
;
Sandra Jonasson
;
Sanna Helgesson
;
Stina Pernbert
;
Lokal:
Alla
CrossChallenge
;
Gruppsal
;
Gymsal
;
Cykelsal
;
Utomhus
;
Ljungbyholm
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
8/11
TIS
9/11
ONS
10/11
TOR
11/11
FRE
12/11
LÖR
13/11
SÖN
14/11
05:00
PADEL
60 MIN
05:15
BODYCOMBAT VIRTUAL
30 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
06:00
Malkars Tabata Harmoni
30 MIN
06:50
BODYBALANCE VIRTUAL
60 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
07:55
Cykel virtual bana 6
50 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
08:40
UTE - Cross Camp
45 MIN
08:50
GymCirkel Harmoni
40 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
09:35
Malkars Yoga Harmoni
45 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
11:00
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
12:00
Malkars Cykel
30 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
12:35
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
13:10
Malkars Core
30 MIN
13:45
Multiträning Virtual
25 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
14:15
Bål & Balans Virtual
25 MIN
14:50
Malkars Step
30 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
15:30
BODYPUMP VIRTUAL
60 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
16:30
Malkars Tabata
30 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
17:30
Dansfeber
45 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
18:20
Core Intervall
30 MIN
18:30
UTE - Cross Camp
45 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
19:00
Yoga Harmoni
45 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
20:20
Malkars Rörlighet/stretch
30 MIN
21:00
BODYPUMP VIRTUAL
60 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
05:15
CORE LES MILLS VIRTUAL
30 MIN
05:45
BODYPUMP VIRTUAL
45 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
06:30
Malkars Step
30 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
07:10
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
08:00
Malkars Dansfeber
30 MIN
08:30
UTE - Malkars Outdoor
30 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
09:10
Pilates
30 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
10:10
SH´BAM LES MILLS VIRTUAL
45 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
11:00
Malkars Cykel
30 MIN
11:40
BODYPUMP VIRTUAL
60 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
12:45
Malkars Tabata Harmoni
30 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
13:20
Malkars Tabata
30 MIN
14:00
Box Mix Virtual
25 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
14:30
Skivstång Virtual
25 MIN
15:00
Journey Virtual 6
25 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
15:30
Malkars Core
30 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
16:05
Malkars Yoga
45 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
18:00
Cykel HIIT
55 MIN
18:10
Cross Challenge 45
45 MIN
18:25
BODYPUMP
60 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
20:15
BODYCOMBAT VIRTUAL
60 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
21:15
BODYBALANCE VIRTUAL
60 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
05:15
SH´BAM LES MILLS VIRTUAL
45 MIN
06:00
Cykel virtual bana 9
50 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
06:55
Malkars Dansfeber
30 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
07:25
Skivstång Virtual
25 MIN
07:55
Malkars Core
30 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
08:30
GymCirkel
40 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
09:30
Functional
30 MIN
10:00
Malkars YinYoga
55 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
11:00
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
11:35
BODYPUMP VIRTUAL
60 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
12:50
SH´BAM LES MILLS VIRTUAL
45 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
13:45
BODYBALANCE VIRTUAL
60 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
15:00
Malkars Step
30 MIN
15:40
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
16:30
Malkars Cykel
30 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
17:00
Malkars Tabata
30 MIN
17:30
Cross Challenge 45
45 MIN
17:45
Tabooty.
