LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 41 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
49 m²
egen yta att röra sig på.
Nuvarande besökare: 41 st.
(exklusive passdeltagare)
Just nu har varje person
49 m²
egen yta att röra sig på.
MENY
Logga in
Kalmar Västra
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Kalender
13
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
22
1
2
3
4
5
23
6
7
8
9
10
11
12
24
13
14
15
16
17
18
19
25
20
21
22
23
24
25
26
26
27
28
29
30
Aktiviteter
BODYBALANCE Virtual LesMills
BODYCOMBAT Virtual LesMills
BODYPUMP
BODYPUMP 45
BODYPUMP Virtual LesMills
Box Mix Virtual
Core 30
Core 45
CORE Virtual LesMills
Cross Challenge 30
Cross Escape
Cykel - THE RIDE - Anaerob tröskel
Cykel - THE RIDE - Formtoppning
Cykel - THE RIDE - Snabbhets- och styrkeuthållighet
Cykel - THE RIDE - VO2MAX
Cykel 4x4
Cykel Bergspass
Cykel HIIT
Cykel virtual bana 16
Cykel virtual bana 3
Cykel virtual bana 4
Cykel virtual bana 7
Dance Aerobic
Dansa Afro
Dansa Sumba
Dansa Zafro Virtual
Dansfeber
Fight Challenge
Funktionell Virtual
Föreningspass
Företagspass Yogasal
Glödyoga
GRIT STRENGTH VIRTUAL
GymCirkel
GymCirkel Harmoni
GymCirkel Tabata
Indoor 30
Journey Virtual 16
Jungle Sport
Kettlebells
Kondition Styrka
Mage/Rygg
Mage/Rygg Virtual
Malkars Core
Malkars Dansfeber
Malkars Functional
Malkars Kettlebell
Malkars Kondition Styrka
Malkars Step
Malkars Step/Styrka
Malkars Tabata
Malkars Tabata Harmoni
Malkars Yoga Harmoni
Multiträning Virtual
Pilates Virtual
PulsJympa Virtual
Run Challenge 30
Run Challenge 30 - Uncoached session
Run Challenge 45
Run Challenge 60 - Uncoached session
Rörlighet/stretch
Sal bokad
SH´BAM Virtual LesMills
Skivstång Virtual
Step Styrka
Tabata
Tabooty
Team Rynkeby
The Ride "Fredagsfeeling"
Utbildning Malkars inspiratörer
UTE - Cross Camp
UTE - Mamma Barn Outdoor
Walk Challenge
Walk challenge - Uncoached session
YinYoga
Yinyoga och Meditation MFN
Yoga
Yoga Avspänning Virtual
Yoga Flöde Virtual
Yoga Harmoni
Instruktör
Alice Johansson
Alice Johansson.
Alice Westrin
Amanda Rydström
Andreas Söderström
Anna Fredriksson
Anna Persson
Anneli Johnsson
Annie Andersson
Annika Aronsson
Annika Berglund
Atchara Fajersson
Carla Toro
Carola Petersson
Cecilia Delborn
Charlotte Waldem
CykelVirtual
Elin Bohlin
Emilia Thor
Eva Frick
FortGjort Virtual
Frida Elmdahl
Hannah Canova
Helena Jonsson Sjöqvist
Helena Wall Gunnarsson
Ida Karlsson Rylander
Jenny Wennesund
Jonas Isaksson
Kalle Elmes
Kalmar RC
Katja Öberg
Klas-Göran Kumlin
Lars-Erik Johansson
Lasse Thomsson
LesMills Virtual
Linus Hildebrand
Malin Gullbrandsson
Malkars Virtual
Maria Caballero
Marie Rydståle
Marie Sjö
Martina Gunnarsson
Mathias Billmark
Mikael Orrebrink
Minna Kujanpää
Moa Markusson
Musse Mosavi
Philip Maathz
Pierre Edström
Sara Törnlöf Romin
Susanne Hylén
Team Rynkeby
Tina Karlsson
Torbjörn Lundh
Uncoached session
Logga in
Nuvarande besökare: 41 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Kalmar Västra
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
X
Kalender
13
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
22
1
2
3
4
5
23
6
7
8
9
10
11
12
24
13
14
15
16
17
18
19
25
20
21
22
23
24
25
26
26
27
28
29
30
Byt anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Visa dagsschema
Logga in
Nuvaranded besökare: 41 st.
