LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 55 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
36 m²
egen yta att röra sig på.
Nuvarande besökare: 55 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
36 m²
egen yta att röra sig på.
MENY
Logga in
Kalmar Västra
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Kalender
26
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
31
1
2
3
4
5
6
7
32
8
9
10
11
12
13
14
33
15
16
17
18
19
20
21
34
22
23
24
25
26
27
28
35
29
30
31
Aktiviteter
BODYBALANCE Virtual LesMills
BODYCOMBAT Virtual LesMills
BODYPUMP
BODYPUMP 45
BODYPUMP Virtual LesMills
Box Mix Virtual
Core 30
Core 45
CORE Virtual LesMills
Cross Escape
Cykel 4x4
Cykel HIIT
Cykel virtual bana 16
Cykel virtual bana 4
Cykel virtual bana 7
Dance Aerobic
Dansa Afro
Dansa Sumba
Dansa Zafro Virtual
Dansfeber
Fight Challenge
Funktionell Virtual
Föreningspass
Glödyoga
GRIT STRENGTH VIRTUAL
GymCirkel
GymCirkel Harmoni
GymCirkel Tabata
Indoor 30
Jungle Sport
Kettlebells
Kick'n Box
Kondition Styrka
Mage/Rygg
Mage/Rygg Virtual
Malkars Core
Malkars Dansfeber
Malkars Functional
Malkars Kettlebell
Malkars Kondition Styrka
Malkars Step
Malkars Step/Styrka
Malkars Tabata
Malkars Tabata Harmoni
Malkars Yoga Harmoni
Multiträning Virtual
Pilates Virtual
PulsJympa Virtual
Run Challenge 30
Run Challenge 45
Sal bokad
SH´BAM Virtual LesMills
Skivstång Virtual
Step Styrka
Styrka
Tabata
Tabooty
Team Rynkeby
The Ride "Fredagsfeeling"
Utbildning Malkars inspiratörer
UTE - Cross Camp
UTE - Cross Over
UTE - Mamma Barn Outdoor
Walk Challenge
YinYoga
Yoga
Yoga Avspänning Virtual
Yoga Flöde Virtual
Yoga Harmoni
Instruktör
Amanda Rydström
Anders Elmdahl
Anna Fredriksson
Anna Jonsson
Anna Persson
Anneli Johnsson
Annika Berglund
Atchara Fajersson
Björn Gustavsson
Cecilia Delborn
CykelVirtual
Elin Bohlin
FortGjort Virtual
Frida Elmdahl
Hannah Canova
Helena Wall Gunnarsson
Ida Hägerby
Janne Strindhag
Jenny Wennesund
Jessica Klein
Jonas Isaksson
Julia Sjöbäck
Kalle Elmes
Kalmar RC
Katja Öberg
Lasse Thomsson
LesMills Virtual
Maja Pockar
Malkars Virtual
Marie Sjö
Mathias Billmark
Mathias Billmark
Matilda Larsson
Mikael Orrebrink
Minna Kujanpää
Moa Gustavsson
Moa Markusson
Musse Mosavi
Oscar Björk
Philip Maathz
Pierre Edström
Sara Törnlöf Romin
Start nästa vecka
Susann Abramsson
Susanne Engström
Team Rynkeby
Tina Karlsson
Torbjörn Lundh
Ulrika Edman
Logga in
Nuvarande besökare: 55 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Kalmar Västra
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
X
Kalender
26
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
31
1
2
3
4
5
6
7
32
8
9
10
11
12
13
14
33
15
16
17
18
19
20
21
34
22
23
24
25
26
27
28
35
29
30
31
Byt anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Visa dagsschema
Logga in
Nuvaranded besökare: 55 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Kalmar Västra
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
<
VECKA
KALMAR VÄSTRA VECKA
34 2022
26
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
31
