LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 32 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
63 m²
egen yta att röra sig på.
Nuvarande besökare: 32 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
63 m²
egen yta att röra sig på.
MENY
Logga in
Kalmar Västra
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Kalender
27
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
23
1
2
3
4
5
6
7
24
8
9
10
11
12
13
14
25
15
16
17
18
19
20
21
26
22
23
24
25
26
27
28
27
29
30
Aktiviteter
BODYBALANCE Virtual LesMills
BODYCOMBAT Virtual LesMills
BODYPUMP
BODYPUMP Virtual LesMills
Box Mix Virtual
Bål & Balans Virtual
Core
CORE Virtual LesMills
Cykel - THE RIDE - VO2MAX
Cykel 4x4
Cykel Bergspass
Cykel virtual bana 10
Cykel virtual bana 11
Cykel virtual bana 13
Cykel virtual bana 14
Cykel virtual bana 2
Cykel virtual bana 5
Cykel virtual bana 8
Dansa Afro
Dansa Sumba
Dansa Zafro Virtual
Dansfeber
Funktionell Virtual
Glödyoga
GymCirkel
GymCirkel Harmoni
GymCirkel Tabata
Indoor 30
Journey Virtual 1
Jungle Sport
Kettlebells
Kondition Förbränning
Kondition Styrka
Mage/Rygg
Mage/Rygg Virtual
Multiträning Virtual
Pilates Virtual
PulsJympa Virtual
Run Challenge 30
Run Challenge 45
Sal bokad
SH´BAM Virtual LesMills
Skivstång Virtual
Step Styrka Intervaller
Styrka
Tabata
THE RIDE - Anaerob fallande trappa
UTE (vid fint väder) - YinYoga Lindsdal
UTE - Cross Camp
UTE - Cross Over
UTE - Malkars Outdoor
UTE - Mamma Barn Outdoor
UTE - Tabata
UTE - Tabooty
YinYoga
Yoga
Yoga (Ute vid fint väder)
Yoga Avspänning Virtual
Yoga Flöde Virtual
Yoga Harmoni
Instruktör
Andreas Söderström
Anna Malmqvist
Anna Persson
Anneli Johnsson
Annika Berglund
Cajsa Öberg
Cecilia Delborn
Elin Gustafsson
Emilia Thor
Emma Svärd
Emma Wiström
Eva Frick
Felix Loftenius
Frida Elmdahl
Frida Erol
Gunilla Carrington
Hannah Canova
Helena Jonsson Sjöqvist
Ida Karlsson Rylander
Jessica Klein
Jonas Isaksson
Kalle Elmes
Katja Öberg
Kicki Ekdahl
Klas-Göran Kumlin
Lasse Thomsson
Lovisa Strömblad
Maja Pockar
Malkars Virtual
Marie Sjö
Marie Stockhaus
Martina Gunnarsson
Mathias Billmark
Minna Kujanpää
Moa Markusson
Nicki Rönnbom
Nicklas Gräns
Paloma Da Silva Vieira
Sandra Jonasson
Sofia Johansson
Tilde Hammarström
Tina Karlsson
Ulrika Edman
Logga in
Nuvarande besökare: 32 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Kalmar Västra
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
X
Kalender
27
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
23
1
2
3
4
5
6
7
24
8
9
10
11
12
13
14
25
15
16
17
18
19
20
21
26
22
23
24
25
26
27
28
27
29
30
Byt anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Visa dagsschema
Logga in
Nuvaranded besökare: 32 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Kalmar Västra
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
<
VECKA
KALMAR VÄSTRA VECKA
26 2020
27
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
23
1
2
3
4
5
6
7
24
8
9
10
11
12
13
14
25
15
16
17
18
19
20
21
26
22
23
24
25
26
27
28
27
29
30
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
