LOGGA IN
X
Ange personnummer som användarnamn och fyra sista siffrorna i ditt personnummer som lösenord.
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 1 st.
(exklusive passdeltagare)
Nuvarande besökare: 1 st.
(exklusive passdeltagare)
MENY
Logga in
Kalender
27
MARS
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
9
1
2
3
4
5
10
6
7
8
9
10
11
12
11
13
14
15
16
17
18
19
12
20
21
22
23
24
25
26
13
27
28
29
30
31
Aktiviteter
Abs/Axlar 50
Cirkelträning
Funktionell träning
Kettlebell/mix
Lugn yoga
LångSpinning (120)
Profit
PåskMix
Rumpa/Ben/Längre Stretch
Skivstång/styrka
Spinning
Tabata
Instruktör
Anna-Lena Ahlin
Inger Cornman
Maria Ruus-Molinder
Marie-Louise Sahlin
Vicki Öberg
Logga in
Nuvarande besökare: 1 st.
(exklusive passdeltagare)
X
Kalender
27
MARS
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
9
1
2
3
4
5
10
6
7
8
9
10
11
12
11
13
14
15
16
17
18
19
12
20
21
22
23
24
25
26
13
27
28
29
30
31
Visa dagsschema
Logga in
Nuvaranded besökare: 1 st.
(exklusive passdeltagare)
Välj anläggning
Etage5 Säffle
Etage5 Säffle
<
VECKA
VECKA
13 2023
27
MARS
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2023
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
9
1
2
3
4
5
10
6
7
8
9
10
11
12
11
13
14
15
16
17
18
19
12
20
21
22
23
24
25
26
13
27
28
29
30
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Abs/Axlar 50
;
Cirkelträning
;
Funktionell träning
;
Kettlebell/mix
;
Lugn yoga
;
LångSpinning (120)
;
Profit
;
PåskMix
;
Rumpa/Ben/Längre Stretch
;
Skivstång/styrka
;
Spinning
;
Tabata
;
Instruktör:
Alla
Anna-Lena Ahlin
;
Inger Cornman
;
Maria Ruus-Molinder
;
Marie-Louise Sahlin
;
Vicki Öberg
;
Lokal:
Alla
Spinningsal
;
Gruppträning
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
MÅN
27/3
TIS
28/3
ONS
29/3
TOR
30/3
FRE
31/3
LÖR
1/4
SÖN
2/4
17:00
Skivstång/styrka
45 MIN
18:00
Spinning
45 MIN
07:30
Abs/Axlar 50
50 MIN
17:00
Cirkelträning
50 MIN
18:00
Lugn yoga
60 MIN
12:00
Funktionell träning
30 MIN
17:00
Tabata
50 MIN
18:00
Spinning
60 MIN
07:30
Profit
60 MIN
18:00
Spinning
60 MIN
07:30
Rumpa/Ben/Längre Stretch
50 MIN
08:00
Kettlebell/mix
50 MIN
18:00
Spinning
60 MIN