(exklusive passdeltagare)
Anläggning: Kalmar Västra
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
<
VECKA
KALMAR VÄSTRA VECKA
24 2022
13
JUNI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
22
1
2
3
4
5
23
6
7
8
9
10
11
12
24
13
14
15
16
17
18
19
25
20
21
22
23
24
25
26
26
27
28
29
30
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
Bergåsa
Blomstermåla
Borgholm
Färjestaden
Kalmar City
Kalmar Västra
Karlskrona
Lindsdal
Ljungbyholm
Mönsterås
Mörbylånga
Nybro
Oskarshamn Norra
Oskarshamn Södra
Ronneby
Smedby
Varvsholmen
Västervik Dichmansgatan
Västervik Kolonivägen
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
BODYBALANCE Virtual LesMills
;
BODYCOMBAT Virtual LesMills
;
BODYPUMP
;
BODYPUMP 45
;
BODYPUMP Virtual LesMills
;
Box Mix Virtual
;
Core 30
;
Core 45
;
CORE Virtual LesMills
;
Cross Challenge 30
;
Cross Escape
;
Cykel - THE RIDE - Anaerob tröskel
;
Cykel - THE RIDE - Formtoppning
;
Cykel - THE RIDE - Snabbhets- och styrkeuthållighet
;
Cykel - THE RIDE - VO2MAX
;
Cykel 4x4
;
Cykel Bergspass
;
Cykel HIIT
;
Cykel virtual bana 16
;
Cykel virtual bana 3
;
Cykel virtual bana 4
;
Cykel virtual bana 7
;
Dance Aerobic
;
Dansa Afro
;
Dansa Sumba
;
Dansa Zafro Virtual
;
Dansfeber
;
Fight Challenge
;
Funktionell Virtual
;
Föreningspass
;
Företagspass Yogasal
;
Glödyoga
;
GRIT STRENGTH VIRTUAL
;
GymCirkel
;
GymCirkel Harmoni
;
GymCirkel Tabata
;
Indoor 30
;
Journey Virtual 16
;
Jungle Sport
;
Kettlebells
;
Kondition Styrka
;
Mage/Rygg
;
Mage/Rygg Virtual
;
Malkars Core
;
Malkars Dansfeber
;
Malkars Functional
;
Malkars Kettlebell
;
Malkars Kondition Styrka
;
Malkars Step
;
Malkars Step/Styrka
;
Malkars Tabata
;
Malkars Tabata Harmoni
;
Malkars Yoga Harmoni
;
Multiträning Virtual
;
Pilates Virtual
;
PulsJympa Virtual
;
Run Challenge 30
;
Run Challenge 30 - Uncoached session
;
Run Challenge 45
;
Run Challenge 60 - Uncoached session
;
Rörlighet/stretch
;
Sal bokad
;
SH´BAM Virtual LesMills
;
Skivstång Virtual
;
Step Styrka
;
Tabata
;
Tabooty
;
Team Rynkeby
;
The Ride "Fredagsfeeling"
;
Utbildning Malkars inspiratörer
;
UTE - Cross Camp
;
UTE - Mamma Barn Outdoor
;
Walk Challenge
;
Walk challenge - Uncoached session
;
YinYoga
;
Yinyoga och Meditation MFN
;
Yoga
;
Yoga Avspänning Virtual
;
Yoga Flöde Virtual
;
Yoga Harmoni
;
Instruktör:
Alla
Alice Johansson
;
Alice Johansson.