BODYBALANCE Virtual LesMills
;
BODYCOMBAT Virtual LesMills
;
BODYPUMP
;
BODYPUMP Virtual LesMills
;
Box Mix Virtual
;
Bål & Balans Virtual
;
Core
;
CORE Virtual LesMills
;
Cykel - THE RIDE - VO2MAX
;
Cykel 4x4
;
Cykel Bergspass
;
Cykel virtual bana 10
;
Cykel virtual bana 11
;
Cykel virtual bana 13
;
Cykel virtual bana 14
;
Cykel virtual bana 2
;
Cykel virtual bana 5
;
Cykel virtual bana 8
;
Dansa Afro
;
Dansa Sumba
;
Dansa Zafro Virtual
;
Dansfeber
;
Funktionell Virtual
;
Glödyoga
;
GymCirkel
;
GymCirkel Harmoni
;
GymCirkel Tabata
;
Indoor 30
;
Journey Virtual 1
;
Jungle Sport
;
Kettlebells
;
Kondition Förbränning
;
Kondition Styrka
;
Mage/Rygg
;
Mage/Rygg Virtual
;
Multiträning Virtual
;
Pilates Virtual
;
PulsJympa Virtual
;
Run Challenge 30
;
Run Challenge 45
;
Sal bokad
;
SH´BAM Virtual LesMills
;
Skivstång Virtual
;
Step Styrka Intervaller
;
Styrka
;
Tabata
;
THE RIDE - Anaerob fallande trappa
;
UTE (vid fint väder) - YinYoga Lindsdal
;
UTE - Cross Camp
;
UTE - Cross Over
;
UTE - Malkars Outdoor
;
UTE - Mamma Barn Outdoor
;
UTE - Tabata
;
UTE - Tabooty
;
YinYoga
;
Yoga
;
Yoga (Ute vid fint väder)
;
Yoga Avspänning Virtual
;
Yoga Flöde Virtual
;
Yoga Harmoni
;
Instruktör:
Alla
Andreas Söderström
;
Anna Malmqvist
;
Anna Persson
;
Anneli Johnsson
;
Annika Berglund
;
Cajsa Öberg
;
Cecilia Delborn
;
Elin Gustafsson
;
Emilia Thor
;
Emma Svärd
;
Emma Wiström
;
Eva Frick
;
Felix Loftenius
;
Frida Elmdahl
;
Frida Erol
;
Gunilla Carrington
;
Hannah Canova
;
Helena Jonsson Sjöqvist
;
Ida Karlsson Rylander
;
Jessica Klein
;
Jonas Isaksson
;
Kalle Elmes
;
Katja Öberg
;
Kicki Ekdahl
;
Klas-Göran Kumlin
;
Lasse Thomsson
;
Lovisa Strömblad
;
Maja Pockar
;
Malkars Virtual
;
Marie Sjö
;
Marie Stockhaus
;
Martina Gunnarsson
;
Mathias Billmark
;
Minna Kujanpää
;
Moa Markusson
;
Nicki Rönnbom
;
Nicklas Gräns
;
Paloma Da Silva Vieira
;
Sandra Jonasson
;
Sofia Johansson
;
Tilde Hammarström
;
Tina Karlsson
;
Ulrika Edman
;
Lokal:
Alla
Yoga
;
GymCirkel
;
Gruppsal
;
Cykel
;
Indoor
;
RunChallenge
;
Utomhus
;
Challengesal
;
Västra
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
22/6
TIS
23/6
ONS
24/6
TOR
25/6
FRE
26/6
LÖR
27/6
SÖN
28/6
05:00
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
06:00
Cykel virtual bana 11
50 MIN
06:00
Run Challenge 30
30 MIN
07:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
08:00
Core
45 MIN
09:00
Kondition Styrka
45 MIN
10:15
SH´BAM Virtual LesMills
30 MIN
11:45
UTE - Cross Camp
45 MIN
13:00
PulsJympa Virtual
25 MIN
13:30
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
14:00
Skivstång Virtual
25 MIN
14:30
BODYCOMBAT Virtual LesMills
60 MIN
16:45
GymCirkel
40 MIN
17:00
Run Challenge 30
30 MIN
17:30
Indoor 30
30 MIN
17:30
Cykel - THE RIDE - VO2MAX
60 MIN
17:30
UTE - Cross Over
60 MIN
17:45
Run Challenge 45
45 MIN
18:15
Glödyoga
60 MIN
18:30
BODYPUMP
60 MIN
21:00
Funktionell Virtual
25 MIN
21:30
CORE Virtual LesMills
30 MIN
05:00
BODYBALANCE Virtual LesMills
60 MIN
06:00
