LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Folketshus
Folketshus
Kalender
18
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
4
5
6
45
7
8
9
10
11
12
13
46
14
15
16
17
18
19
20
47
21
22
23
24
25
26
27
48
28
29
30
Aktiviteter
GKFF Mage-Rumpa-Lår
Intervaller Styrka Puls
LKAB Mage-Rumpa-Lår
Morgon Yin
Pumping
SpinnCykling 45min
Styrka Intervaller
YinYoga
Yoga rygg
YogaOffice
ZUMBA
Instruktör
Anders Jonsson
Annica Kaati
Annika
Jaime Romo
Linnea Lundmark
Magdalena Henriksson
Margareta Öderyd
Maria Karlsson
Meirilene Magalhaes Matti
Tomas Larsson
Logga in
X
Kalender
18
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
4
5
6
45
7
8
9
10
11
12
13
46
14
15
16
17
18
19
20
47
21
22
23
24
25
26
27
48
28
29
30
Byt anläggning
Folketshus
Visa dagsschema
Logga in
<
FREDAG
FOLKETSHUS FREDAG
18
NOVEMBER
18
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
4
5
6
45
7
8
9
10
11
12
13
46
14
15
16
17
18
19
20
47
21
22
23
24
25
26
27
48
28
29
30
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
Folketshus
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
GKFF Mage-Rumpa-Lår
;
Intervaller Styrka Puls
;
LKAB Mage-Rumpa-Lår
;
Morgon Yin
;
Pumping
;
SpinnCykling 45min
;
Styrka Intervaller
;
YinYoga
;
Yoga rygg
;
YogaOffice
;
ZUMBA
;
Instruktör:
Alla
Anders Jonsson
;
Annica Kaati
;
Annika
;
Jaime Romo
;
Linnea Lundmark
;
Magdalena Henriksson
;
Margareta Öderyd
;
Maria Karlsson
;
Meirilene Magalhaes Matti
;
Tomas Larsson
;
Lokal:
Alla
Sal 1
;
Sal 3 SpinCy
;
Sal 2 gym
;
Sal 4 Yoga/FT
;
Nya Gymmet
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
12:00
SpinnCykling 45min
Sal 3 SpinCy
Margareta Öderyd
17:00
ZUMBA
Sal 1
Meirilene Magalhaes Matti
Har du problem installera appen? Klicka här