LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
24
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
17
1
18
2
3
4
5
6
7
8
19
9
10
11
12
13
14
15
20
16
17
18
19
20
21
22
21
23
24
25
26
27
28
29
22
30
31
Aktiviteter
Booty
Buren
Core
Kampsportfys
Kung Fu
Muskelexplosion
Pilates
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Balletbar Turkos
SHAPES Dancehall Turkos
SHAPES Feminine Vibe Turkos
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES Hiphop Turkos
SHAPES House Gul
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Locking Gul
SHAPES Modern Gul
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Streetdance Turkos
Soma Move
Stark Mamma
Tai Chi
Upperbody
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Vinyasa yoga
Yoga
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Amelis Riquelme Nicoletti
Angelo Henriquez
Cristina Pomo
Jakob Isaksson
Jennie Widegren
Jessica Sevenheim
Joe Jobe
Maria Edner
Mia Rodhborn
Mimmi Mollgren
Moa Petersdotter
Nina Gomez
Rebecca Björling
Sara Galan
Sibel Özer
Sofia Laas
Logga in
X
Kalender
24
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
17
1
18
2
3
4
5
6
7
8
19
9
10
11
12
13
14
15
20
16
17
18
19
20
21
22
21
23
24
25
26
27
28
29
22
30
31
Visa dagsschema
Logga in
<
TISDAG
TISDAG
24
MAJ
24
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
17
1
18
2
3
4
5
6
7
8
19
9
10
11
12
13
14
15
20
16
17
18
19
20
21
22
21
23
24
25
26
27
28
29
22
30
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Buren
;
Core
;
Kampsportfys
;
Kung Fu
;
Muskelexplosion
;
Pilates
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Balletbar Turkos
;
SHAPES Dancehall Turkos
;
SHAPES Feminine Vibe Turkos
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES Hiphop Turkos
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Locking Gul
;
SHAPES Modern Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Soma Move
;
Stark Mamma
;
Tai Chi
;
Upperbody
;
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
;
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
Vinyasa yoga
;
Yoga
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Amelis Riquelme Nicoletti
;
Angelo Henriquez
;
Cristina Pomo
;
Jakob Isaksson
;
Jennie Widegren
;
Jessica Sevenheim
;
Joe Jobe
;
Maria Edner
;
Mia Rodhborn
;
Mimmi Mollgren
;
Moa Petersdotter
;
Nina Gomez
;
Rebecca Björling
;
Sara Galan
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
07:00
Yoga
Dynamisk yoga i flöde där alla kan vara med. Vi avslutar alltid i shavasna (avslappning).
Studio 3
Rebecca Björling
11:30
Muskelexplosion
Studio 1
Mia Rodhborn
13:00
Stark Mamma
Studio 2
Amanda Roynesdotter Bjøru
17:00
SHAPES Hiphop Gul
Studio 1
Angelo Henriquez
17:30
Buren
X- Buren
Mia Rodhborn
18:30
Soma Move
Studio 4
Mia Rodhborn
19:00
SHAPES Balletbar Gul
Studio 2
Rebecca Björling
19:20
Pilates
Studio 4
Sara Galan
19:30
Kampsportfys
X- Buren
Jakob Isaksson
20:30
Kung Fu
Studio 5
Jakob Isaksson
Har du problem installera appen? Klicka här