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
07:00
THE RIDE - Anaerob fallande trappa
60 MIN
07:00
Funktionell Virtual
25 MIN
07:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
08:00
Skivstång Virtual
25 MIN
08:00
UTE - Malkars Outdoor
30 MIN
08:30
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
08:45
Run Challenge 45
45 MIN
09:00
PulsJympa Virtual
25 MIN
09:30
Skivstång Virtual
25 MIN
09:30
UTE - Mamma Barn Outdoor
45 MIN
10:00
SH´BAM Virtual LesMills
30 MIN
10:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
10:30
Yoga Harmoni
60 MIN
11:00
Box Mix Virtual
25 MIN
12:00
BODYPUMP
45 MIN
13:15
Cykel virtual bana 14
45 MIN
14:15
CORE Virtual LesMills
30 MIN
15:00
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
16:45
Run Challenge 30
30 MIN
16:45
PulsJympa Virtual
25 MIN
17:00
Yoga
60 MIN
17:15
Multiträning Virtual
25 MIN
17:30
Run Challenge 45
45 MIN
18:00
UTE - Cross Camp
45 MIN
18:00
Dansfeber
45 MIN
18:30
Run Challenge 45
45 MIN
19:30
BODYCOMBAT Virtual LesMills
60 MIN
21:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
21:30
Yoga Avspänning Virtual
25 MIN
22:15
BODYPUMP Virtual LesMills
30 MIN
05:00
CORE Virtual LesMills
30 MIN
05:30
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
07:00
UTE - Tabata
30 MIN
07:30
Funktionell Virtual
25 MIN
07:45
Run Challenge 30
30 MIN
08:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
09:00
Mage/Rygg
30 MIN
09:45
GymCirkel Harmoni
40 MIN
10:00
BODYCOMBAT Virtual LesMills
30 MIN
10:30
UTE (vid fint väder) - YinYoga Lindsdal
60 MIN
10:30
CORE Virtual LesMills
30 MIN
11:00
BODYPUMP Virtual LesMills
30 MIN
11:45
Cykel virtual bana 5
50 MIN
13:00
Sal bokad
90 MIN
14:45
CORE Virtual LesMills
30 MIN
15:15
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
16:00
PulsJympa Virtual
25 MIN
17:00
Cykel Bergspass
55 MIN
17:00
UTE - Cross Camp
45 MIN
17:30
BODYPUMP
60 MIN
18:00
Run Challenge 30
30 MIN
18:30
YinYoga
60 MIN
18:40
Core
45 MIN
18:45
UTE - Tabata
30 MIN
20:00
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
20:30
PulsJympa Virtual
25 MIN
21:00
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
22:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
22:30
Yoga Avspänning Virtual
25 MIN
05:00
BODYCOMBAT Virtual LesMills
45 MIN
06:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
06:30
Skivstång Virtual
25 MIN
07:00
Cykel virtual bana 10
45 MIN
08:30
BODYPUMP
45 MIN
09:25
CORE Virtual LesMills
30 MIN
10:00
Multiträning Virtual
25 MIN
10:30
UTE - Mamma Barn Outdoor
45 MIN
10:30
Bål & Balans Virtual
25 MIN
11:00
Pilates Virtual
25 MIN
11:30
PulsJympa Virtual
25 MIN
11:45
Run Challenge 45
45 MIN
12:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
12:30
Skivstång Virtual
25 MIN
13:00
CORE Virtual LesMills
30 MIN
13:30
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
14:30
Funktionell Virtual
25 MIN
15:00
Pilates Virtual
25 MIN
15:30
BODYPUMP Virtual LesMills
30 MIN
17:15
Kondition Förbränning
30 MIN
17:30
GymCirkel Tabata
45 MIN
17:45
Styrka
30 MIN
18:00
Run Challenge 45