1
2
3
4
5
6
7
32
8
9
10
11
12
13
14
33
15
16
17
18
19
20
21
34
22
23
24
25
26
27
28
35
29
30
31
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
BODYBALANCE Virtual LesMills
;
BODYCOMBAT Virtual LesMills
;
BODYPUMP
;
BODYPUMP 45
;
BODYPUMP Virtual LesMills
;
Box Mix Virtual
;
Core 30
;
Core 45
;
CORE Virtual LesMills
;
Cross Escape
;
Cykel 4x4
;
Cykel HIIT
;
Cykel virtual bana 16
;
Cykel virtual bana 4
;
Cykel virtual bana 7
;
Dance Aerobic
;
Dansa Afro
;
Dansa Sumba
;
Dansa Zafro Virtual
;
Dansfeber
;
Fight Challenge
;
Funktionell Virtual
;
Föreningspass
;
Glödyoga
;
GRIT STRENGTH VIRTUAL
;
GymCirkel
;
GymCirkel Harmoni
;
GymCirkel Tabata
;
Indoor 30
;
Jungle Sport
;
Kettlebells
;
Kick'n Box
;
Kondition Styrka
;
Mage/Rygg
;
Mage/Rygg Virtual
;
Malkars Core
;
Malkars Dansfeber
;
Malkars Functional
;
Malkars Kettlebell
;
Malkars Kondition Styrka
;
Malkars Step
;
Malkars Step/Styrka
;
Malkars Tabata
;
Malkars Tabata Harmoni
;
Malkars Yoga Harmoni
;
Multiträning Virtual
;
Pilates Virtual
;
PulsJympa Virtual
;
Run Challenge 30
;
Run Challenge 45
;
Sal bokad
;
SH´BAM Virtual LesMills
;
Skivstång Virtual
;
Step Styrka
;
Styrka
;
Tabata
;
Tabooty
;
Team Rynkeby
;
The Ride "Fredagsfeeling"
;
Utbildning Malkars inspiratörer
;
UTE - Cross Camp
;
UTE - Cross Over
;
UTE - Mamma Barn Outdoor
;
Walk Challenge
;
YinYoga
;
Yoga
;
Yoga Avspänning Virtual
;
Yoga Flöde Virtual
;
Yoga Harmoni
;
Instruktör:
Alla
Amanda Rydström
;
Anders Elmdahl
;
Anna Fredriksson
;
Anna Jonsson
;
Anna Persson
;
Anneli Johnsson
;
Annika Berglund
;
Atchara Fajersson
;
Björn Gustavsson
;
Cecilia Delborn
;
CykelVirtual
;
Elin Bohlin
;
FortGjort Virtual
;
Frida Elmdahl
;
Hannah Canova
;
Helena Wall Gunnarsson
;
Ida Hägerby
;
Janne Strindhag
;
Jenny Wennesund
;
Jessica Klein
;
Jonas Isaksson
;
Julia Sjöbäck
;
Kalle Elmes
;
Kalmar RC
;
Katja Öberg
;
Lasse Thomsson
;
LesMills Virtual
;
Maja Pockar
;
Malkars Virtual
;
Marie Sjö
;
Mathias Billmark
;
Mathias Billmark
;
Matilda Larsson
;
Mikael Orrebrink
;
Minna Kujanpää
;
Moa Gustavsson
;
Moa Markusson
;
Musse Mosavi
;
Oscar Björk
;
Philip Maathz
;
Pierre Edström
;
Sara Törnlöf Romin
;
Start nästa vecka
;
Susann Abramsson
;
Susanne Engström
;
Team Rynkeby
;
Tina Karlsson
;
Torbjörn Lundh
;
Ulrika Edman
;
Lokal:
Alla
Yoga
;
GymCirkel
;
Gruppsal
;
Cykel
;
Indoor
;
RunChallenge
;
Utomhus
;
Challengesal
;
Västra
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
22/8
TIS
23/8
ONS
24/8
TOR
25/8
FRE
26/8
LÖR
27/8
SÖN
28/8
05:00
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
06:00
Cykel virtual bana 16
50 MIN
06:00
Run Challenge 30
30 MIN
07:00
Pilates Virtual
25 MIN
07:30
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
09:00
Malkars Dansfeber
30 MIN
09:20
GymCirkel Harmoni
40 MIN
10:00
Malkars Dansfeber
30 MIN
10:30
Malkars Tabata
30 MIN
11:30
Core 45
45 MIN
12:20
Kondition Styrka
45 MIN
13:30
Malkars Kettlebell
30 MIN
14:00
BODYCOMBAT Virtual LesMills
60 MIN
15:15
Malkars Step/Styrka
30 MIN
16:00
GRIT STRENGTH VIRTUAL
30 MIN
16:45
GymCirkel
