LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 8 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
213 m²
egen yta att röra sig på.
Nuvarande besökare: 8 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
213 m²
egen yta att röra sig på.
MENY
Logga in
Västervik Dichmansgatan
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Kalender
28
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2021
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
30
1
31
2
3
4
5
6
7
8
32
9
10
11
12
13
14
15
33
16
17
18
19
20
21
22
34
23
24
25
26
27
28
29
35
30
31
Aktiviteter
BODYBALANCE Virtual LesMills
BODYCOMBAT Virtual LesMills
BODYPUMP
BODYPUMP 45
BODYPUMP Beginner Virtual
BODYPUMP Virtual LesMills
Bokat för utbildning
Box Mix Virtual
Bugg Harmoni
Bål & Balans Virtual
Core
Cykel - WATT A BIKE - 45min
Cykel - WATT A BIKE - Styrkeuthållighet
Cykel - WATT A BIKE - Tröskelintervaller
Cykel - WATT A BIKE - VO2MAX
Dans
Dansa Zafro Virtual
Fight Challenge
Funktionell Styrka
Funktionell Virtual
GymCirkel
Kettlebells
Mage/Rygg Virtual
Malkars Core
Malkars Kettlebell
Malkars Kondition Styrka
Malkars Rörlighet/stretch
Malkars Step
Multiträning Virtual
Pilates
Pilates Virtual
PulsJympa Virtual
Pulsträning Virtual
RPM VIRTUAL
Run Challenge 30
Run Challenge 30 - Uncoached session
Run Challenge 45
SH´BAM Virtual LesMills
Skivstång Virtual
Step
Step Styrka
Tabata
Tabooty
Tabooty.
UTE - Cross Camp
UTE - Functional Outdoor
UTE - Run Challenge Medel 45
UTE - Tabata
UTE - Tabooty
Walk Challenge
Yang Yoga
YinYoga
Yoga Avspänning Virtual
Yoga Flöde Virtual
Yoga mjukgörande/avspänning
Instruktör
Ann-Kristin Stenborg
Anna Nilsson
Annette Lithagen
Camilla Claesén
Camilla Settlin
Carina Petersson
Desirée Hukkila
Elias Ahlstrand
Ellenor Hjalmarsson Lindkvist
Emelie Gustavsson
Eva-Lena Ernstson
Hanna Hallberg
Hanna Nilsson
Henrik Nordström
Ida Elm
Ingela Throzell
Johanna Aspeteg
Johanna Helge Hammarstedt
Katja Jennekvist
Linnea Asp
Lisa Cruseman
Louise Ström
Martin Wiklund
Mia Karlsson
Roger Sjögren
Ulrika O Garpenberg
Åsa Palm
Logga in
Nuvarande besökare: 8 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Västervik Dichmansgatan
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
X
Kalender
28
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2021
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
30
1
31
2
3
4
5
6
7
8
32
9
10
11
12
13
14
15
33
16
17
18
19
20
21
22
34
23
24
25
26
27
28
29
35
30
31
Byt anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Visa dagsschema
Logga in
Nuvaranded besökare: 8 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Västervik Dichmansgatan
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
<
VECKA
VÄSTERVIK DICHMANSGATAN VECKA
34 2021
28
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2021
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
30
1
31
2
3
4
5
6
7
8
32
9
10
11
12
13
14
15
33
16
17
18
19
20
21
22
34
23
24
25
26
27
28
29
35
30
31
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
BODYBALANCE Virtual LesMills
;
BODYCOMBAT Virtual LesMills
;
BODYPUMP
;
BODYPUMP 45
;
BODYPUMP Beginner Virtual
;
BODYPUMP Virtual LesMills
;
Bokat för utbildning
;
Box Mix Virtual
;
Bugg Harmoni
;
Bål & Balans Virtual
;
Core
;
Cykel - WATT A BIKE - 45min
;
Cykel - WATT A BIKE - Styrkeuthållighet
;
Cykel - WATT A BIKE - Tröskelintervaller
;
Cykel - WATT A BIKE - VO2MAX
;
Dans
;
Dansa Zafro Virtual
;
Fight Challenge
;
Funktionell Styrka
;
Funktionell Virtual
;
GymCirkel
;
Kettlebells
;
Mage/Rygg Virtual
;
Malkars Core
;
Malkars Kettlebell
;
Malkars Kondition Styrka
;
Malkars Rörlighet/stretch
;
Malkars Step
;
Multiträning Virtual
;
Pilates
;
Pilates Virtual
;
PulsJympa Virtual
;
Pulsträning Virtual
;
RPM VIRTUAL
;
Run Challenge 30
;
Run Challenge 30 - Uncoached session
;
Run Challenge 45
;
SH´BAM Virtual LesMills
;
Skivstång Virtual
;
Step
;
Step Styrka
;
Tabata
;
Tabooty
;
Tabooty.
