LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
När du sedan bytt till ett nytt lösenord så anger du detta när du loggar in.
Glömt lösenord?
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Folketshus
Folketshus
Kalender
27
OKTOBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
39
1
2
40
3
4
5
6
7
8
9
41
10
11
12
13
14
15
16
42
17
18
19
20
21
22
23
43
24
25
26
27
28
29
30
44
31
Aktiviteter
Fysio Cross
GKFF Tabata/Core
Intervaller Styrka Puls
LKAB Intervaller Styrka Puls
LKAB Tabata
Morgon Yin
Pumping
SpinnCykling 45min
Styrka Intervaller
Tabata
YinYoga
ZUMBA
Instruktör
Anders Jonsson
Annica Kaati
Annika
Jaime Romo
Lars Olsson
Magdalena Henriksson
Margareta Öderyd
Maria Karlsson
Simon Lundmark
Logga in
X
Kalender
27
OKTOBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
39
1
2
40
3
4
5
6
7
8
9
41
10
11
12
13
14
15
16
42
17
18
19
20
21
22
23
43
24
25
26
27
28
29
30
44
31
Byt anläggning
Folketshus
Visa dagsschema
Logga in
<
TORSDAG
FOLKETSHUS TORSDAG
27
OKTOBER
27
OKTOBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
39
1
2
40
3
4
5
6
7
8
9
41
10
11
12
13
14
15
16
42
17
18
19
20
21
22
23
43
24
25
26
27
28
29
30
44
31
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
Folketshus
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Fysio Cross
;
GKFF Tabata/Core
;
Intervaller Styrka Puls
;
LKAB Intervaller Styrka Puls
;
LKAB Tabata
;
Morgon Yin
;
Pumping
;
SpinnCykling 45min
;
Styrka Intervaller
;
Tabata
;
YinYoga
;
ZUMBA
;
Instruktör:
Alla
Anders Jonsson
;
Annica Kaati
;
Annika
;
Jaime Romo
;
Lars Olsson
;
Magdalena Henriksson
;
Margareta Öderyd
;
Maria Karlsson
;
Simon Lundmark
;
Lokal:
Alla
Sal 1
;
Sal 3 SpinCy
;
Sal 2 gym
;
Sal 4 Yoga/FT
;
Nya Gymmet
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
07:30
Morgon Yin
Sal 4 Yoga/FT
Margareta Öderyd
16:15
LKAB Tabata
Sal 1
Annika
17:30
Styrka Intervaller
Sal 1
Maria Karlsson
18:30
SpinnCykling 45min
Sal 3 SpinCy
Magdalena Henriksson
18:30
Fysio Cross
Sal 1
Lars Olsson
Har du problem installera appen? Klicka här