45 MIN
17:00
Dansfeber
45 MIN
17:00
Run Challenge 30
30 MIN
17:30
Indoor 30
30 MIN
17:45
UTE - Cross Over
55 MIN
17:45
Fight Challenge
60 MIN
17:45
Run Challenge 45
45 MIN
18:10
Glödyoga
60 MIN
18:30
BODYPUMP
60 MIN
19:30
Föreningspass
60 MIN
19:30
Föreningspass
60 MIN
21:00
Malkars Yoga Harmoni
60 MIN
05:00
BODYBALANCE Virtual LesMills
60 MIN
06:00
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
07:00
GRIT STRENGTH VIRTUAL
30 MIN
07:30
Run Challenge 30
30 MIN
07:30
Malkars Core
30 MIN
08:15
Tabooty
30 MIN
09:00
CORE Virtual LesMills
30 MIN
09:30
Malkars Step/Styrka
30 MIN
10:15
GRIT STRENGTH VIRTUAL
30 MIN
10:45
BODYCOMBAT Virtual LesMills
30 MIN
11:15
Box Mix Virtual
25 MIN
11:45
Run Challenge 30
30 MIN
12:00
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
13:00
Utbildning Malkars inspiratörer
90 MIN
13:15
Cykel virtual bana 7
45 MIN
14:15
Malkars Step
35 MIN
15:00
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
16:15
Tabata
30 MIN
16:45
Run Challenge 30
30 MIN
17:15
YinYoga
60 MIN
17:30
GymCirkel Tabata
45 MIN
18:00
Cykel HIIT
55 MIN
18:30
Dance Aerobic
60 MIN
19:40
Malkars Tabata Harmoni
30 MIN
20:15
Malkars Yoga Harmoni
60 MIN
21:30
BODYCOMBAT Virtual LesMills
45 MIN
22:15
BODYPUMP Virtual LesMills
30 MIN
05:00
CORE Virtual LesMills
30 MIN
05:30
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
06:30
Funktionell Virtual
25 MIN
07:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
07:30
Malkars Dansfeber
30 MIN
08:00
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
09:00
Mage/Rygg
30 MIN
09:40
GymCirkel Harmoni
40 MIN
09:45
BODYBALANCE Virtual LesMills
45 MIN
10:00
UTE - Mamma Barn Outdoor
45 MIN
10:30
YinYoga
60 MIN
11:00
GRIT STRENGTH VIRTUAL
30 MIN
11:30
CORE Virtual LesMills
15 MIN
12:00
Cykel virtual bana 4
50 MIN
13:00
Skivstång Virtual
25 MIN
13:30
Pilates Virtual
25 MIN
14:00
Malkars Functional
25 MIN
14:45
CORE Virtual LesMills
30 MIN
15:15
Malkars Kettlebell
30 MIN
16:00
PulsJympa Virtual
25 MIN
16:45
Tabooty
30 MIN
17:30
BODYPUMP
60 MIN
17:30
GymCirkel
40 MIN
18:00
Fight Challenge
60 MIN
18:15
Run Challenge 30
30 MIN
18:30
YinYoga
60 MIN
18:30
Föreningspass
60 MIN
18:40
Core 30
30 MIN
19:15
Cross Escape
45 MIN
20:30
CORE Virtual LesMills
30 MIN
21:00
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
05:00
BODYCOMBAT Virtual LesMills
45 MIN
06:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
06:30
Malkars Core
30 MIN
07:00
GRIT STRENGTH VIRTUAL
30 MIN
07:30
Malkars Tabata
30 MIN
08:30
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
09:30
Walk Challenge
30 MIN
10:00
Malkars Core
30 MIN
10:30
Malkars Tabata
30 MIN
11:00
GRIT STRENGTH VIRTUAL
30 MIN
11:30
PulsJympa Virtual
25 MIN
11:45
Run Challenge 45
45 MIN
12:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
12:30
Skivstång Virtual
25 MIN
13:00
CORE Virtual LesMills
30 MIN
13:30
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
14:30
Funktionell Virtual
25 MIN
15:00
Pilates Virtual
25 MIN
15:30
BODYPUMP Virtual LesMills
30 MIN
16:45
Yoga
60 MIN
17:15