;
UTE - Cross Camp
;
UTE - Functional Outdoor
;
UTE - Run Challenge Medel 45
;
UTE - Tabata
;
UTE - Tabooty
;
Walk Challenge
;
Yang Yoga
;
YinYoga
;
Yoga Avspänning Virtual
;
Yoga Flöde Virtual
;
Yoga mjukgörande/avspänning
;
Instruktör:
Alla
Ann-Kristin Stenborg
;
Anna Nilsson
;
Annette Lithagen
;
Camilla Claesén
;
Camilla Settlin
;
Carina Petersson
;
Desirée Hukkila
;
Elias Ahlstrand
;
Ellenor Hjalmarsson Lindkvist
;
Emelie Gustavsson
;
Eva-Lena Ernstson
;
Hanna Hallberg
;
Hanna Nilsson
;
Henrik Nordström
;
Ida Elm
;
Ingela Throzell
;
Johanna Aspeteg
;
Johanna Helge Hammarstedt
;
Katja Jennekvist
;
Linnea Asp
;
Lisa Cruseman
;
Louise Ström
;
Martin Wiklund
;
Mia Karlsson
;
Roger Sjögren
;
Ulrika O Garpenberg
;
Åsa Palm
;
Lokal:
Alla
Gruppsal
;
Cykelsal
;
CrossChallenge
;
RunChallenge
;
GymCirkel
;
Lounge
;
Utomhus
;
Box
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
23/8
TIS
24/8
ONS
25/8
TOR
26/8
FRE
27/8
LÖR
28/8
SÖN
29/8
05:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
05:30
Multiträning Virtual
25 MIN
06:00
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
06:50
Malkars Kettlebell
35 MIN
07:30
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
08:00
RPM VIRTUAL
30 MIN
08:30
Yoga Avspänning Virtual
25 MIN
09:00
UTE - Cross Camp
45 MIN
09:30
SH´BAM Virtual LesMills
30 MIN
10:00
BODYPUMP Beginner Virtual
30 MIN
10:30
Skivstång Virtual
25 MIN
11:00
RPM VIRTUAL
55 MIN
12:00
Malkars Core
31 MIN
12:40
Malkars Kettlebell
35 MIN
13:30
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
14:00
Funktionell Virtual
25 MIN
14:30
BODYCOMBAT Virtual LesMills
45 MIN
15:20
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
16:05
Malkars Step
32 MIN
17:00
BODYPUMP
60 MIN
17:30
Cykel - WATT A BIKE - Tröskelintervaller
60 MIN
18:00
UTE - Tabata
30 MIN
18:15
Run Challenge 45
45 MIN
19:10
Fight Challenge
30 MIN
21:00
Box Mix Virtual
25 MIN
21:30
BODYBALANCE Virtual LesMills
45 MIN
05:00
Bål & Balans Virtual
25 MIN
05:30
RPM VIRTUAL
30 MIN
06:00
BODYPUMP Virtual LesMills
30 MIN
06:30
Yoga Avspänning Virtual
25 MIN
07:00
BODYCOMBAT Virtual LesMills
25 MIN
07:30
Funktionell Virtual
25 MIN
08:00
Multiträning Virtual
25 MIN
08:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
09:00
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
09:00
Cykel - WATT A BIKE - 45min
45 MIN
10:00
BODYPUMP Virtual LesMills
55 MIN
11:00
Malkars Kettlebell
35 MIN
11:50
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
12:00
Run Challenge 30 - Uncoached session
30 MIN
13:00
RPM VIRTUAL
55 MIN
14:00
Funktionell Virtual
25 MIN
14:30
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
15:15
Malkars Core
35 MIN
15:50
Malkars Step
35 MIN
16:45
Kettlebells
30 MIN
17:20
Step
30 MIN
17:30
UTE - Tabooty
30 MIN
17:30
Cykel - WATT A BIKE - Styrkeuthållighet
60 MIN
18:15
UTE - Cross Camp
45 MIN
18:15
Run Challenge 30
30 MIN
19:15
UTE - Functional Outdoor
30 MIN
20:30
Malkars Kettlebell
35 MIN
21:20
BODYCOMBAT Virtual LesMills
45 MIN
05:00
Skivstång Virtual
25 MIN
05:35
Malkars Kettlebell
35 MIN
06:10
Box Mix Virtual
25 MIN
07:00
Multiträning Virtual
25 MIN
07:30
RPM VIRTUAL
55 MIN
10:00
Box Mix Virtual
25 MIN
10:30
PulsJympa Virtual
25 MIN
11:00
RPM VIRTUAL
30 MIN
12:00
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
12:00
Run Challenge 30
30 MIN
12:50
Malkars Kettlebell
35 MIN
13:25
Malkars Core
30 MIN
14:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
14:30
PulsJympa Virtual
25 MIN
16:45
UTE - Tabata
30 MIN
17:30
BODYPUMP
60 MIN
17:30
UTE - Cross Camp
30 MIN
18:00
Cykel - WATT A BIKE - 45min
45 MIN
18:35
Tabooty.