30 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
18:30
YinYoga
75 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
20:20
Malkars Tabata Harmoni
30 MIN
21:00
Journey Virtual 7
30 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
21:30
BODYPUMP VIRTUAL
45 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
05:15
Funktionell Virtual
25 MIN
05:45
Malkars Yoga Harmoni
50 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
06:50
Malkars Step
30 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
07:25
CORE LES MILLS VIRTUAL
30 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
08:00
Malkars Functional
30 MIN
08:45
UTE - Malkars Outdoor
30 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
09:25
Malkars Yoga Harmoni
45 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
10:30
Yoga Avspänning Virtual
25 MIN
11:00
BODYPUMP VIRTUAL
45 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
11:50
Malkars Dansfeber
30 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
12:25
Malkars Tabata
30 MIN
13:00
Malkars Cykel
30 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
13:35
Skivstång Virtual
25 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
14:05
BODYBALANCE VIRTUAL
60 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
15:05
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
15:35
PulsJympa Virtual
25 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
16:10
Multiträning Virtual
25 MIN
16:45
Malkars Tabata Harmoni
30 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
17:30
Cykel Bergspass
45 MIN
17:40
Mage/Rygg
30 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
18:20
BODYPUMP
60 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
20:25
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
21:15
Cykel virtual bana 6
50 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
05:30
Malkars Functional
30 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
06:10
PulsJympa Virtual
25 MIN
06:45
Malkars Tabata Harmoni
30 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
07:30
BODYPUMP VIRTUAL
45 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
08:15
Bål & Balans Virtual
25 MIN
08:30
Cross Challenge 45
45 MIN
08:40
Box Mix Virtual
25 MIN
08:40
GymCirkel Harmoni
40 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
09:25
Mage/Rygg
30 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
10:20
Malkars Tabata
30 MIN
10:55
Journey Virtual 16
30 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
11:30
Skivstång Virtual
25 MIN
12:00
Box Mix Virtual
25 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
12:30
Malkars Dansfeber
30 MIN
13:00
BODYPUMP VIRTUAL
60 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
14:15
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
15:10
BODYBALANCE VIRTUAL
60 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
16:15
Malkars Core
30 MIN
17:00
Cykel virtual bana 13
50 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
17:55
Malkars Step
30 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
18:30
Malkars Functional
25 MIN
19:00
SH´BAM LES MILLS VIRTUAL
45 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
20:00
Malkars YinYoga
55 MIN
21:00
BODYPUMP VIRTUAL
60 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
22:00
Malkars Cykel
30 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
06:30
Malkars Dansfeber
30 MIN
07:00
BODYPUMP VIRTUAL
60 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
08:00
Malkars Rörlighet/stretch
30 MIN
08:40
UTE - Tabata
30 MIN
09:00
Cykel - Mustaschkampen
45 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
09:15
UTE - Tabooty
30 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
10:00
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
11:00
Pulsträning Virtual
25 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
11:30
BODYPUMP VIRTUAL
60 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
12:35
PulsJympa Virtual
25 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
13:00
Malkars Dansfeber
30 MIN
13:35
CORE LES MILLS VIRTUAL
30 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
14:10
BODYCOMBAT VIRTUAL
30 MIN
14:45
Malkars Core
30 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
15:30
Cykel virtual bana 4
50 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
16:25
Malkars Step
30 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
17:15
Malkars YinYoga
55 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
18:20
Journey Virtual 2
30 MIN
18:55
BODYBALANCE VIRTUAL
60 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
19:55
Malkars Tabata Harmoni
30 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
20:30
BODYCOMBAT VIRTUAL
60 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
21:30
BODYPUMP VIRTUAL
45 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
05:00
PADEL
60 MIN
06:00
PADEL
60 MIN
06:30
BODYBALANCE VIRTUAL
60 MIN
07:00
PADEL
60 MIN
07:35
BODYCOMBAT VIRTUAL
30 MIN
08:00
PADEL
60 MIN
08:10
CORE LES MILLS VIRTUAL
30 MIN
09:00
PADEL
60 MIN
09:00
BODYPUMP
60 MIN
10:00
PADEL
60 MIN
10:30
Malkars Functional
25 MIN
11:00
Pilates Virtual
25 MIN
11:00
PADEL
60 MIN
11:30
Malkars YinYoga
55 MIN
12:00
PADEL
60 MIN
12:30
Malkars Step
30 MIN
13:00
PADEL
60 MIN
13:05
Skivstång Virtual
25 MIN
13:35
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
14:00
PADEL
60 MIN
14:05
Malkars Tabata Harmoni
30 MIN
14:40
Malkars Tabata
30 MIN
15:00
PADEL
60 MIN
15:15
Box Mix Virtual
25 MIN
15:50
Malkars Dansfeber
30 MIN
16:00
PADEL
60 MIN
16:40
Tabata
30 MIN
17:00
PADEL
60 MIN
17:20
Cross Challenge 45
45 MIN
17:25
Malkars Cykel
30 MIN
18:00
PADEL
60 MIN
18:00
Malkars Rörlighet/stretch
30 MIN
18:30
BODYPUMP VIRTUAL
60 MIN
19:00
PADEL
60 MIN
19:35
Malkars Core
30 MIN
20:00
PADEL
60 MIN
20:10
Cykel virtual bana 14
45 MIN
21:00
CORE LES MILLS VIRTUAL
30 MIN
21:00
PADEL
60 MIN
21:30
Malkars Yoga Harmoni
50 MIN
22:00
PADEL
60 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här