45 MIN
18:00
Cykel - THE RIDE - VO2MAX
60 MIN
18:30
Indoor 30
30 MIN
18:30
Dansfeber
45 MIN
20:15
Cykel virtual bana 13
50 MIN
21:15
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
05:30
Journey Virtual 1
35 MIN
06:15
Funktionell Virtual
25 MIN
06:45
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
07:30
UTE - Tabooty
30 MIN
08:15
Run Challenge 30
30 MIN
08:30
PulsJympa Virtual
25 MIN
09:00
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
09:30
Bål & Balans Virtual
25 MIN
10:15
Cykel virtual bana 2
50 MIN
11:45
Cykel - THE RIDE - VO2MAX
60 MIN
13:30
Multiträning Virtual
25 MIN
14:00
Funktionell Virtual
25 MIN
14:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
15:00
Skivstång Virtual
25 MIN
15:30
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
16:00
UTE - Cross Camp
45 MIN
16:00
Run Challenge 30
30 MIN
16:45
Kettlebells
45 MIN
17:40
Yoga Avspänning Virtual
25 MIN
18:45
BODYCOMBAT Virtual LesMills
60 MIN
19:45
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
21:00
PulsJympa Virtual
25 MIN
21:30
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
05:30
CORE Virtual LesMills
30 MIN
06:00
BODYCOMBAT Virtual LesMills
60 MIN
07:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
07:30
Funktionell Virtual
25 MIN
08:00
PulsJympa Virtual
25 MIN
08:30
Multiträning Virtual
25 MIN
08:30
Glödyoga
60 MIN
08:30
GymCirkel
40 MIN
08:45
UTE - Malkars Outdoor
30 MIN
09:30
Run Challenge 45
45 MIN
09:30
Dansa Sumba
30 MIN
10:00
Dansa Afro
30 MIN
12:00
BODYBALANCE Virtual LesMills
60 MIN
13:30
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
15:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
15:30
Funktionell Virtual
25 MIN
16:00
Box Mix Virtual
25 MIN
16:45
CORE Virtual LesMills
30 MIN
17:15
PulsJympa Virtual
25 MIN
17:45
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
18:30
Cykel virtual bana 8
50 MIN
19:30
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
20:00
Yoga Avspänning Virtual
25 MIN
20:30
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
05:00
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
06:00
BODYCOMBAT Virtual LesMills
45 MIN
07:00
CORE Virtual LesMills
30 MIN
07:30
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
08:30
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
09:30
BODYPUMP
60 MIN
11:30
Funktionell Virtual
25 MIN
12:00
Skivstång Virtual
25 MIN
12:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
13:00
Box Mix Virtual
25 MIN
13:30
Bål & Balans Virtual
25 MIN
14:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
14:30
Yoga Avspänning Virtual
25 MIN
15:00
Pilates Virtual
25 MIN
15:30
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
16:00
Cykel 4x4
45 MIN
16:00
Run Challenge 30
30 MIN
16:45
Step Styrka Intervaller
60 MIN
16:45
Run Challenge 45
45 MIN
17:00
Jungle Sport
45 MIN
18:00
Yoga
60 MIN
19:00
BODYBALANCE Virtual LesMills
60 MIN
20:15
CORE Virtual LesMills
30 MIN
21:00
Skivstång Virtual
25 MIN
21:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här