LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
05
JULI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
26
1
2
3
27
4
5
6
7
8
9
10
28
11
12
13
14
15
16
17
29
18
19
20
21
22
23
24
30
25
26
27
28
29
30
31
30
Aktiviteter
Booty
Boxfys på Stretchytan
Buren
Core
Funktionell styrka
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES House Gul
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Streetdance Turkos
Soma Move
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
Yoga
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Cristina Pomo
Mimmi Mollgren
Mira Hannula
Moa Petersdotter
Rita Barieieva
Sabina Boman
Sofia Laas
Victoria Berggren
Logga in
X
Kalender
05
JULI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
26
1
2
3
27
4
5
6
7
8
9
10
28
11
12
13
14
15
16
17
29
18
19
20
21
22
23
24
30
25
26
27
28
29
30
31
30
Visa dagsschema
Logga in
<
TISDAG
TISDAG
05
JULI
05
JULI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
26
1
2
3
27
4
5
6
7
8
9
10
28
11
12
13
14
15
16
17
29
18
19
20
21
22
23
24
30
25
26
27
28
29
30
31
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Boxfys på Stretchytan
;
Buren
;
Core
;
Funktionell styrka
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Soma Move
;
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
;
Yoga
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Cristina Pomo
;
Mimmi Mollgren
;
Mira Hannula
;
Moa Petersdotter
;
Rita Barieieva
;
Sabina Boman
;
Sofia Laas
;
Victoria Berggren
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
17:30
Buren
X- Buren
Mia Rodhborn
18:00
SHAPES Latin Cardio Gul
Studio 1
Cristina Pomo
18:30
Soma Move
Studio 3
Mia Rodhborn
Har du problem installera appen? Klicka här