LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 8 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
75 m²
egen yta att röra sig på.
Nuvarande besökare: 8 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
75 m²
egen yta att röra sig på.
MENY
Logga in
Färjestaden
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Kalender
21
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
14
1
2
3
4
5
15
6
7
8
9
10
11
12
16
13
14
15
16
17
18
19
17
20
21
22
23
24
25
26
18
27
28
29
30
Aktiviteter
BODYPUMP
Box Mix Virtual
Core
Cykel
Cykel - VO2MAX
Cykel Bergspass
Cykel Tröskelintervaller
Dansa Afro Virtual
Dansa Sumba Virtual
Dansfeber
Funktionell Virtual
GymCirkel
GymCirkel 2
GymCirkel Tabata
Harmoni Rytm Virtual
Indoor 30
Indoor 4x4
Kettlebells
Killer Cross
Kondition/Cross Escape
Mage/Rygg
Mage/Rygg Virtual
Pilates Virtual
Skivstång Virtual
Styrka/Cross Escape
Tabata
Tabooty
UTE - Cross Camp
UTE - Malkars Outdoor
UTE - Walk Outdoor
YinYoga
Yoga
Yoga Avspänning
Yoga Flöde Virtual
Yoga Kraft
Instruktör
Anders Carlstedt
Anna Gustafsson
Annica Gustavsson
Annika Nilsson
Erica Linder
Frida Hylander
Henrik Slunge
Janne Strindhag
Jenny Grindestam
Jessica Yngvesson
Josefin Helgesson
Lina Nihlstedt
Linda Björk
Malkars Virtual
Maria Prim
Maria Strand
Sabina Petersson
Sabina Petersson
Susann Abramsson
Susanne Hylén
Utgår denna veckan!
Utgår idag pga utbildning
Ylva Kernholt
Logga in
Nuvarande besökare: 8 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Färjestaden
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
X
Kalender
21
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
14
1
2
3
4
5
15
6
7
8
9
10
11
12
16
13
14
15
16
17
18
19
17
20
21
22
23
24
25
26
18
27
28
29
30
Byt anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Visa dagsschema
Logga in
Nuvaranded besökare: 8 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Färjestaden
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
<
VECKA
FÄRJESTADEN VECKA
17 2020
21
APRIL
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
14
1
2
3
4
5
15
6
7
8
9
10
11
12
16
13
14
15
16
17
18
19
17
20
21
22
23
24
25
26
18
27
28
29
30
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
BODYPUMP
;
Box Mix Virtual
;
Core
;
Cykel
;
Cykel - VO2MAX
;
Cykel Bergspass
;
Cykel Tröskelintervaller
;
Dansa Afro Virtual
;
Dansa Sumba Virtual
;
Dansfeber
;
Funktionell Virtual
;
GymCirkel
;
GymCirkel 2
;
GymCirkel Tabata
;
Harmoni Rytm Virtual
;
Indoor 30
;
Indoor 4x4
;
Kettlebells
;
Killer Cross
;
Kondition/Cross Escape
;
Mage/Rygg
;
Mage/Rygg Virtual
;
Pilates Virtual
;
Skivstång Virtual
;
Styrka/Cross Escape
;
Tabata
;
Tabooty
;
UTE - Cross Camp
;
UTE - Malkars Outdoor
;
UTE - Walk Outdoor
;
YinYoga
;
Yoga
;
Yoga Avspänning
;
Yoga Flöde Virtual
;
Yoga Kraft
;
Instruktör:
Alla
Anders Carlstedt
;
Anna Gustafsson
;
Annica Gustavsson
;
Annika Nilsson
;
Erica Linder
;
Frida Hylander
;
Henrik Slunge
;
Janne Strindhag
;
Jenny Grindestam
;
Jessica Yngvesson
;
Josefin Helgesson
;
Lina Nihlstedt
;
Linda Björk
;
Malkars Virtual
;
Maria Prim
;
Maria Strand
;
Sabina Petersson
;
Sabina Petersson
;
Susann Abramsson
;
Susanne Hylén
;
Utgår denna veckan!