;
Alice Westrin
;
Amanda Rydström
;
Andreas Söderström
;
Anna Fredriksson
;
Anna Persson
;
Anneli Johnsson
;
Annie Andersson
;
Annika Aronsson
;
Annika Berglund
;
Atchara Fajersson
;
Carla Toro
;
Carola Petersson
;
Cecilia Delborn
;
Charlotte Waldem
;
CykelVirtual
;
Elin Bohlin
;
Emilia Thor
;
Eva Frick
;
FortGjort Virtual
;
Frida Elmdahl
;
Hannah Canova
;
Helena Jonsson Sjöqvist
;
Helena Wall Gunnarsson
;
Ida Karlsson Rylander
;
Jenny Wennesund
;
Jonas Isaksson
;
Kalle Elmes
;
Kalmar RC
;
Katja Öberg
;
Klas-Göran Kumlin
;
Lars-Erik Johansson
;
Lasse Thomsson
;
LesMills Virtual
;
Linus Hildebrand
;
Malin Gullbrandsson
;
Malkars Virtual
;
Maria Caballero
;
Marie Rydståle
;
Marie Sjö
;
Martina Gunnarsson
;
Mathias Billmark
;
Mikael Orrebrink
;
Minna Kujanpää
;
Moa Markusson
;
Musse Mosavi
;
Philip Maathz
;
Pierre Edström
;
Sara Törnlöf Romin
;
Susanne Hylén
;
Team Rynkeby
;
Tina Karlsson
;
Torbjörn Lundh
;
Uncoached session
;
Lokal:
Alla
Yoga
;
GymCirkel
;
Gruppsal
;
Cykel
;
Indoor
;
RunChallenge
;
Utomhus
;
Challengesal
;
Västra
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
13/6
TIS
14/6
ONS
15/6
TOR
16/6
FRE
17/6
LÖR
18/6
SÖN
19/6
05:00
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
06:00
Cykel virtual bana 16
50 MIN
06:00
Run Challenge 30
30 MIN
06:45
Cykel - THE RIDE - Snabbhets- och styrkeuthållighet
60 MIN
07:00
Pilates Virtual
25 MIN
07:30
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
08:15
BODYBALANCE Virtual LesMills
45 MIN
09:00
Malkars Core
30 MIN
09:00
GymCirkel Harmoni
40 MIN
09:45
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
09:45
YinYoga
60 MIN
10:15
Malkars Yoga Harmoni
60 MIN
11:30
Core 45
45 MIN
12:20
Kondition Styrka
45 MIN
13:30
Malkars Kettlebell
30 MIN
14:00
BODYCOMBAT Virtual LesMills
60 MIN
15:15
Malkars Step/Styrka
30 MIN
16:45
GymCirkel
45 MIN
16:45
Dansfeber
45 MIN
16:45
Cykel - THE RIDE - VO2MAX
60 MIN
17:30
Run Challenge 30
30 MIN
17:30
Indoor 30
30 MIN
17:35
UTE - Cross Camp
55 MIN
17:45
Fight Challenge
60 MIN
18:15
Run Challenge 45
45 MIN
18:15
Glödyoga
60 MIN
18:40
Tabooty
30 MIN
19:20
Run Challenge 30
30 MIN
19:30
BODYPUMP
60 MIN
19:30
Yinyoga och Meditation MFN
60 MIN
19:30
Föreningspass
60 MIN
19:30
Föreningspass
60 MIN
21:00
Malkars Yoga Harmoni
60 MIN
05:00
BODYBALANCE Virtual LesMills
60 MIN
06:00
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
07:00
GRIT STRENGTH VIRTUAL
30 MIN
07:30
Malkars Core
30 MIN
07:45
Run Challenge 30
30 MIN
08:00
Skivstång Virtual
25 MIN
08:30
BODYPUMP Virtual LesMills
30 MIN
09:00
Malkars Core
30 MIN
09:30
Malkars Step/Styrka
30 MIN
10:15
GRIT STRENGTH VIRTUAL
30 MIN
10:45
BODYCOMBAT Virtual LesMills
30 MIN
11:15
Box Mix Virtual
25 MIN
11:45
Run Challenge 30
30 MIN
12:00
BODYPUMP 45
45 MIN
13:15
Cykel virtual bana 7
45 MIN
13:30
Utbildning Malkars inspiratörer
90 MIN
14:15
Malkars Step
