LOGGA IN
X
Ange personnummer som användarnamn och fyra sista siffrorna i ditt personnummer som lösenord.
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 2 st.
(exklusive passdeltagare)
Nuvarande besökare: 2 st.
(exklusive passdeltagare)
MENY
Logga in
Kalender
23
OKTOBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
39
1
40
2
3
4
5
6
7
8
41
9
10
11
12
13
14
15
42
16
17
18
19
20
21
22
43
23
24
25
26
27
28
29
44
30
31
Aktiviteter
Abs/Axlar 50
Cirkelträning
Cirkelträning + Rörlighet
Kettlebell/mix
Lugn yoga
Profit
Rumpa/Ben/Längre Stretch
Skivstång/styrka
Spinning
Styrka/Puls/Rörlighet
Tabata+ 15 min rörlighet
Yoga 30
Instruktör
Anna-Lena Ahlin
Inger Cornman
Marie-Louise Sahlin
Vicki Öberg
Logga in
Nuvarande besökare: 2 st.
(exklusive passdeltagare)
X
Kalender
23
OKTOBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
39
1
40
2
3
4
5
6
7
8
41
9
10
11
12
13
14
15
42
16
17
18
19
20
21
22
43
23
24
25
26
27
28
29
44
30
31
Visa dagsschema
Logga in
Nuvaranded besökare: 2 st.
(exklusive passdeltagare)
Välj anläggning
Etage5 Säffle
Etage5 Säffle
<
VECKA
VECKA
43 2023
23
OKTOBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
39
1
40
2
3
4
5
6
7
8
41
9
10
11
12
13
14
15
42
16
17
18
19
20
21
22
43
23
24
25
26
27
28
29
44
30
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Abs/Axlar 50
;
Cirkelträning
;
Cirkelträning + Rörlighet
;
Kettlebell/mix
;
Lugn yoga
;
Profit
;
Rumpa/Ben/Längre Stretch
;
Skivstång/styrka
;
Spinning
;
Styrka/Puls/Rörlighet
;
Tabata+ 15 min rörlighet
;
Yoga 30
;
Instruktör:
Alla
Anna-Lena Ahlin
;
Inger Cornman
;
Marie-Louise Sahlin
;
Vicki Öberg
;
Lokal:
Alla
Spinningsal
;
Gruppträning
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
23/10
TIS
24/10
ONS
25/10
TOR
26/10
FRE
27/10
LÖR
28/10
SÖN
29/10
17:00
Cirkelträning
50 MIN
18:00
Spinning
60 MIN
07:30
Abs/Axlar 50
50 MIN
17:00
Tabata+ 15 min rörlighet
60 MIN
12:00
Yoga 30
30 MIN
18:30
Spinning
60 MIN
07:30
Profit
60 MIN
18:00
Spinning
60 MIN
07:30
Rumpa/Ben/Längre Stretch
50 MIN
12:00
Styrka/Puls/Rörlighet
35 MIN