;
Utgår idag pga utbildning
;
Ylva Kernholt
;
Lokal:
Alla
Gruppsal
;
GymCirkel
;
Cykel/Indoor
;
Yogasal
;
Utomhus
;
Run Challenge
;
Färjestaden
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
20/4
TIS
21/4
ONS
22/4
TOR
23/4
FRE
24/4
LÖR
25/4
SÖN
26/4
05:30
Skivstång Virtual
25 MIN
06:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
06:30
Funktionell Virtual
25 MIN
07:00
Dansa Afro Virtual
25 MIN
07:30
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
07:35
Indoor 30
30 MIN
08:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
08:15
Kettlebells
45 MIN
08:30
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
09:00
Box Mix Virtual
25 MIN
09:05
Kondition/Cross Escape
45 MIN
09:05
GymCirkel
40 MIN
09:30
Funktionell Virtual
25 MIN
10:00
Pilates Virtual
25 MIN
10:30
Skivstång Virtual
25 MIN
11:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
11:30
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
12:00
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
12:30
Dansa Afro Virtual
25 MIN
13:00
Box Mix Virtual
25 MIN
13:30
Funktionell Virtual
25 MIN
14:00
Skivstång Virtual
25 MIN
14:30
Pilates Virtual
25 MIN
15:00
Dansa Afro Virtual
25 MIN
15:30
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
16:00
Skivstång Virtual
25 MIN
16:55
Yoga Kraft
25 MIN
17:30
Box Mix Virtual
25 MIN
17:30
Indoor 30
30 MIN
18:00
Funktionell Virtual
25 MIN
18:10
Core
30 MIN
18:15
Cykel
45 MIN
18:30
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
19:00
Dansa Afro Virtual
25 MIN
19:10
Killer Cross
45 MIN
19:30
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
20:00
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
20:30
Skivstång Virtual
25 MIN
21:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
21:30
Pilates Virtual
25 MIN
05:30
Pilates Virtual
25 MIN
06:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
06:30
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
07:00
Box Mix Virtual
25 MIN
07:45
Yoga
75 MIN
08:15
GymCirkel 2
30 MIN
09:00
Skivstång Virtual
25 MIN
09:00
Cykel Bergspass
45 MIN
09:30
Funktionell Virtual
25 MIN
10:00
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
10:30
Dansa Afro Virtual
25 MIN
11:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
11:30
Funktionell Virtual
25 MIN
12:00
Pilates Virtual
25 MIN
12:30
Skivstång Virtual
25 MIN
13:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
13:30
Box Mix Virtual
25 MIN
14:00
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
14:30
Skivstång Virtual
25 MIN
15:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
15:30
Box Mix Virtual
25 MIN
16:00
Funktionell Virtual
25 MIN
16:30
Skivstång Virtual
25 MIN
17:00
Dansa Afro Virtual
25 MIN
17:20
Cykel Tröskelintervaller
55 MIN
17:30
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
17:40
Tabata
30 MIN
18:20
GymCirkel
40 MIN
18:20
BODYPUMP
45 MIN
18:30
YinYoga
60 MIN
19:35
Yoga
60 MIN
22:00
Skivstång Virtual
25 MIN
05:30
Box Mix Virtual
25 MIN
06:00
Funktionell Virtual
25 MIN
06:30
Pilates Virtual
25 MIN
07:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
07:30
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
08:00
Indoor 30
30 MIN
08:00
Dansa Afro Virtual
25 MIN
08:30
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
08:35
GymCirkel 2
30 MIN
08:40
Mage/Rygg
30 MIN
09:00
Skivstång Virtual
25 MIN
09:20
UTE - Malkars Outdoor
30 MIN
09:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
10:00
Box Mix Virtual
25 MIN
10:30
Funktionell Virtual
25 MIN
11:00
Pilates Virtual
25 MIN
11:30
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
12:00
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
12:30
Box Mix Virtual
25 MIN
13:00
Funktionell Virtual
25 MIN
13:30
Pilates Virtual
25 MIN
14:00
Skivstång Virtual
25 MIN
14:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
15:00
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
15:30
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
16:00
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
16:30
Dansa Afro Virtual
25 MIN
17:00
Box Mix Virtual
25 MIN
17:30
Tabooty
30 MIN
17:30
Funktionell Virtual
25 MIN
18:00
Skivstång Virtual
25 MIN
18:10
Indoor 30
30 MIN
18:45
Yoga Avspänning
25 MIN
18:50
Core
30 MIN
19:20
Tabata
30 MIN
19:30
Skivstång Virtual
25 MIN
20:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
20:30
Box Mix Virtual
25 MIN
21:00
Pilates Virtual
25 MIN
21:30
Dansa Afro Virtual
25 MIN
22:00
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
05:30
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
06:00
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
06:30
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
07:00
Dansa Afro Virtual
25 MIN
07:30
Pilates Virtual
25 MIN
08:00
Funktionell Virtual
25 MIN
08:30
Box Mix Virtual
25 MIN
09:00
Skivstång Virtual
25 MIN
09:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
10:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
10:30
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
11:00
Skivstång Virtual
25 MIN
11:30
Box Mix Virtual
25 MIN
12:00