35 MIN
15:00
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
16:45
Run Challenge 30
30 MIN
17:15
GymCirkel Tabata
45 MIN
17:15
YinYoga
60 MIN
17:20
BODYPUMP
60 MIN
17:30
Run Challenge 45
45 MIN
18:00
Cykel HIIT
45 MIN
18:30
Cross Challenge 30
30 MIN
18:30
Dansfeber
60 MIN
18:30
Jungle Sport
45 MIN
19:40
Malkars Tabata Harmoni
30 MIN
20:15
Malkars Yoga Harmoni
60 MIN
21:30
BODYCOMBAT Virtual LesMills
45 MIN
22:15
BODYPUMP Virtual LesMills
30 MIN
05:00
CORE Virtual LesMills
30 MIN
05:30
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
06:30
Funktionell Virtual
25 MIN
06:45
Cykel - THE RIDE - Anaerob tröskel
60 MIN
07:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
07:30
Malkars Dansfeber
30 MIN
07:30
Run Challenge 30
30 MIN
08:00
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
09:00
Mage/Rygg
30 MIN
09:40
GymCirkel Harmoni
40 MIN
09:45
BODYBALANCE Virtual LesMills
45 MIN
10:30
YinYoga
60 MIN
10:30
Sal bokad
60 MIN
10:45
UTE - Mamma Barn Outdoor
45 MIN
12:00
Cykel virtual bana 4
50 MIN
13:00
Skivstång Virtual
25 MIN
13:30
Pilates Virtual
25 MIN
14:00
Malkars Functional
25 MIN
14:45
CORE Virtual LesMills
30 MIN
15:15
Malkars Kettlebell
30 MIN
15:15
Företagspass Yogasal
60 MIN
16:00
PulsJympa Virtual
25 MIN
16:40
BODYPUMP
60 MIN
16:45
Run Challenge 30
30 MIN
17:00
Cykel Bergspass
60 MIN
17:00
UTE - Cross Camp
30 MIN
17:15
Cykel - THE RIDE - Formtoppning
60 MIN
17:30
Run Challenge 45
45 MIN
17:30
GymCirkel
40 MIN
17:45
Core 30
30 MIN
17:45
Fight Challenge
60 MIN
18:20
YinYoga
60 MIN
18:20
Rörlighet/stretch
30 MIN
18:20
Run Challenge 60 - Uncoached session
60 MIN
18:30
Föreningspass
60 MIN
19:00
Cross Escape
45 MIN
19:30
YinYoga
60 MIN
20:00
Malkars Step/Styrka
30 MIN
20:30
CORE Virtual LesMills
30 MIN
21:00
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
22:15
Malkars Yoga Harmoni
60 MIN
05:00
BODYCOMBAT Virtual LesMills
45 MIN
06:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
06:30
Malkars Core
30 MIN
07:00
GRIT STRENGTH VIRTUAL
30 MIN
07:30
Malkars Tabata
30 MIN
08:15
Run Challenge 30 - Uncoached session
30 MIN
08:30
BODYPUMP
45 MIN
09:30
Walk challenge - Uncoached session
30 MIN
10:00
Malkars Core
30 MIN
10:30
Malkars Tabata
30 MIN
11:00
GRIT STRENGTH VIRTUAL
30 MIN
11:30
PulsJympa Virtual
25 MIN
12:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
12:00
Sal bokad
30 MIN
12:30
Skivstång Virtual
25 MIN
13:00
CORE Virtual LesMills
30 MIN
13:30
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
14:30
Funktionell Virtual
25 MIN
15:00
Pilates Virtual
25 MIN
15:30
BODYPUMP Virtual LesMills
30 MIN
16:30
Tabata
45 MIN
16:45
Yoga
60 MIN
17:15
Run Challenge 45
45 MIN
17:20
Kondition Styrka
45 MIN
17:30
Cykel 4x4
45 MIN
17:30
GymCirkel Tabata
45 MIN
17:30
UTE - Cross Camp
45 MIN
18:00
YinYoga
60 MIN
18:15
Run Challenge 30
30 MIN
18:15
Tabooty
30 MIN
18:30