30 MIN
19:20
YinYoga
75 MIN
20:55
Malkars Step
35 MIN
21:30
Pulsträning Virtual
25 MIN
05:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
05:30
Box Mix Virtual
25 MIN
06:00
RPM VIRTUAL
30 MIN
07:30
YinYoga
75 MIN
10:30
Pulsträning Virtual
25 MIN
11:00
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
11:30
Bål & Balans Virtual
25 MIN
12:00
Malkars Kettlebell
35 MIN
12:00
UTE - Cross Camp
45 MIN
12:35
BODYBALANCE Virtual LesMills
45 MIN
13:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
14:00
RPM VIRTUAL
55 MIN
15:30
SH´BAM Virtual LesMills
30 MIN
16:45
Run Challenge 30
30 MIN
17:15
Core
30 MIN
17:15
UTE - Cross Camp
45 MIN
17:15
Cykel - WATT A BIKE - VO2MAX
45 MIN
17:30
Run Challenge 30
30 MIN
17:50
Dans
45 MIN
18:15
Cykel - WATT A BIKE - VO2MAX
45 MIN
18:15
GymCirkel
30 MIN
21:00
Skivstång Virtual
25 MIN
21:30
BODYCOMBAT Virtual LesMills
30 MIN
22:05
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
05:00
SH´BAM Virtual LesMills
30 MIN
05:35
Malkars Core
45 MIN
06:30
Yoga Avspänning Virtual
25 MIN
07:00
RPM VIRTUAL
55 MIN
07:00
Run Challenge 30
30 MIN
08:00
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
08:30
Funktionell Virtual
25 MIN
09:00
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
09:50
BODYPUMP Virtual LesMills
55 MIN
11:00
RPM VIRTUAL
30 MIN
11:30
Malkars Kettlebell
35 MIN
12:00
Cykel - WATT A BIKE - VO2MAX
45 MIN
12:10
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
13:00
Malkars Core
45 MIN
14:00
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
14:30
Bål & Balans Virtual
25 MIN
15:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
15:30
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
17:35
Malkars Kettlebell
35 MIN
18:30
Skivstång Virtual
25 MIN
19:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
19:30
Box Mix Virtual
25 MIN
20:00
Funktionell Virtual
25 MIN
20:30
RPM VIRTUAL
30 MIN
05:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
05:30
RPM VIRTUAL
30 MIN
06:00
Bål & Balans Virtual
25 MIN
06:30
Multiträning Virtual
25 MIN
07:00
PulsJympa Virtual
25 MIN
07:30
Funktionell Virtual
25 MIN
08:00
Pilates Virtual
25 MIN
08:30
RPM VIRTUAL
30 MIN
09:15
Malkars Step
35 MIN
10:00
BODYPUMP Virtual LesMills
55 MIN
12:15
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
13:00
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
13:30
Multiträning Virtual
25 MIN
14:00
RPM VIRTUAL
55 MIN
15:00
Pilates Virtual
25 MIN
15:30
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
16:20
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
17:10
Malkars Kettlebell
35 MIN
18:00
Skivstång Virtual
25 MIN
18:30
Funktionell Virtual
25 MIN
05:00
RPM VIRTUAL
30 MIN
05:30
Pulsträning Virtual
25 MIN
06:00
Box Mix Virtual
25 MIN
06:30
Funktionell Virtual
25 MIN
07:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
07:30
Yoga Avspänning Virtual
25 MIN
08:00
RPM VIRTUAL
55 MIN
10:00
BODYPUMP Virtual LesMills
55 MIN
11:00
Malkars Core
45 MIN
11:50
Malkars Kettlebell
35 MIN
12:30
RPM VIRTUAL
55 MIN
13:30
Skivstång Virtual
25 MIN
14:00
SH´BAM Virtual LesMills
55 MIN
15:00
Malkars Kettlebell
35 MIN
15:50
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
16:00
Cykel - WATT A BIKE - 45min
45 MIN
17:00
Cykel - WATT A BIKE - 45min
45 MIN
18:00
UTE - Cross Camp
45 MIN
20:30
Pulsträning Virtual
25 MIN
21:00
BODYPUMP Virtual LesMills
30 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här