Skivstång Virtual
25 MIN
12:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
13:00
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
13:30
Dansa Afro Virtual
25 MIN
14:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
14:30
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
15:00
Box Mix Virtual
25 MIN
15:30
Funktionell Virtual
25 MIN
16:00
Skivstång Virtual
25 MIN
16:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
17:00
GymCirkel Tabata
40 MIN
17:00
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
17:30
Pilates Virtual
25 MIN
17:45
UTE - Malkars Outdoor
30 MIN
18:00
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
18:15
Cykel - VO2MAX
45 MIN
18:30
Dansa Afro Virtual
25 MIN
19:00
YinYoga
60 MIN
19:10
BODYPUMP
60 MIN
20:30
Funktionell Virtual
25 MIN
21:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
21:30
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
05:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
06:00
Dansa Afro Virtual
25 MIN
06:30
Skivstång Virtual
25 MIN
07:00
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
07:30
Funktionell Virtual
25 MIN
07:45
Indoor 4x4
45 MIN
08:00
Box Mix Virtual
25 MIN
08:30
Pilates Virtual
25 MIN
08:35
GymCirkel 2
30 MIN
08:40
Styrka/Cross Escape
45 MIN
09:00
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
09:30
UTE - Walk Outdoor
30 MIN
09:35
Yoga Avspänning
25 MIN
10:30
Box Mix Virtual
25 MIN
11:00
Pilates Virtual
25 MIN
11:30
Skivstång Virtual
25 MIN
12:00
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
12:30
Dansa Afro Virtual
25 MIN
13:00
Skivstång Virtual
25 MIN
13:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
14:00
Funktionell Virtual
25 MIN
14:30
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
15:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
15:30
Funktionell Virtual
25 MIN
16:00
Skivstång Virtual
25 MIN
16:30
Box Mix Virtual
25 MIN
17:00
Dansa Afro Virtual
25 MIN
17:30
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
18:00
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
18:30
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
19:00
Skivstång Virtual
25 MIN
19:30
Box Mix Virtual
25 MIN
20:00
Pilates Virtual
25 MIN
20:30
Funktionell Virtual
25 MIN
21:00
Skivstång Virtual
25 MIN
21:30
Box Mix Virtual
25 MIN
06:00
Pilates Virtual
25 MIN
06:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
07:00
Skivstång Virtual
25 MIN
07:30
Box Mix Virtual
25 MIN
08:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
08:30
UTE - Cross Camp
45 MIN
08:30
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
09:00
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
09:30
Cykel - VO2MAX
45 MIN
09:30
Dansfeber
45 MIN
09:30
Dansa Afro Virtual
25 MIN
10:00
Skivstång Virtual
25 MIN
10:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
11:00
Box Mix Virtual
25 MIN
11:30
Funktionell Virtual
25 MIN
12:00
Dansa Afro Virtual
25 MIN
12:30
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
13:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
13:30
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
14:00
Box Mix Virtual
25 MIN
14:30
Skivstång Virtual
25 MIN
15:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
15:30
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
16:00
Dansa Afro Virtual
25 MIN
16:30
Skivstång Virtual
25 MIN
17:00
Box Mix Virtual
25 MIN
17:30
Pilates Virtual
25 MIN
18:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
18:30
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
19:00
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
19:30
Dansa Afro Virtual
25 MIN
20:00
Box Mix Virtual
25 MIN
20:30
Skivstång Virtual
25 MIN
21:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
21:30
Funktionell Virtual
25 MIN
22:00
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
06:00
Dansa Afro Virtual
25 MIN
06:30
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
07:00
Skivstång Virtual
25 MIN
07:30
Funktionell Virtual
25 MIN
08:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
09:00
YinYoga
60 MIN
10:30
Skivstång Virtual
25 MIN
11:00
Box Mix Virtual
25 MIN
11:30
Funktionell Virtual
25 MIN
12:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
12:30
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
13:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
13:30
Funktionell Virtual
25 MIN
14:00
Dansa Sumba Virtual
25 MIN
14:30
Dansa Afro Virtual
25 MIN
15:00
Skivstång Virtual
25 MIN
15:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
16:00
Funktionell Virtual
25 MIN
16:30
BODYPUMP
60 MIN
16:30
Pilates Virtual
25 MIN
17:00
Dansa Afro Virtual
25 MIN
17:30
Skivstång Virtual
25 MIN
17:35
Mage/Rygg
25 MIN
18:00
Funktionell Virtual
25 MIN
18:05
Indoor 30
30 MIN
18:05
GymCirkel Tabata
40 MIN
18:30
Box Mix Virtual
25 MIN
19:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
19:30
Harmoni Rytm Virtual
25 MIN
20:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
20:30
Pilates Virtual
25 MIN
21:00
Skivstång Virtual
25 MIN
21:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här