LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och fyra sista siffrorna i ditt personnummer som lösenord.
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Startsida
Activage Östermalm
Activage Finntorp
Activage Kungsholmen
Activage S:t Eriksplan
Activage Södermalm
Activage Östermalm
Kalender
05
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2019
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
45
4
5
6
7
8
9
10
46
11
12
13
14
15
16
17
47
18
19
20
21
22
23
24
48
25
26
27
28
29
30
Aktiviteter
Blå cirkelträning
Bokcirkel 6 - Engelsk
Bokcirkel 7 - "Broder Jakob" Emily Schlepp
Bridgeklubb, ej nybörjare
Canasta Östermalm
Gul cirkelträning
Prova-på
Röd cirkelträning
Textil träff - Östermalm
Utecafépromenad (BOKAS I NYA APPEN)
Vattenmassage
Instruktör
Elin Larsson
Ida Bolin
Kicki Rydén
Sandra Kassman
Logga in
X
Kalender
05
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2019
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
45
4
5
6
7
8
9
10
46
11
12
13
14
15
16
17
47
18
19
20
21
22
23
24
48
25
26
27
28
29
30
Startsida
Byt anläggning
Activage Finntorp
Activage Kungsholmen
Activage S:t Eriksplan
Activage Södermalm
Activage Östermalm
Visa dagsschema
Logga in
<
TISDAG
ACTIVAGE ÖSTERMALM TISDAG
05
NOVEMBER
05
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2019
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
2
3
45
4
5
6
7
8
9
10
46
11
12
13
14
15
16
17
47
18
19
20
21
22
23
24
48
25
26
27
28
29
30
DAG
VECKA
>
Anläggning:
Välj anläggning
Activage Finntorp
Activage Kungsholmen
Activage S:t Eriksplan
Activage Södermalm
Activage Östermalm
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Blå cirkelträning
;
Bokcirkel 6 - Engelsk
;
Bokcirkel 7 - "Broder Jakob" Emily Schlepp
;
Bridgeklubb, ej nybörjare
;
Canasta Östermalm
;
Gul cirkelträning
;
Prova-på
;
Röd cirkelträning
;
Textil träff - Östermalm
;
Utecafépromenad (BOKAS I NYA APPEN)
;
Vattenmassage
;
Instruktör:
Alla
Elin Larsson
;
Ida Bolin
;
Kicki Rydén
;
Sandra Kassman
;
Lokal:
Alla
1. Gul cirkel
;
3. Grön ute
;
2. Röd/blå
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
08:20
Gul cirkelträning
Cirkelträning med max 12 stycken stationer med en mix av maskinerna och andra träningsredskap.
1. Gul cirkel
Ida Bolin
09:00
Gul cirkelträning
Cirkelträning med max 12 stycken stationer med en mix av maskinerna och andra träningsredskap.
1. Gul cirkel
Ida Bolin
09:00
Röd cirkelträning
I detta pass jobbar vi i regel bara med övningar utvalda från våra övningskategorier. Denna cirkel ställer lite högre krav på kroppskontroll samt att vissa övningar kan vara ner och upp på golvet.
2. Röd/blå
Kicki Rydén
09:45
Gul cirkelträning
Cirkelträning med max 12 stycken stationer med en mix av maskinerna och andra träningsredskap.
1. Gul cirkel
Kicki Rydén
10:45
Gul cirkelträning
Cirkelträning med max 12 stycken stationer med en mix av maskinerna och andra träningsredskap.
1. Gul cirkel
Ida Bolin
11:30
Gul cirkelträning
Cirkelträning med max 12 stycken stationer med en mix av maskinerna och andra träningsredskap.
1. Gul cirkel
Kicki Rydén
12:00
Bokcirkel 7 - "Broder Jakob" Emily Schlepp
13:00
Gul cirkelträning
Cirkelträning med max 12 stycken stationer med en mix av maskinerna och andra träningsredskap.
1. Gul cirkel
Ida Bolin
13:45
Röd cirkelträning
I detta pass jobbar vi i regel bara med övningar utvalda från våra övningskategorier. Denna cirkel ställer lite högre krav på kroppskontroll samt att vissa övningar kan vara ner och upp på golvet.
2. Röd/blå
Kicki Rydén
16:20
Gul cirkelträning
Cirkelträning med max 12 stycken stationer med en mix av maskinerna och andra träningsredskap.
1. Gul cirkel
Elin Larsson