UTE - Cross Camp
45 MIN
17:30
Cykel 4x4
45 MIN
18:15
Run Challenge 45
45 MIN
18:30
Dansfeber
45 MIN
18:30
Föreningspass
60 MIN
20:00
Malkars Yoga Harmoni
60 MIN
21:15
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
06:15
Funktionell Virtual
25 MIN
06:30
The Ride "Fredagsfeeling"
45 MIN
06:45
CORE Virtual LesMills
30 MIN
07:15
GRIT STRENGTH VIRTUAL
30 MIN
08:00
Run Challenge 30
30 MIN
08:15
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
08:30
Yoga Harmoni
60 MIN
09:10
GymCirkel Harmoni
40 MIN
10:00
GRIT STRENGTH VIRTUAL
30 MIN
10:30
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
11:30
Core 45
45 MIN
12:30
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
14:00
Funktionell Virtual
25 MIN
14:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
15:00
Skivstång Virtual
25 MIN
15:30
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
15:45
Run Challenge 30
30 MIN
16:35
Kettlebells
45 MIN
16:45
Cykel HIIT
45 MIN
17:30
Malkars Core
30 MIN
18:00
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
18:45
BODYCOMBAT Virtual LesMills
60 MIN
19:45
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
05:30
CORE Virtual LesMills
30 MIN
06:00
BODYCOMBAT Virtual LesMills
60 MIN
07:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
07:30
Funktionell Virtual
25 MIN
08:30
UTE - Cross Camp
45 MIN
08:45
GymCirkel
40 MIN
09:00
Glödyoga
60 MIN
09:30
Run Challenge 30
30 MIN
09:30
Dansa Sumba
30 MIN
10:00
Dansa Afro
30 MIN
11:00
Malkars Tabata
30 MIN
11:30
GRIT STRENGTH VIRTUAL
30 MIN
12:00
Malkars Step/Styrka
35 MIN
12:45
Malkars Core
30 MIN
13:30
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
15:00
BODYBALANCE Virtual LesMills
60 MIN
16:15
Malkars Kettlebell
30 MIN
16:45
Pilates Virtual
25 MIN
17:15
PulsJympa Virtual
25 MIN
17:45
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
19:30
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
20:00
Yoga Avspänning Virtual
25 MIN
20:30
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
05:00
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
06:00
BODYCOMBAT Virtual LesMills
45 MIN
07:00
CORE Virtual LesMills
30 MIN
07:30
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
08:30
BODYBALANCE Virtual LesMills
60 MIN
10:00
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
11:00
Team Rynkeby
60 MIN
11:30
Funktionell Virtual
25 MIN
12:00
Skivstång Virtual
25 MIN
12:30
Malkars Step/Styrka
35 MIN
13:00
Malkars Core
30 MIN
13:30
Malkars Functional
30 MIN
14:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
14:30
Yoga Avspänning Virtual
25 MIN
15:00
Pilates Virtual
25 MIN
16:30
Run Challenge 30
30 MIN
17:00
Jungle Sport
45 MIN
17:15
Run Challenge 45
45 MIN
17:20
Malkars Core
30 MIN
17:30
Fight Challenge
45 MIN
18:00
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
18:00
Yoga
60 MIN
18:00
Sal bokad
40 MIN
18:30
Styrka
30 MIN
19:15
BODYBALANCE Virtual LesMills
60 MIN
20:15
CORE Virtual LesMills
30 MIN
20:45
GRIT STRENGTH VIRTUAL
30 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här