Föreningspass
60 MIN
19:00
Dansfeber
45 MIN
19:00
Run Challenge 30
30 MIN
20:00
Malkars Yoga Harmoni
60 MIN
21:15
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
05:30
Journey Virtual 16
32 MIN
06:15
Funktionell Virtual
25 MIN
06:30
The Ride "Fredagsfeeling"
45 MIN
06:45
CORE Virtual LesMills
30 MIN
07:15
GRIT STRENGTH VIRTUAL
30 MIN
08:00
Run Challenge 30
30 MIN
08:00
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
08:30
Yoga Harmoni
60 MIN
09:00
Malkars Core
30 MIN
09:35
BODYBALANCE Virtual LesMills
45 MIN
09:40
GymCirkel Harmoni
40 MIN
11:30
Core 45
45 MIN
12:30
Malkars Kondition Styrka
45 MIN
14:30
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
15:00
Skivstång Virtual
25 MIN
15:30
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
15:45
Run Challenge 30
30 MIN
16:30
Run Challenge 45
45 MIN
16:30
Cykel HIIT
45 MIN
16:35
Kettlebells
45 MIN
17:30
Fight Challenge
45 MIN
17:30
Malkars Core
30 MIN
18:00
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
18:45
BODYCOMBAT Virtual LesMills
60 MIN
19:45
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
05:30
CORE Virtual LesMills
30 MIN
06:00
BODYCOMBAT Virtual LesMills
60 MIN
07:00
Mage/Rygg Virtual
25 MIN
07:30
Funktionell Virtual
25 MIN
08:30
UTE - Cross Camp
45 MIN
08:45
GymCirkel
40 MIN
09:00
Glödyoga
60 MIN
09:30
Run Challenge 45
45 MIN
09:30
Dansa Sumba
30 MIN
10:00
Dansa Afro
30 MIN
10:30
Run Challenge 30
30 MIN
11:00
Malkars Tabata
30 MIN
11:05
Run Challenge 60 - Uncoached session
60 MIN
11:30
GRIT STRENGTH VIRTUAL
30 MIN
12:00
Malkars Step/Styrka
35 MIN
12:45
Malkars Core
30 MIN
13:30
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
15:00
BODYBALANCE Virtual LesMills
60 MIN
16:15
Malkars Kettlebell
30 MIN
16:45
Pilates Virtual
25 MIN
17:15
PulsJympa Virtual
25 MIN
17:45
Dansa Zafro Virtual
25 MIN
18:30
Cykel virtual bana 3
50 MIN
19:30
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
20:00
Yoga Avspänning Virtual
25 MIN
20:30
BODYPUMP Virtual LesMills
60 MIN
05:00
BODYPUMP Virtual LesMills
45 MIN
06:00
BODYCOMBAT Virtual LesMills
45 MIN
07:00
CORE Virtual LesMills
30 MIN
07:30
SH´BAM Virtual LesMills
45 MIN
08:30
BODYBALANCE Virtual LesMills
60 MIN
10:00
BODYPUMP
60 MIN
11:00
Team Rynkeby
60 MIN
11:30
Funktionell Virtual
25 MIN
12:00
Skivstång Virtual
25 MIN
12:30
Malkars Step/Styrka
35 MIN
13:00
Malkars Core
30 MIN
13:30
Malkars Functional
30 MIN
14:00
Yoga Flöde Virtual
25 MIN
14:30
Yoga Avspänning Virtual
25 MIN
15:00
Pilates Virtual
25 MIN
16:15
Dansfeber
45 MIN
16:30
Run Challenge 30
30 MIN
17:00
Jungle Sport
45 MIN
17:15
Run Challenge 45
45 MIN
17:20
Core 30
30 MIN
17:30
Fight Challenge
45 MIN
18:00
Yoga
60 MIN
18:00
Step Styrka
60 MIN
19:15
BODYBALANCE Virtual LesMills
60 MIN
20:15
CORE Virtual LesMills
30 MIN
20:45
GRIT STRENGTH VIRTUAL
30 MIN
Har du problem installera appen? Klicka här